Newsy MMA Userów

1625227662850.png
 
Aleksandra Rola zapowiedziała walkę we wrześniu (najpewniej wtedy gala w Chorwacji), wtedy też chyba kolejny pojedynek ma stoczyć Dnowczarz czyżby REWANŻ. Do tego z ciekawszych info dla niektórych jeśli dobrze kojarzę jej facetem był Filip Niemkowicz to wychodzi, że rozstała się z tym "znanym" sędzią punktowym.
 
Aleksandra Rola zapowiedziała walkę we wrześniu (najpewniej wtedy gala w Chorwacji), wtedy też chyba kolejny pojedynek ma stoczyć Dnowczarz czyżby REWANŻ. Do tego z ciekawszych info dla niektórych jeśli dobrze kojarzę jej facetem był Filip Niemkowicz to wychodzi, że rozstała się z tym "znanym" sędzią punktowym.

Pewnie poza KSW. Zbyt dużo pewniaków jest na Chorwację i nie ma miejsca. Soldić, Stosić, Erslan, Pejić, Vaso z Barrio, Ilić, Jun, Jurisic, Racić, Barbir
 
Pewnie poza KSW. Zbyt dużo pewniaków jest na Chorwację i nie ma miejsca. Soldić, Stosić, Erslan, Pejić, Vaso z Barrio, Ilić, Jun, Jurisic, Racić, Barbir
Dla mnie karta na Chorwację powinna wyglądać tak:
Soldić - Mamed (o pas 84)
Stosić - de Fries (o pas HW)
Erslan - np. Kamen Georgiev lub Kenneth Bergh - ciekawe nazwiska które mogłyby się przydać KSW
Pejić - Wrzosek (obejrzałbym jak spuszcza wpierdol Wrzoskowi)
Racić - Wikłacz
Erko - Izu
Jurisić - Kincl
Vaso - Barrio
Ilić - Janikowski (wpierdol nr. 2)
Barbir - Dudek
 
Dla mnie karta na Chorwację powinna wyglądać tak:
Soldić - Mamed (o pas 84)
Stosić - de Fries (o pas HW)
Erslan - np. Kamen Georgiev lub Kenneth Bergh - ciekawe nazwiska które mogłyby się przydać KSW
Pejić - Wrzosek (obejrzałbym jak spuszcza wpierdol Wrzoskowi)
Racić - Wikłacz
Erko - Izu
Jurisić - Kincl
Vaso - Barrio
Ilić - Janikowski (wpierdol nr. 2)
Barbir - Dudek
Racić pewnie z Przybyszem, Wrzosek nie jest w 66, Barbir z jakimś innym typem który doszedł z nim do finału turnieju jakieś tam gali. Erslan może być z Abusem a Erko z Domingosem. Nie zdziwie się jak Soldić zawalczy jednak z Iliciem.
 
Racić pewnie z Przybyszem, Wrzosek nie jest w 66, Barbir z jakimś innym typem który doszedł z nim do finału turnieju jakieś tam gali. Erslan może być z Abusem a Erko z Domingosem. Nie zdziwie się jak Soldić zawalczy jednak z Iliciem.
Na 3 walkę Racicia z Przybyszem nie mam ochoty i zrobiłbym taki eliminator, a Przybyszowi na jesieni Polityłę (jak wygra z Santosem), Wrzoska z Pejiciem liczę w lekkiej lub catchweight 68-69 kg, Barbir to nie wiedziałem, a jedyny sensowny rywal dla Dudka, Abusa to bym od razu o pas chciał na jesieni bez walk z Erslanem, do tego wpisałem Bergha bo chce go w KSW na tą mikrą 93 by się przydał, a Erko - Izu powiedziałoby nam w pełni na jakim poziomie są obaj zawodnicy. No i myślę, że Mamed - Soldić to walka która się po prostu świetnie sprzeda, a do tego od dawna się o niej sporo mówi.
 
Wydupczac z tego tematu o jakis dywagacjach kto z kim zawalczy w cyrku. Nikogo to powaznego nie interesuje a zasmiecacie najlepszy temat na forum.
 
Back
Top