Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Dymy
Czerwonego Smoka z którego odchodzą zawodnicy i Jezierski o nich coś nagadał. Dziś o 19 wywiad włazodupa z nim na wiadomym kanaleCzego dotyczy ten wpis?
Chyba 'w" jakim kanale, a mianowicie w dupieDziś o 19 wywiad włazodupa z nim na wiadomym kanale
Nic mi o tym nie wiadomo. Sam argument jednak w stylu: Ronda Rousey pokonałaby Mayweathera w walce na ulicy.To ta na której mąż Janusz amator stosował przemoc domową?
nie ta, to taTo ta na której mąż Janusz amator stosował przemoc domową?
A sorry, zwracam honorynie ta, to ta
O Gabi. Będzie walczyć z Craigiem Jonesem w jego turnieju.nie ta, to ta
Strikeforce.Najpierw Bellator teraz Rizin! Co kolejne? UfC?
I na koniec perełka PRIDEStrikeforce.
Dokładnie, pierwszy raz to ogłaszali w 2015 roku.Przecież już jedna wymiana była choćby Kowalczyk. Przemek miał być podpisany przez KSW, ale przyszło Rizin z zapytaniem do KSW czy nie mają kogoś z wagi cieżkiej ci wysłali pare CV i Rizin zaakceptował Przemka, z reszta sam Przemek w jakimś wywiadzie o tym mówił. Miała też być wymiana Rizin --> KSW z Koike na Parnasse w Paryżu, ale tam Koike się nie zgodził na jakieś warunki. Szczerze bardziej wierze w tą współprace niż z tym Bellatorem, sam Nobuyuki Sakakibara bywał na galach KSW.
w sumie to kiedyś bajora oddali na 2 walki do rizin a później go wyjebaliDokładnie, pierwszy raz to ogłaszali w 2015 roku.
Rizin Fighting Federation będzie współpracować z KSW - Lowking.pl
Wygląda na to, że niedawna wizyta Nobuyukiego Sakakibary w Polsce przynosi pierwsze owoce. Trwa właśwww.lowking.plLewandowski o Rizin: „Mistrzów nie będziemy oddawać” - Lowking.pl
Martin Lewandowski wyjaśnia, na czym polegać będzie współpraca KSW z nową japońską organizacją, Riziwww.lowking.pl
A jutro pewnie dowiemy się o angażu Martyna Forda...
Czyli że kto?Podobno podobno podobno podobno Aleksy i Jerzy II klepnięte
A tak po ludzku?Podobno podobno podobno podobno Aleksy i Jerzy II klepnięte
Czyli że kto?
Pereira Prochazka 2. Jiri był w widownii na gali Oktagonu i go na chwilę złapali, powiedział że podpisał kontrakt na walkę i za parę dni będzie ogłoszona.A tak po ludzku?