Nie zabraknie Ci charakteru!

Marcin Jabłoński

Bellator
Bantamweight
Cohones
MMARocks
5729918944_72b299e6f1_z.jpg
Michał,przyszły dla Ciebie trudne chwile, chę żebyś wiedział, że nie straciliśmy wiary w Ciebie. Nie raz dawałaeś nam powody do radości, przechylałeś szalę na swoją korzyść w sytuacjach beznadziejnych. Niestety teraz musisz zmierzyć się z goryczą porażki, zresztą wszyscy musimy. Wierzę w to, że teraz też nie zabraknie Ci charakteru i wrócisz silniejszy, wszyscy jesteśmy z Tobą! Nie ma takiego drugiego zawodnika, który swoją determinacją, charakterem, osobowością w tak łatwy sposób zjednuje sobie ludzi. Mało jest osób, na których można się wzorować i brać przykład z ich determinacji i woli zwycięstwa, dojścia do upragnionego celu, niewątpliwie jesteś jedną z nich. Twoja postawa w ringu skłania do refleksji, można zadawać sobie pytanie, co ja bym zrobił w sytuacji beznadziejnej, kiedy już nie mogę, nie mam siły? Patrząc na Ciebie wiem jedno, nie można się poddawać.Wrócisz mocniejszy niż kiedykolwiek, udowodniłeś, że potrafisz kiedy zmagałeś się z kontuzją, wierzę w Ciebie, wszyscy wierzymy. Twój cel się oddalił, ale cały czas jest w zasięgu ręki, wszystko zależy od Ciebie. Niedługo bedziesz na szczycie!!!Chylę przed Tobą czoła...DO GóRY ŁEB!
 

Piskorz

Maximum FC
Middleweight
Bardzo emocjonalny wpis. Też ta porażka zasłoniła mi wszyskie aspekty tej gali. Będzie dobrze, czas się odbudować.
 

Halny

KSW
Light Heavyweight
Strasznie szkoda, że przegrałeś Michał! Ale wierzę, że powrócisz silniejszy!
 

Calo

WSOF
Bantamweight
Ten post spowodował we mnie lepszy nastrój po wszystkich wypocinach pisanych przez wielu userów nazywających Materlę pizdą, cieniasem, leszczem.Oby wrócił szybko, i lepszy.
 

Marcin Jabłoński

Bellator
Bantamweight
Cohones
MMARocks
Bardzo ucieszył mnie widok Kamila Walusia, który patrzył na Silvę, który wyskoczyl żeby przybić piątkę Azaitarowi. W oczach Kamila było widać, że gdyby nie bylo kamer to by go zagryzł.Zresztrą widzę, że w KSW wszyscy obcokrajowcy, nie ważne jakiej narodowsci i wyznania, jednoczą się przeciwko naszym. WTF?
 

slowik_1991

Legacy FC
Lightweight
Marcin: wszystkie ciotki trzymają się razem... Cipek wróci silniejszy i to silniejszy niż kiedykolwiek. Czekam na walke w Czechach i rewanż z płaczkiem na KSW. Michał, mistrzu wracaj !!!
 

Saiyan_warrior

Brutaal
Bantamweight
Ja na to inaczej patrze, zajebiste K.O wysmienity comeback Silvy, super dynamika i agresja. Zgaszenie borka i wszystkich januszy bylo bezcenne. Cipao przeje*al na wlasne zyczenie.
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Za bardzo chciał...Silva miał fart, że zachował tego dnia więcej zimnej krwi. MMA.Do góry łeb Cipao. "F**K UFC" , teraz Cipao vs Silva III i obijaj mu tą cwaną twarz przez całą walkę na spokojnie.
 

DesL

M-1 Global
Middleweight
Chuj tam fart. To co zrobił Jay to była zwyczajnie udana akcja. Świetnie powstrzymał Michała przed wejściem w nogi a potem go zamknął przy narożniku i tyle. Niestety
 

Bardock

WSOF
Heavyweight
Ja pierdolę, teraz się zacznie szopka z kolejnym zawodnikiem. Wzruszające.Majkel i tak się zrewanżuje, więc po chuj takie pamiętniki nastolatki wklejać na forum? :-)
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Fartem jest, że Cipao miał aż takie ciśnienie, że nie skontrolował tej próby obalenia. Michał nie odwrócił się w tempo i bum...po walce, w której rządził w 1 rundzie Michał. To nie szczęśliwe ułożenie sprawy? Oczywiście akcja, ale jak nie w takim wypadku to w żadnym nie można mówić o tym. To nawet co innego niż kolano Aldo na Chadzie, tam był timing, a tu nieszczęśliwie rozegrana próba obalenia z wpadem w pieprzony narożnik ;) Jakby zostałzdominowany to tym się bardziej przejął. Tyle, że jego szczęki byłem również pewny...no, ale cios z nienacka, najgorszy.
 

Arlovski

UFC
Heavyweight
Czasami trzeba zrobić krok w tył by następne były w przód. czy jak to szło.Wiadomo, że Michał wróci mocniejszy, tacy ludzie się nie poddają i nie łamie ich jedna porażka.UFC chyba odjechało już dalej niż za Radom i będzie ciężko nadgonić i wsiąść do tego pociągu. Szkoda tylko zachowania Michała po walce.Gdyby to zrobił Pudzian przelała by się już fala hejtu. Michał, mistrz powinien umieć przegrywać.
 

myrmidon

Jungle Fight
Light Heavyweight
Marcin
Bardzo ucieszył mnie widok Kamila Walusia, który patrzył na Silvę, który wyskoczyl żeby przybić piątkę Azaitarowi. W oczach Kamila było widać, że gdyby nie bylo kamer to by go zagryzł.

Zresztrą widzę, że w KSW wszyscy obcokrajowcy, nie ważne jakiej narodowsci i wyznania, jednoczą się przeciwko naszym. WTF?


Myślę że są przeciwko Ksw i tego co zrobili Jamesowi Thompsonowi, a teraz newsy i przekręty przechodzą w świat w ciągu jednego Tweeta. Pamiętasz "Fucking Joke!". Tak sobie już Ksw narobiło. Nam zostało wspierać, jednoczyć się i kibicować naszym. Tyle.
 
Top