Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Kowalik się załapał w tle, ładnie mu bęben wydęło
Chandler w rankingu to dopiero żart.
FEN wraca!
O tym samym pomyślałem... Na video nie wygląda jakby "zrobił wszystko żeby zrzucić". Porównajcie sobie jak wygląda on, a np. Charles Oliveira przy zbijaniu wagi. Keita sobie pomyślał, że może sobie pozwolić na % z wypłaty, byle tylko mieć przewagę w debiucie. jbćWażenie było o 9 a przez Francuski regulamin Keita miał 3 dodatkowe godziny na zrzucenie 2 kilo, ale nawet nie próbował i Pitbull sam się wypowiadał że widział go jak się nawadnia i wpierdala jedzenie
Jedna walka i go już go tam nie będzie.Chandler w rankingu to dopiero żart.

Uuuu gala w sanoku


To ona poważnie ?Moroz akurat da sobie radę
Masz Maryne w temacie fankluby, tam chyba gorsze rzeczy latałyTo ona poważnie ?
SprawdzęMasz Maryne w temacie fankluby, tam chyba gorsze rzeczy latały
krejziNa forum wszystko zablokowane lub zagranicą nie mozna otworzyćMoroz akurat da sobie radę

Szukaj na własną rękęNa forum wszystko zablokowane lub zagranicą nie mozna otworzyć![]()

Chuj nie kolegaSzukaj na własną rękę![]()

Cóż za dwuznaczność wypowiedzi w tym kontekścieSzukaj na własną rękę![]()
