Newsy MMA Userów

Lambert jebany sabotażysta, tfu. Chłop ma +/- 3 lata kariery a amerykański łeb odradza mu branie takiej walki no i w domyśle pozostanie w zestawieniu z Sadykhovem :facepalm:
Serio mi się wydaje że już ja korzystając z translatora byłbym lepszym menedżerem niż ten typ z fabryki zwanej att

 
Pereirii brakuje jeden nokaut do dogonienia Silvy w nokautach w walkach mistzowskich

obraz_2025-10-08_173649524.png
 
Jak żadne osiągnięcie Poatana? skoro tak łatwo nokautować wszystkich na tym poziomie i w tej wadze to dlaczego taki Jones który dominował ponad 10 lat ma tylko 4 nokauty na koncie?
Łatwiej jest nokautowac w wagach cięższych niż w tych lżejszych. Tylko z tego powodu.

Kto dla ciebie jest bardziej godny wyróżnienia, mistrz wagi ciężkiej który znokautuje 5 gości na 10 walk czy mistrz wagi muszej który znokautuje 5 gości na 10 walk? Proste.


PS: bo jones miał watę w łapach dlatego jest to Bones który używał kolan i łokci a nie pięści.
 
Łatwiej jest nokautowac w wagach cięższych niż w tych lżejszych. Tylko z tego powodu.

Kto dla ciebie jest bardziej godny wyróżnienia, mistrz wagi ciężkiej który znokautuje 5 gości na 10 walk czy mistrz wagi muszej który znokautuje 5 gości na 10 walk? Proste.


PS: bo jones miał watę w łapach dlatego jest to Bones który używał kolan i łokci a nie pięści.
No, ale sam mówisz że łatwiej nokautować w wyższych wagach to dlaczego skoro był takim dominatorem przez tyle lat uzbierał mniej ko niż Poatan w 3 lata? :beczka:
 
Wielki rewanż, na który nikt nie czekał.


Historia rewanzu

Główka dostał na dziurę z Nandorem, poddał walkę po poprawnym ciosie, włodarze zrobili wała z NC

Włodarze wywalają po tym Głowackiego

Głowacki mocno negocjuje swoje występy

Ostatecznie ląduje w babilonie mając walkę z tym samym Francuzem który go uderzył w oko :beczka:

Gorzej sie nie dało, brawo babilon
 
Historia rewanzu

Główka dostał na dziurę z Nandorem, poddał walkę po poprawnym ciosie, włodarze zrobili wała z NC

Włodarze wywalają po tym Głowackiego

Głowacki mocno negocjuje swoje występy

Ostatecznie ląduje w babilonie mając walkę z tym samym Francuzem który go uderzył w oko :beczka:

Gorzej sie nie dało, brawo babilon
Jeszcze lepiej by było gdyby teraz ten Nandor kopnął Głowackiego w jaja na początku walki i znowu ogłosili NC :antonio:
 
Historia rewanzu

Główka dostał na dziurę z Nandorem, poddał walkę po poprawnym ciosie, włodarze zrobili wała z NC

Włodarze wywalają po tym Głowackiego

Głowacki mocno negocjuje swoje występy

Ostatecznie ląduje w babilonie mając walkę z tym samym Francuzem który go uderzył w oko :beczka:

Gorzej sie nie dało, brawo babilon
Chłop w tym roku dostał w pizde po minucie.
 
Back
Top