Newsy MMA Userów

Panowie niestety, ale z punktu widzenia Jonesa wyrażenie big fight i Janek nie stoją nawet blisko siebie. Eh.
 
Rocksi wiedzą, nie powiedzą.
Czekają na oficjalke z KSW.

IMG_20190910_090051.jpg




Khabib’s UFC 242 victory viewed 26 million times in Russia as homeland stardom hits new heights
https://www.rt.com/sport/468405-ufc-242-khabib-tv-views-instagram-fame-russia/
 
Last edited:


Tomasz Babiloński
- Zaraz po walce Kity z Oliveirą, pomyślałem o zorganizowaniu pojedynku Brzeskiego z Brazylijczykiem. I jestem pewny, że to będzie lepsza walka od tej w Międzyzdrojach. Jeśli Łukasz zwycięży, na wiosnę dostanie szansy rywalizacji o pas Babilon MMA

Łukasz Brzeski
- Michał przegrał z Ednaldo, więc naturalną koleją było, że dojdzie do mojej walki z Olivierą. Chociaż czekam także na rewanż z Kitą. Dla mnie najważniejsza jest możliwość stoczenia kolejnej walki. Jeśli pojawiłoby się jeszcze inne nazwisko, też przyjmę propozycję.
- Wiele razy sparowałem z zawodnikami wyższymi od siebie. Wiem sporo o Ednaldo, przygotowuję się zupełnie inaczej niż do walki z Michałem i też jestem pewny swego. Stawiam na szybkość, będę nieosiągalny dla rywala.


Ednaldo Oliveira
- Na papierze Kita wydaje się być o klasę lepszym zawodnikiem od Brzeskiego. Jednak umówmy się, Michał najlepsze lata ma za sobą, mimo że nadal prezentuje wysoki poziom. W mojej ocenie Brzeski wygrał ich bezpośredni starcie, chociaż równie dobrze werdykt mógł pójść w drugą stronę. Łukasz to nowe pokolenie MMA, wyróżnia się atletyzmem, dynamiką i perfekcyjnym realizowaniem planu taktycznego. Brzeski będzie bardzo wymagającym przeciwnikiem, ale nadal potrafiącym pogubić się w walce, a ja to wykorzystam. Liczę, że później stanę do walki o pierwszy pas wagi ciężkiej Babilon MMA i FEN.
- Na walkę ze mną będzie trochę za wcześnie dla Łukasza. Oczywiście Brzeski rozwija się dość imponująco, do tego ma świetny narożnik, który koryguje jego błędy. Ale co istotne, Łukaszowi więcej czasu zajmuje praca nad różnymi niedociągnięciami niż uczenie się nowych sztuczek. I z pewnością w Wieliczce byłby gotowy na rewanż z Kitą, ale nie na pojedynek ze mną
 
Otrzymaliśmy ogromne wsparcie od miasta Zagrzeb – żeby w ogóle się spiął budżet, bo inaczej nie było by gali.

W.Mrozowski
Autor
KSW inaczej gali nie robi. Nie pamiętam już liczby, ale to mogłoby koło 1,5 mln złotych w przypadku Gliwic, gdzie podpisali umowę na zorganizowanie kilku gal rok w rok. Próbowałem to potwierdzić, bo miasto ma obowiązek ujawniać tego typu informacje, ale to jest zrobione w taki sposób, że arenę prowadzi powołana do tego celu spółka, a tam odpowiadają na pytanie nie odpowiadając na pytanie. W skrócie miasto nie finansuje, ale kupuje reklamę miasta (cóż za dziwny zabieg!), plus wszystko w jego imieniu dokonuje spółka, a ta jakby już nie musi informować. Byznes się kręci…
 
Otrzymaliśmy ogromne wsparcie od miasta Zagrzeb – żeby w ogóle się spiął budżet, bo inaczej nie było by gali.

W.Mrozowski
Autor
KSW inaczej gali nie robi. Nie pamiętam już liczby, ale to mogłoby koło 1,5 mln złotych w przypadku Gliwic, gdzie podpisali umowę na zorganizowanie kilku gal rok w rok. Próbowałem to potwierdzić, bo miasto ma obowiązek ujawniać tego typu informacje, ale to jest zrobione w taki sposób, że arenę prowadzi powołana do tego celu spółka, a tam odpowiadają na pytanie nie odpowiadając na pytanie. W skrócie miasto nie finansuje, ale kupuje reklamę miasta (cóż za dziwny zabieg!), plus wszystko w jego imieniu dokonuje spółka, a ta jakby już nie musi informować. Byznes się kręci…
Mrozu ma bana do końca życia to może mówić takie ciekawe perełki, lizodup z itc pewnie by powiedział, że krs1 zapłaciło 1,5 miliona na cele charytatywne bo są tacy dobroduszni.
 
Lizodup nawet nie próbowałby dotrzeć do tego rodzaju informacji.
Ciekawe czy lizodupy zapytają teraz Martina o aferkę związaną z KSW Cross Fight Gym czy o cyrograf Gamera?
Jak to powiedział Żmija:
"Napirdalanka trwa w najlepsze, statywy milczą, odliczając dni do darmowych kanapek."


Podobno na KSW w Zagrzebiu zobaczymy walkę Borysa Tygrysa z Psychopatą.
 
coś słabo z livami w tym tygodniu, a wiadomo, że to fight week KSW więc wypadałoby przyspamić, a tu cisza :lol:, chyba #nikogo ta gala :fly:
 
Back
Top