Newsy MMA Userów

Mnie lekko zdziwiło, że Kuber na tylko 100 tys brutto.
Śmiech na sali jak zrobią walkę francuskiego buma z Pawlakiem a Kuberski będzie bronił tymczasowego z jakimś Janikowskim, to jest już od dawna para organizacja.
Zamiast darzyć do unifikacji i później próbować rozdawać karty po swojemu to oni zachowują się jak nastolatka i po złości biorą tego gorszego który nichuja nie zasługuje.
 
STYPIARZ KUBERSKI
:korwinwhat:

Screenshot_2025-10-14-22-09-59-66_64ef5fc2000c1caa954c114bb372e1d5.jpg
 
Back
Top