Newsy MMA Userów

Magazyn Puncher tradycyjnie o 20:00 w Polsacie Sport News. O 20:55 zapraszamy natomiast na Puncher Extra Time.

Prowadzący: Mateusz Borek

Goście:
Fiodor Łapin, Janusz Pindera, Kamil Wolnicki
Tomasz Narkun, Łukasz Jurkowski...
 


Mayweather i Showtime chętni na walkę z McGregorem

Najlepszy pięściarz świata ostatnich lat Floyd Mayweather Jr ponownie potwierdził, że jest zainteresowany stoczeniem walki bokserskiej z Conorem McGregorem. Amerykanin rozmawiał w sobotę na ten temat podczas gali telewizji Showtime w Nowym Jorku.

- Po pierwsze jestem w tym momencie biznesmenem i jesli pytacie mnie, czy chcę walczyć z McGregorem, to mogę powiedzieć tylko jedno. Absolutnie tak. Jego oczekiwania muszą tylko trochę zejść na ziemię - powiedział Mayweather, który bokserską karierę zakończył we wrześniu 2015 roku.

Chęć organizacji walki Floyda Mayweathera Jr z irlandzkim mistrzem UFC wyraziła także amerykańska telewizja Showtime. Szefie stacji nie są jednak pewni intencji właścicieli największej organizacji MMA.

- Ta walka może się niektórym wydawać nierealna, ale zapewniam, że jesteśmy gotowi do takich rozmów. Jeśli tylko UFC się zgodzi na walkę McGregora w boksie, to na pewno to pokażemy - skomentował Stephan Espinoza, szef boksu w telewizji Showtime.

http://www.ringpolska.pl/boks-na-sw...ather-i-showtime-chetni-na-walke-z-mcgregorem
 
Bonusy po FEN 15 przyznane:
Poddanie wieczoru - Mateusz Głąb
Nokaut wieczoru - Riccardo Nosiglia
Walka Wieczoru - Paweł Biszczak vs Wojciech Wierzbicki
 
JOE ROGAN: McGREGOR MIAŁBY SZANSE Z MAYWEATHEREM NAWET W BOKSIE
The Joe Rogan Experience

Mało kto daje Conorowi McGregorowi jakiekolwiek szanse w pojedynku pięściarskim z Floydem Mayweatherem Jr, jednak Joe Rogan, komentator UFC, twierdzi, że Irlandczyk byłby w stanie zwyciężyć nawet w ringu. Jest jednak warunek - "Money" Floyd musiałby pójść na kompromis i zgodzić się na walkę w małych rękawicach.

- McGregor mógłby wygrać, gdyby zrobiono walkę bokserską w rękawicach MMA. Floyd miał w przeszłości poważne problemy z dłońmi, dlatego używa tych wielgaśnych rękawic. Nie ma wątpliwości, że to doskonały bokser, ale walka w małych rękawicach to byłaby dla niego duża zmiana - oznajmił Rogan w ostatnim wydaniu swojego popularnego podkastu.

O bezprecedensowym starciu największej gwiazdy MMA z największą gwiazdą boksu spekuluje się już od kilku miesięcy. Obaj zawodnicy wydają się być chętni do walki, ale problemem są pieniądze. Rogan sądzi, że to kwestia, którą można rozwiązać.

- Do zarobienia jest naprawdę ku***sko duża kasa. Dana White słusznie zwrócił uwagę, że ostatnie PPV Floyda kupiło 300 tys. ludzi. Dwa ostatnie PPV Conora osiągnęły sprzedaż na poziomie 1,3 miliona i 1,5 miliona. I Floyd prosi o 100 milionów dolarów? White powiedział, że go pogięło i zaproponował obu po 25 milionów - stwierdził.

- Ta walka mogłoby osiągnąć na PPV nawet 3 miliony. To byłoby freak show, wszyscy chcieliby to zobaczyć - dodał.

Mayweather od września 2015 roku przebywa na bokserskiej emeryturze. Ostatnio przyznał, że mógłby wrócić na jedną walkę, ale tylko wtedy, gdyby to właśnie McGregor był jego przeciwnikiem.

http://www.bokser.org/content/2017/01/17/111205/index.jsp


 
Taisumov przez TKO/DEC jak dla mnie :) Kozackie zestawienie !

Tak, świetne zestawienie! Też tak sądzę... Napizgany Taisumov przez gwałt, arab. kital i farmakologię z austriackich klinik onkologicznych ;-)
 
Cody chcę bardziej zaawansowanych testów przed ich walką.



--------------------------------------------------------------------------------------------------



-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Goldberg na widowni :lol:

88878b80e0d1474ca479e064dcfcc3ea
 
Back
Top