Newsy MMA Userów

Wiem że filmik bekowy itd i sam ostro śmiechłem, ale właśnie za to mega podziwiam Conora. W tak ciężkim sporcie, szczególnie w takim momencie jak po przegranej walce, potrafi zachować się z klasą i oddać szacunek przeciwnikowi z którym przegrał.

Zachowuje się jak na króla przystało.
 
Wiem że filmik bekowy itd i sam ostro śmiechłem, ale właśnie za to mega podziwiam Conora. W tak ciężkim sporcie, szczególnie w takim momencie jak po przegranej walce, potrafi zachować się z klasą i oddać szacunek przeciwnikowi z którym przegrał.
To fakt. Ale kluczem jest biznes jaki oboje zrobili. Wcale się nie dziwię, że się dzisiaj lubią, są jak wspólnicy po dobrym dealu.
 
Michał Materla vs Thiago Santos w Gdańsku na UFC :o o: ten portal to jest godny zaufania ?

http://sportv.globo.com/site/combat...pal-do-ufc-polonia-contra-michal-materla.html

UFC Polônia
21 de outubro, em Gdansk
CARD DO EVENTO (até o momento):
Peso-médio: Thiago Marreta x Michal Materla
Peso-meio-pesado: Jan Blachowicz x Devin Clark
Peso-médio: Trevor Smith x Ramazan Emeev
Peso-médio: Jonathan Wilson x Oskar Piechota
Peso-galo: Damian Stasiak x Brian Kelleher
Peso-pena: Artem Lobov x Andre Fili
Peso-leve: Marcin Held x Teemu Packalen
 
Michał Materla vs Thiago Santos w Gdańsku na UFC :o o: ten portal to jest godny zaufania ?

http://sportv.globo.com/site/combat...pal-do-ufc-polonia-contra-michal-materla.html

UFC Polônia
21 de outubro, em Gdansk
CARD DO EVENTO (até o momento):
Peso-médio: Thiago Marreta x Michal Materla
Peso-meio-pesado: Jan Blachowicz x Devin Clark
Peso-médio: Trevor Smith x Ramazan Emeev
Peso-médio: Jonathan Wilson x Oskar Piechota
Peso-galo: Damian Stasiak x Brian Kelleher
Peso-pena: Artem Lobov x Andre Fili
Peso-leve: Marcin Held x Teemu Packalen
Kuurde było by super, niby Michał nie jest mistrzem i może inaczej z tym kontraktem w KSW ale wątpie.
 
Come on. Taka rzecz nie przeszłaby nagle, bez echa, plotek, domysłów, podejrzeń w naszym MMA. No to nie jest realne...
 
Come on. Taka rzecz nie przeszłaby nagle, bez echa, plotek, domysłów, podejrzeń w naszym MMA. No to nie jest realne...
65dd8794eb4fa9fb48b4027db45accfe.jpg
 
UFC by kontraktowała faceta w trakcie procesu, z dozorem elektronicznym i zakazem opuszczania kraju? Nie wierzę w taki brak profesjonalizmu, chyba, że traktują sprawę jednorazowo. Dziwne. Swoją drogą ciekaw jestem jaki miał kontrakt w KSW skoro udało się nawiązać współpracę z UFC? Czyżby była luka pt. "okres bez walki". Ciekawe.

EDIT.

Już wiem, Materla sam ukartował swój areszt, żeby przestała go wiązać umowa z KSW i w konsekwencji trafić do UFC :happy dance:
 
Last edited:
UFC by kontraktowała faceta w trakcie procesu, z dozorem elektronicznym i zakazem opuszczania kraju? Nie wierzę w taki brak profesjonalizmu, chyba, że traktują sprawę jednorazowo. Dziwne. Swoją drogą ciekaw jestem jaki miał kontrakt w KSW skoro udało się nawiązać współpracę z UFC? Czyżby była luka pt. "okres bez walki". Ciekawe.

EDIT.

Już wiem, Materla sam ukartował swój areszt, żeby przestała go wiązać umowa z KSW i w konsekwencji trafić do UFC :happy dance:
Skoro pod gale w pl go biorą to zakaz opuszczania przez najbliższe pół roku nie ma znaczenia.
Póki proces trwa to jest niewinny więc kryminalistą nie jest.
 
Back
Top