Newsy MMA Userów

image.png
 
Fanpage Mirka na fb powinien mieć tutaj swój temat. Co tam się dzieje :corn:

To jest jednak niedościgniony król inby, wszyscy możemy się od niego uczyć.
konfitur mnie rozjebal hahahaha


Mirek Okniński Chmielewski pytał Jurasa ale ten wydygał
Lubię to! · Odpowiedz · 4 · 1 godz.

Łukasz Jurkowski
co za bzdura. Po co znowu wymyślasz historie które nie miały miejsca. Jesteś patologicznym kłamcą...w sumie od zawsze więc nic nowego. Antoni Chmielewski chyba też coś do Ciebie. To jak te nasze rozmowy o walce i moim "wydyganiu"? bo nie pamiętam czy wtedy piliśmy whisky czy może faktycznie mam rację, że to kolejna bzdura.
Lubię to! · Odpowiedz · 12 · 1 godz.

Antoni Chmielewski
Ja pierdole nie wciagajcie mnie w to
Lubię to! · Odpowiedz · 21 · 1 godz.

Łukasz Jurkowski
to pogadaj ze swoim trenerem aby raz na zawsze się ode mnie odpierdolił. Mówiłem Mirku, że szybko zatęsknisz za moją atencją? ile wytrzymałeś? dwa tygodnie? nie będę zniżał się do Twojego poziomu. Naprawdę szkoda, że mimo wszystko tak zasłużona w polskim MMA osoba robi z siebie takiego błazna. Przemyśl bo jeszcze nie wszystko stracone, a naprawdę nie mam ambicji szarpać się z Tobą i mówić na głos wielu rzeczy. Skoncentruj się na rozwoju PLMMA a nie na mnie. Lepiej dla wszystkich.
 
Main Card (FOX Sports 1)
  • Yair Rodriguez ($50,000 + $50,000 = $100,000) def. B.J. Penn ($150,000)
  • Joe Lauzon ($58,000 + $58,000 = $116,000) def. Marcin Held ($20,000)
  • Ben Saunders ($20,000 + $20,000 = $40,000) def. Court McGee ($35,000)
  • Sergio Pettis ($27,000 + $27,000 = $54,000) def. John Moraga ($28,000)
Preliminary Card (FOX Sports 1)
  • Drakkar Klose ($10,000 + $10,000 = $20,000) def. Devin Powell ($10,000)
  • Augusto Mendes ($10,000 + $10,000 = $20,000) def. Frankie Saenz ($20,000)
  • Aleksei Oleinik ($24,000 + $24,000 = $48,000) def. Viktor Pesta ($10,000)
  • Tony Martin ($16,000 + $16,000 = $32,000) def. Alex White ($14,000)
Preliminary Card (UFC Fight Pass)
  • Nina Ansaroff ($10,000 + $10,000 = $20,000) def. Jocelyn Jones-Lybarger ($10,000)
  • Walt Harris ($12,000 + $12,000 = $24,000) def. Chase Sherman ($10,000)
  • Joachim Christensen ($10,000 + $10,000 = $20,000) def. Bojan Mihaljovic ($10,000)
  • Cyril Asker ($10,000 + $10,000 = $20,000) def. Dmitri Smoliakov ($10,000)
 
konfitur mnie rozjebal hahahaha


Mirek Okniński Chmielewski pytał Jurasa ale ten wydygał
Lubię to! · Odpowiedz · 4 · 1 godz.

Łukasz Jurkowski
co za bzdura. Po co znowu wymyślasz historie które nie miały miejsca. Jesteś patologicznym kłamcą...w sumie od zawsze więc nic nowego. Antoni Chmielewski chyba też coś do Ciebie. To jak te nasze rozmowy o walce i moim "wydyganiu"? bo nie pamiętam czy wtedy piliśmy whisky czy może faktycznie mam rację, że to kolejna bzdura.
Lubię to! · Odpowiedz · 12 · 1 godz.

Antoni Chmielewski
Ja pierdole nie wciagajcie mnie w to
Lubię to! · Odpowiedz · 21 · 1 godz.

Łukasz Jurkowski
to pogadaj ze swoim trenerem aby raz na zawsze się ode mnie odpierdolił. Mówiłem Mirku, że szybko zatęsknisz za moją atencją? ile wytrzymałeś? dwa tygodnie? nie będę zniżał się do Twojego poziomu. Naprawdę szkoda, że mimo wszystko tak zasłużona w polskim MMA osoba robi z siebie takiego błazna. Przemyśl bo jeszcze nie wszystko stracone, a naprawdę nie mam ambicji szarpać się z Tobą i mówić na głos wielu rzeczy. Skoncentruj się na rozwoju PLMMA a nie na mnie. Lepiej dla wszystkich.

Ale Awanturaaaa! Jeszcze Najman tam szaleje! To będzie dopiero cyrk na Narodowym!
 
Dawać nam to!:irish:



Wolałbym osobiście jakiegoś łatwego rywala, żeby Marcin w końcu mógł odhaczyć zwycięstwo i wziąć głębszy oddech co do przyszłości w UFC. Wkrótce spoko walka z Felderem.
 
Wolałbym osobiście jakiegoś łatwego rywala, żeby Marcin w końcu mógł odhaczyć zwycięstwo i wziąć głębszy oddech co do przyszłości w UFC. Wkrótce spoko walka z Felderem.
Ciężki przeciwnik.Oby się nie zgodzili.
 


Floyd Mayweather Junior i gwiazda UFC Ronda Rousey wymieniali w przeszłości wiele kąśliwych uwag w mediach, ale "Money" nie czuje urazy i jest gotowy pomóc upadłej gwieździe mieszanych sztuk walki. Ronda robiła prawdziwą furorę, ale jej dwie ostatnie walki zakończyły się porażkami przed czasem. Najpierw z Holly Holm, a ostatnio z Amandą Nunes, która potrzebowała zaledwie 47 sekund na rozprawienie się z byłą mistrzynią UFC. Zdaniem Floyda prawdziwi mistrzowie powracają po porażkach i Rousey stać na to samo.

- Będę pracował z Rousey, jeśli miałaby ochotę pracować ze mną. Nie mam nic przeciwko nikomu i mogę pracować z każdym. Jej porażka w dużej części wzięła się z długiej przerwy między walkami. Może powinna była walczyć przeciwko mniej aktywnej zawodniczce MMA, niż jej ostatnia przeciwniczka - powiedział Mayweather.

http://www.boxing.pl/forum/newsy/44855-mayweather-gotowy-trenowaae-rondae-rousey.html
 
Według Rogana możliwe, że Mighty Mouse już wiecej nie zawalczy w muszej bo ma poważne problemy ze ścinaniem.
 
Back
Top