Newsy MMA Userów

Owczarz twierdzi, ze nikogo sie nie boi i moze walczyc z kazdym.wiad z Rolą dla polsatsport.
- Czy Londyn będzie przystankiem na drodze do pojedynku z Owczarz i chciałabyś w końcu zamknąć temat walki z zawodniczką z Łodzi?
- Cały czas pozostaję gotowa, by bić się z Karoliną. Problem polega tylko na tym, że w mediach społecznościowych podtrzymuje ona, że jest zainteresowana taką konfrontacją, a przed KSW 50 zaproponowała całkowicie inną rywalkę... Jeżeli będzie chciała się ze mną zmierzyć i szefowie organizacji zaakceptują ten plan, to stanę do walki, może nawet w grudniu. Na razie mam klapki na oczach, ponieważ w sobotę czeka mnie praca do wykonania i zamierzam efektownie wygrać z Irlandką.

+ Zabor uważa, że Rola przegra.
 
Last edited:
Przecież on już wie:

upload_2019-9-12_17-58-49.png


Bo w brazylii nie ma polonii a przecież wszyscy jak oni są cebulakami zebrzacymi o kase bez ktorej sie nie rusza. A jak ich nie stac to przeciez innych napewmo tez :korwinlaugh:
 
Mistrz Najman o Panu ŁJ :bleed:

"Po prostu taki dupoliz Salety w tym wszystkim wyszedł. To było tak karykaturalne w tym wszystkim, że mnie już normalnie po głowie przechodziły różne myśli po głowie cóż to są za relacje między nim a Saletą. Nie rozwikłamy tego, bo nikt nikomu do łóżka zaglądać nie będzie, ale naprawdę zaczęło mnie to zastanawiać."

Za: stronawojtka.pl :werdum:
 
Bastek musisz zostać Popeyem, pokazałem Ci myk jak zrobić dobrą masę jedząc tylko szpinak do kanapek
 
Back
Top