Newsy MMA Userów

@Wojsław Rysiewski bywaja sytuacje, ktore nawet wiedzac wiecej i majac racje, wypada przemilczec. Chetnych do walki z Bartlomiejem Kurczewskim na KSW 34 tez nie brakowalo, a jednak Kura nie zawalczyl na tej gali. W miare mozliwosci staram sie powstrzymywac od wielkich slow, ale biblijna sentencja o drzazdze i belce sama sie tu nasuwa.

Nikt z nas nigdy nie twierdził, że nie było chętnych na walkę z Bartkiem i że na wszystkich potencjalnych rywali padł pomór strachu. Wybacz, ale Twój zarzut jest totalnie nietrafiony.
 
Lekki ot, ale o co chodzi z tym Besos ? Wiem, że chodzi o coś wspólnego z Magdą Gessler, ale wszyscy napierdalają tym jak oszalali(żaden przytyk w Twoją stronę). Tak pytam

Wujek Google i masz po 10 sekundach odpowiedź.

A żeby nie robić pustych przebiegów. Nogi Karoli.....:lizoremotmaly2:
 
Lekki ot, ale o co chodzi z tym Besos ? Wiem, że chodzi o coś wspólnego z Magdą Gessler, ale wszyscy napierdalają tym jak oszalali(żaden przytyk w Twoją stronę). Tak pytam
All-ONS_2372918-DSC2.jpg


Romantyczne wędliny :mamed:
 


Urijah zamiast skupiać się na rewanżu z Cruzem, zajmuje się KSW :mamed:

Nie wiem o co chodzi, ale ostatnimi czasy właśnie taki Faber, Team Alpha Male, Celeste i Palmerka, a także wielu innych zawodników dodają na swoje FP bzdurne stronki, takie typowe "na kliknięcie". Spamując nieziemsko. Również na profilu Fedora są takie rzeczy. Z pewnością mają oni kogoś, kto obsługuje te profile. U mnie za takie spamy już poleciały unlike na ich fanpejdżach.
 
W ten piątek ACB 38. Rozpiska tutaj http://www.tapology.com/fightcenter/events/39597-absolute-championship-berkut-38-breakthrough. Dla mnie najciekawsza jest walka o pas wagi średniej Tokov 22-1 (15 zwycięstw z rzędu, znokautował Adama Zająca na ACB 19) vs Agujev 20-6 (11 walk bez porażki, ostatnio Antka pokonał). Dla mnie faworytem Tokov, bo na prawdę przeskurwysyn. Będzie jeszcze o Nim głośno. Do tego pogromca Kuby Kowalewicza Oleg Bagov 21-6 (wszystkie walki wygrane przez poddania:joe:) vs jakiś ukrainiec, którego pewnie poskręca jak tylko będzie chciał, ale obejrzę to z przyjemnością.

W wadze półciężkiej były pretendent do pasa KSW Rodney Wallace 25-11 vs jakiś rusek z rekordem 3-1, który nikogo znaczącego nie pokonał, także intrygujące zestawienie.

W wadze koguciej debiutujący na ACB Oleg Borisov 15-1 (13 zwycięstw z rzędu) vs jakiś czech. Easy win dla ruska, ale może być efektowne KO.

W muszej pogromca Marcina Losoty Askar Askarov 5-0 vs Ukrainiec Ruslan Abiltarov 19-6 (3-1 ACB, także ogarnia), jak dla mnie bardzo ciekawa i wyrównana walka.

W półśredniej Sergey Khandozhko 21-3 (ostatnio przegrywał tylko z obecnym mistrzem ACB i ostatnio bardzo mocnym czechem Kinclem) vs jakiś Brazylijczyk ( 8 zwycięstw z rzędu, ale uwaga, żaden rywal nie miał nawet wygranej walki w swojej karierze) Polecam http://www.sherdog.com/fighter/Mauricio-Machado-79300.
 
Jesli ktos chcialby posluchac to Bellator wlasnie powadzi transmisje na zywo na swoim facebooku z Heldzikiem
 
Nie wiem o co chodzi, ale ostatnimi czasy właśnie taki Faber, Team Alpha Male, Celeste i Palmerka, a także wielu innych zawodników dodają na swoje FP bzdurne stronki, takie typowe "na kliknięcie". Spamując nieziemsko. Również na profilu Fedora są takie rzeczy. Z pewnością mają oni kogoś, kto obsługuje te profile. U mnie za takie spamy już poleciały unlike na ich fanpejdżach.
dramat to jest. :) obserwowanie sobie wyłącz, lajk może zostać, ale ja też wypierdalam to. obsługują Ci co robią na tym sos, zobacz jakie zasięgi robią teraz, Ameryka uwielbia takie coś, tylko Europejczycy marudzą. Kutcher robi to już od dawna ze stroną aplus.com, bodajże.
 
dramat to jest. :) obserwowanie sobie wyłącz, lajk może zostać, ale ja też wypierdalam to. obsługują Ci co robią na tym sos, zobacz jakie zasięgi robią teraz, Ameryka uwielbia takie coś, tylko Europejczycy marudzą. Kutcher robi to już od dawna ze stroną aplus.com, bodajże.
Widzę jak to się rozpowszechnia, znam tego cel, no i nie czuję się źle będąc tym Europejskim marudą. Bo dla mnie to coś podobnego jak te wszystkie gówna, które Ci się na tablicy same dodają w PL - "rozbity samochód z piwem", zginęli w wypaku, na zawsze w naszej pamięci [*]". Odlajkowuje i jedynie TT zostaje.
 
Back
Top