Nie żyje Mateusz Murański. Miał 29 lat

Status
Not open for further replies.
Trochę beka, że w jednym temacie chwalisz instytucję świadka koronnego&60, a teraz gangus zasługuje na szacunek wedlug Ciebie. Daleko mi do Muranskiego i świata freakow, ale w jaki sposób ogłupiał narod? On tam tylko był pionkiem który miał swoje zadanie wykonać, być takim klaunem w cyrku za co brał pewnie dobre siano. Jeśli ktoś ogłupia naród poprzez freaki to raczej organizacje typu fejm,ktore promują patologiczne zachowania i nawet takich zachowań oczekują od swoich pracowników.
Nie znam tego Muranskiego i życiorysu jego, ale chyba haraczy ani pobić na swoim koncie nie miał
Ej ej ej - napisałem "szczątkowy" - marginalny to znaczy - czy minimalny.

Moks - tylko za to, ze był sportowcem - 5% szacunku jak do człowieka - 95% hejtu- chłop był ludzkim gównem - żebyśmy się zrozumieli.

Mefedroneusz - 100% hejtu - 0 % szacunku z mojeje strony.

EDIT: Moks prawdziwy gangster sportowo - nigdy dymów nie robił i nikomu matek nie wyzywał jak ten spierdoleniec.
 
On walił narotyki kiedy jeszcze nie był zawodnikiem. Jego kariera zaczęła się od tego że leżał nacpany na ulicy i próbował wmówić wszystkim ze Tancula mu czegoś dosypał.
Zaczyna sie robic scenariusz na dobry film ala rezyseria tarantino.
 
Kolejna po Ozdobie ofiara fame'u a raczej hejtu. W tym przypadku kariera nietuzinkowa od kogoś na kogo nikt nie stawiał pierwsza walka z Tańculą do przekozaka walka z Kaso , dwie wygrane na tej samej gali az do jakiejs dziwnej stagnacji ostatnia walka z Bomba.
 
Ten wąs, niejednym czarnuchem trząsł
nie wydaje mi się
ale patrząc na biografie stalina to wąs niejedną damą trząsł
Co do twojego zdania to prędzej on
1675882768088.png
 
W narkotyki wciągnęła go machina hejtu, twórcy manipulowali swoimi widzami przez co Mateusz był mocno hejtowany. Presja też zrobiła swoje.
Przecież muranski już ćpał zanim zaczął walczyć w fame. Nie pamiętasz jak kradłem płynął po chodniku? Przecież od tego się wwsystko zaczęło.
 
W narkotyki wciągnęła go machina hejtu, twórcy manipulowali swoimi widzami przez co Mateusz był mocno hejtowany. Presja też zrobiła swoje.
Tak przykuli go łańcuchami na wybiegu i lwy przyszły i go zeżarły
Ja wchodzisz w gowno po szyje to nie dziw się ze gownem się udlawisz.
Nie dziwie się ludowi ze ma używanie . Tak było jest i będzie . Kurwa na WOŚP nie zbierał co nie ?
 
Widzę niezłe zezwierzęcenie w tym temacie.
Szczerze powiedziawszy nie zamierzam nic napisać o tym człowieku ponieważ go nie znałem, ani nie miałem z nim styczności.
Widzę wiele wulgarnych i negatywnych komentarzy na jego temat, i wcale nie zamierzam was umoralniać ani pouczać, ale jeżeli macie tak pisać to może nie piszcie wcale?
Nie ze względu na jego osobę, ale z szacunku do jego rodziny i bliskich.
 
Widzę niezłe zezwierzęcenie w tym temacie.
Szczerze powiedziawszy nie zamierzam nic napisać o tym człowieku ponieważ go nie znałem, ani nie miałem z nim styczności.
Widzę wiele wulgarnych i negatywnych komentarzy na jego temat, i wcale nie zamierzam was umoralniać ani pouczać, ale jeżeli macie tak pisać to może nie piszcie wcale?
Nie ze względu na jego osobę, ale z szacunku do jego rodziny i bliskich.
Tak było w średniowueczu - to nie wielka polska katolicka tylko forum o MMA w 2023 roku Byku.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top