Newsy MMA Userów

Bąs może mieć jeszcze większe problemy. W Kalifornii trzeba ujawnić wszystkie suplementy, witaminy i leki jakie się przyjmuje. Jeśli nie podało się wszystkiego wtedy zawodnik może zostać oskarżony o krzywoprzysięstwo. Przypominam, że Bąs i jego menadżer twierdzą, że to przez zanieczyszczony suplement. Ciekawe czy udostępnili ten suplement przed walką dla komisji :lol: Jak nie znajdą tego TBOL'u w suplementach które oficjalnie brał to będzie chyba miał jeszcze gorzej.

 
Last edited:
Nie zauważyłem, może dlatego, że nie czytam twoich postów z jednego prostego powodu bo #NIKOGO - wrzucasz fote Andrade z napiętym bickiem i co w związku z tym? News po chuju jak wcześniejsze z kilkoma wyjątkami
Dobrze widzieć że nikogo mistrzu wiadomości z górnej półki. Dali ci fuchę i strasznie obrosłeś w piórka...
Może jak byś czytał to byś widział coś więcej niż tylko jeden biceps. No ale skoro samo gówno tylko zapodaje to ok.
Jebać to kurwa, więcej nic tu nie zamieszczam skoro nikogo. Będziesz mógł z stulejkami co cie popierają odetchnąć z ulgą że więcej gówna mojego tutaj nie będziesz musiał unikać.

Daj znać jak jeszcze w jakimś temacie #nikogo moje gówno, to tam też przestane zamieszczać. Będzie więcej miejsca dla ciebie i innych.


Bye
 
Paweł Pawlak 23 września walczy na Young Blood Night 10 w Kędzierzynie-Koźlu. Jak dotąd przeciwnik nie został jeszcze ogłoszony.
 
Paweł Pawlak 23 września walczy na Young Blood Night 10 w Kędzierzynie-Koźlu. Jak dotąd przeciwnik nie został jeszcze ogłoszony.
Nie wiem skad masz teraz info bo chyba z miesiac temu juz Mrozu jako 1 podal to info a pozniej FEN nie wyrazil zgody bo ma u nich walczyc na jesien. Wlasciciele YBN tez sprostowali pozniej ze jednak Pawlak nie wystapi u nich.
 
Nie wiem skad masz teraz info bo chyba z miesiac temu juz Mrozu jako 1 podal to info a pozniej FEN nie wyrazil zgody bo ma u nich walczyc na jesien. Wlasciciele YBN tez sprostowali pozniej ze jednak Pawlak nie wystapi u nich.
Może już się coś zmieniło, wszak FEN ogłaszał już walki zawodników, którzy nawet kontraktu nie mieli podpisanego.
 
Back
Top