Newsy MMA Userów


Po chuj takie rzeczy pisać na twitterze? Takie sprawy załatwia się w cztery oczy. Mam wrażenie, że w MMA jest najgorszy sort managerów. W kazdej innej"dojrzalszej" dyscyplinie byliby po prostu pomocnikami sprzątaczki. No ja jebie jaka amatorka.
 


Wydawalo mi sie, ze obaj zawodnicy dowiedli swoimi wystepami, ze nie sa zawodnikami kalibru UFC, ale jak wiadomo Tim ma na te sprawy nieco inne spojrzenie. Jesli to wynagrodzenie jest jedynym warunkiem wymagajacego rywala dla Bandla to proponuje kierunek wschodni. Jesli Bomba bedzie urywal nogi Ruskom, Czeczenom czy Dagestanczykom to bede wniebowziety, ale skonczyloby sie raczej tak jak z Taisumovem, wiec spodziewam sie jakichs kolejnych biedakow.

Po chuj takie rzeczy pisać na twitterze?
Zebysmy mieli frajde ;) ?

Pudzian chyba znowu trenuje z Darkiem, Piotrkiem i z innymi uznanymi nazwiskami ;)
 
MAYWEATHER-McGREGOR. SZEF UFC ZAPRZECZA, THE SUN SIĘ NIE WYCOFUJE
Prezydent UFC Dana White zaprzeczył pogłoskom, jakoby wkrótce miało dojść do niezwykłej walki pomiędzy największymi gwiazdami boksu i MMA - Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO) i Conorem McGregorem.

Sensacyjne doniesienia na ten temat podał przed kilkoma dniami brytyjski tabloid The Sun, który stwierdził, że pojedynek zostanie oficjalnie potwierdzony w ciągu kilku tygodni. Informował, że Mayweather zarobi gwarantowane 144 milionów dolarów, a McGregor 10,1 miliona.

Później również ojciec i trener Mayweathera mówił, że jego syn zmierzy się z zawodnikiem MMA.

Pytany o to White reaguje śmiechem. - To nieprawda, zwykła tabloidowa historia. Z tego, co wiem, Floyd jest na emeryturze, zwiedza świat i nawet nie myśli o tym, żeby znowu walczyć - stwierdził.

Mayweather zapowiedział jednak wcześniej, że może z emerytury wrócić. Zdradził, że odbył już nawet na ten temat wstępne rozmowy z telewizją. Do amerykańskiego urzędu patentowego napłynął z kolei wniosek o zastrzeżenie znaków towarowych TBE 50 i TMT 50, który wydaje się potwierdzać, że 39-latek stoczy jeszcze przynajmniej jedną, pięćdziesiątą walkę.

Wbrew słowom White'a The Sun nie wycofuje się ze swojej publikacji. Co więcej, w sobotę bulwarówka rozpisywała się o tym, że Mayweather wróci nie na jedną, a na dwie walki. Po starciu z McGregorem miałby się zmierzyć w rewanżu z Saulem Alvarezem (47-1-1, 33 KO). W ten sposób, mówi anonimowy rozmówca gazety, za zaledwie dwa występy zarobiłby pół miliarda dolarów.
Redakcja, Yahoo! Sports / The Sun
http://www.bokser.org/content/2016/05/08/125840/index.jsp
 
Back
Top