Siedem
NoLife FC
Lambert jebany sabotażysta, tfu. Chłop ma +/- 3 lata kariery a amerykański łeb odradza mu branie takiej walki no i w domyśle pozostanie w zestawieniu z Sadykhovem
Serio mi się wydaje że już ja korzystając z translatora byłbym lepszym menedżerem niż ten typ z fabryki zwanej att
Serio mi się wydaje że już ja korzystając z translatora byłbym lepszym menedżerem niż ten typ z fabryki zwanej att














