Newsy MMA Userów

UFC wysłało Leicester w ramach gratulacji pas mistrzowski za zdobycie tytuły w Premier League.

Większość komentarzy skupia się na...Marcinie Wasilewskim, który według niektórych pasuje do oktagonu.

http://www.dailymail.co.uk/sport/fo...sent-training-ground-recognise-fight-top.html

33DF90C100000578-3575484-image-a-173_1462464330787.jpg
 
A śmiali się ze mnie kilka lat temu gdy mówiłem, że Krzychu to największy kot Polskiego MMA. Teraz mam dziką satysfakcję i powiadam wam: Za rok ten chłopak będzie w pierwszej 15-stce rankingu UFC i będzie nr 1 Polskiego rankingu P4P.

Śmieli się pewnie dlatego, bo wtedy był hejt na Mirka i automatycznie na Jotkę.

"Deleted user" wtf moderzy?
 
Śmieli się pewnie dlatego, bo wtedy był hejt na Mirka i automatycznie na Jotkę.

"Deleted user" wtf moderzy?

Śmieli się, bo Mamed król wszechświata i dawać mu Andersona Silve. Jotko ? Zwykły przeciętniak jakich wiele.
Krzycha walki śledzę od 7-0 i już wtedy miał te "coś".
 
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Rondzia Ją zbluzgała tylko dlatego, że Ta pogratulowała Holm zwycięstwa nad Nią.
Pewnie powiedziała coś w stylu: "Congratulations, Holly. I'm so glad you beat that bitch" - ktoś to usłyszał i podał dalej, do Rondy.
pawcioemota.png
 
"Thesportbible" jak żródło to tak jakbyś cytował pudelka, fakt albo coś jeszcze gorszego więc nie ma się co nastawiać ;)
Wiem o tym, bo przeważnie te newsy to typowe "clickbaity", ale pamiętam, że oni jako pierwsi publikowali informacje o zdjęciu McGregora z karty UFC 200 (jeszcze przed oficjalnym stanowiskiem UFC), więc warto chyba na to chociaż rzucić okiem :p
 
Back
Top