Newsy MMA Userów

Więcej nowych szczegółów od Helwaniego. Kompletny shitshow. Ale tak jest jak się całe karty chce opierać na zjebach, którzy już pokazali, że nie można na nich polegać. Oficjalny powód wypadnięcia szczurzej wargi "violently ill" :facepalm: pięknie to ubierają w słowa, by go usprawiedliwiać. Violently kurwa ill, said no one ever

Czytałem plotki o płucach. Dziwne oświadczenie ze strony UFC.
 
To ta kurwa dalej się z covida nie wyleczyła? Śmieć do zwolnienia bo co walkę będzie wypadał przez "płuca" jak trafi na mocniejszego przeciwnika który nie bił się w wadze lekkiej.
Rozjebał sobie płuca ćwicząc kiedy miał Covid i same się nie zregenerują
 
Rozjebał sobie płuca ćwicząc kiedy miał Covid i same się nie zregenerują
To niech kurwa kończy karierę a nie pajacuje skoro sam doskonale wie że nabawił się ograniczeń fizycznych przez własną głupotę.
Jak mu nogę maczetą obetną to też będzie pierdolił że smash everyone anywhwre?
 
Wszystko zależy od tego czy Kadyrov pozwoli mu zginąć. A kto będzie z młodymi trenował? :mamed:
To jest ogólnie ciekawa historia…
Khabib i Islam także dostawali gratulacje od tego bandyty. Ojciec Khabiba dostał samochód jeśli pamięć mnie nie zawodzi…

Nikogo nie bronię ale czy przypadkiem Kadyrov nie składa tak jak kiedyś Al Capone, propozycji nie do odrzucenia?

Chimaev jest dzikim gościem i widać to w walce. Przy Kadyrovie wygląda jednak jak przestraszony człowiek.
 
To jest ogólnie ciekawa historia…
Khabib i Islam także dostawali gratulacje od tego bandyty. Ojciec Khabiba dostał samochód jeśli pamięć mnie nie zawodzi…

Nikogo nie bronię ale czy przypadkiem Kadyrov nie składa tak jak kiedyś Al Capone, propozycji nie do odrzucenia?

Chimaev jest dzikim gościem i widać to w walce. Przy Kadyrovie wygląda jednak jak przestraszony człowiek.
Jakos nie wierze w te historie o przetrzymywanej rodzinie. Cipajew ogólnie wydaje się niezłym śmieciem
 
Jakos nie wierze w te historie o przetrzymywanej rodzinie. Cipajew ogólnie wydaje się niezłym śmieciem
Tego nie znałem. Miałem na myśli jednak sytuację typu masz w Czeczeni rodzinę i pojawia się taki Ramzan i co możesz mieć do wyboru? Takie luźne rozważania bo raz nie znam się na tamtych klimatach a dwa musiałbym wiedzieć coś więcej o tym temacie.

Prawda jednak jest, że przyzwoity człowiek z takim kimś nie powinien robić sobie zdjęć a co dopiero dekorować się przyjaźnią.
 
Niebezpieczni ludzie. Gaethje, Cejudo i Usman także byli zaproszeni do Czeczenii. Postrzelali z broni i było miło…

Podobno zaproszono ich na urodziny jednego z dzieciaków Kadyrova. Zastanawiam się czy wiedzieli z kim siedzą przy jednym stole…
Myślę, że w wolnej chwili machnę wątek o kadyrowie i jego powiązaniach ze sportem gdzieś tu na forum. Interesuję się Czeczenią od lat i mógłbym trochę ciekawego, mniej mainstreamowego info wam tu powrzucać.
 
Myślę, że w wolnej chwili machnę wątek o kadyrowie i jego powiązaniach ze sportem gdzieś tu na forum. Interesuję się Czeczenią od lat i mógłbym trochę ciekawego, mniej mainstreamowego info wam tu powrzucać.
Przypominam sobie jeszcze konflikt ekipy Khabiba i Islama z ekipą Akhmat (klubu MMA Kadyrova? )

Konflikt szybko został zażegnany i obie strony zrobiły to pod publiczkę w socialach. Być może Khabib dobrze wiedział jakie jest ryzyko? Wołał zgodę niż wojnę. Nurmagomedov i ekipa z Dagestanu nie wyglądają na gości których łatwo przestraszyć, wręcz odwrotnie. Kadyrov otwarcie dyskredytował Khabiba na rzecz Khamzata. Wtedy zapaliła mi się czerwona lampka.
 
  • Like
Reactions: J.K
Przypominam sobie jeszcze konflikt ekipy Khabiba i Islama z ekipą Akhmat (klubu MMA Kadyrova? )

Konflikt szybko został zażegnany i obie strony zrobiły to pod publiczkę w socialach. Być może Khabib dobrze wiedział jakie jest ryzyko? Wołał zgodę niż wojnę. Nurmagomedov i ekipa z Dagestanu nie wyglądają na gości których łatwo przestraszyć, wręcz odwrotnie. Kadyrov otwarcie dyskredytował Khabiba na rzecz Khamzata. Wtedy zapaliła mi się czerwona lampka.
Do tego jak kadyrov ich wtedy przez video pouczał to i ekipa Khabiba i Khamzat stali grzecznie ze spuszczonymi głowami jak dzieci, którym nauczuciel uwagę zwraca. To dobrze pokazuje jak się go boją.
 
GQDu-yPWoAA5t3g



:siara:
 
Back
Top