Newsy MMA Userów

Daukaus- daje małe szanse ale biorę go pod uwagę.
Cannonier- daje na to jakieś szansę bo stylowo i z opisu by pasował, jednak chyba za szybko na 10 miejsce w rankingu.
Gastelum- twardy, doświadczony z nazwiskiem choć bez rankingu.

Myślę że to będzie Gastelum lub Cannonier.
Gastelum prędzej, Canonier za wysoko w rankingu
 
FIU FIU ZADYMKA
fiu fiu.jpg
 
To trochę zmienia postać rzeczy, prócz tych Amerykanów to można dorzucić RoboCopa Rodriguesa i od biedy Muniza ale w tego szczerze wątpię, więc skoro zaznaczył o tych Amerykach to wypada na RoboCopa którego już ze 3 walki temu typowałem na rywala dla Lorda.

@PabloLaRoha

Daukaus,Gastelum,Rodrigues, myślę że to będzie brazol, a ty?

 
To trochę zmienia postać rzeczy, prócz tych Amerykanów to można dorzucić RoboCopa Rodriguesa i od biedy Muniza ale w tego szczerze wątpię, więc skoro zaznaczył o tych Amerykach to wypada na RoboCopa którego już ze 3 walki temu typowałem na rywala dla Lorda.

@PabloLaRoha

Daukaus,Gastelum,Rodrigues, myślę że to będzie brazol, a ty?


Ja wolałbym Daukausa lub Shahbazyana. Wydaje mi się, że Michał chce trochę zmylić tym, że to jednak kontynent, bo wcześniej pisał, że Amerykanin. Myślę, że ktoś z USA jednak ;)
 
Ja wolałbym Daukausa lub Shahbazyana. Wydaje mi się, że Michał chce trochę zmylić tym, że to jednak kontynent, bo wcześniej pisał, że Amerykanin. Myślę, że ktoś z USA jednak ;)
Z USA to wypadło mi na
Dauskasa, Cannoniera lub Gasteluma.
no zobaczymy, nazwisko rywala napewno już padło.

Do shahbazyana trochę mi nie pasuje że doświadczony, bo uważam że chodzi o kogoś kto ma więcej walk w karierze na koncie niż Michał.
 
Ja wolałbym Daukausa lub Shahbazyana. Wydaje mi się, że Michał chce trochę zmylić tym, że to jednak kontynent, bo wcześniej pisał, że Amerykanin. Myślę, że ktoś z USA jednak ;)
Z rozpędu pomyślał, że to Amerykanin ale jak sobie uświadomił, że Gastelum to Meksykanin to dodał, że z "kontynentu amerykańskiego" :tysoncoffe:
 
Back
Top