Newsy MMA Userów

1757960076170.png


Czyli Imamov walczy o pas bo wygrana nad Costą to będzie za mało na TS.
 
Podobno mamy kolejnego Polaka w UFC, i to podobno bez dwcs, podobno. Podobno, takie trescie krążą po internetowym mieście.


:whodefuk:


Trochę mnie to wkurwiać zaczyna bo biorą niesprawdzonych Polaków a tych którzy zasługują, omijają, zawsze tak było, jest i będzie.

Rekord ma fajny, 6 skończeń wszystko do 2 minuty, no ale na kim... Żeby się nie skończyło weryfikacją, może zestawią go z Buchechą?
 
Wojek z Kelnerem ładnie odpierdalają, że nawet Mamed już w wywiadach nie potrafi milczeć i otwarcie mówi co mu leży na sercu.
Nie przesadzaj. Mamed mocno waży słowa w wywiadach. Czasami jakiś, mały pstryczek w nos , ale to tak delikatnie, dla podkręcenia negocjacji.
 
Podobno mamy kolejnego Polaka w UFC, i to podobno bez dwcs, podobno. Podobno, takie trescie krążą po internetowym mieście.


:whodefuk:


Trochę mnie to wkurwiać zaczyna bo biorą niesprawdzonych Polaków a tych którzy zasługują, omijają, zawsze tak było, jest i będzie.

Rekord ma fajny, 6 skończeń wszystko do 2 minuty, no ale na kim... Żeby się nie skończyło weryfikacją, może zestawią go z Buchechą?
Nie znam gościa, ale ksywa TOP
 
Podobno mamy kolejnego Polaka w UFC, i to podobno bez dwcs, podobno. Podobno, takie trescie krążą po internetowym mieście.


:whodefuk:
Z tego co się orientuje to jego menago jest Bartkowiak, który prowadzi grupę „nie śpię bo oglądam UFC” na fb.

Dzisiaj wrzucił posta, że mamy kolejnego Polaka u Danki, walka jeszcze w tym roku.
Gdyby tak sie stało, to szacun fchuj, bo jego słowa o tym, że wie co się powinno zrobić (w dużym uproszczeniu), by się niesamowicie obroniły :frankapprove:
 
Podobno mamy kolejnego Polaka w UFC, i to podobno bez dwcs, podobno. Podobno, takie trescie krążą po internetowym mieście.


:whodefuk:


Trochę mnie to wkurwiać zaczyna bo biorą niesprawdzonych Polaków a tych którzy zasługują, omijają, zawsze tak było, jest i będzie.

Rekord ma fajny, 6 skończeń wszystko do 2 minuty, no ale na kim... Żeby się nie skończyło weryfikacją, może zestawią go z Buchechą?
Gościa kojarzę z jakiś gal MMA w małomiasteczkowych salach gimnastycznych , na tych samych na których Miklasz wygrywał także......
Z Buchechą? No niby koleś coś umie w jiujitsu ale z nie ta liga co Marcus.
 
Gościa kojarzę z jakiś gal MMA w małomiasteczkowych salach gimnastycznych , na tych samych na których Miklasz wygrywał także......
Z Buchechą? No niby koleś coś umie w jiujitsu ale z nie ta liga co Marcus.
Skoro nie ta liga co Marcus, to z kim, z brzeskim?

Moim zdaniem angaż z dupy, obym się miło zaskoczył.
 
Back
Top