Newsy MMA Userów

Nie odwalajcie maniany z tym Pudzianem! Nie po to jade przez całą Polske aby nie zobaczyć Mariuszka w akcji
:mamed:

Pszypadek, że Różal w studyju Panczera dzisiaj?
 
Chyba najbardziej gówniany news jaki w życiu nie widziałem. Matko, jakie żenujące żebranie o kliki.
Moje chwytliwe tytuły to przy tym pikuś, lol.

To są ci ludkowie, którzy 100 % rzeczy kopiują od nas?
 
McGREGOR PUBLIKUJE PLAKAT. MAYWEATHER: TA WALKA JEST MOŻLIWA

Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO) i Conor McGregor dolewają oliwy do ognia spekulacji. Czyżby walka najlepszego boksera XXI z największą gwiazdą MMA rzeczywiście miała dojść do skutku?
Doniesienia brytyjskiej bulwarówki The Sun na temat tej walki mało kto traktował poważnie, jednak później potwierdził je ojciec Mayweather, a w końcu i sam bokser.
- Jest taka możliwość. To ja dałem początek plotkom, które słyszycie. A może to nie plotki. Trzymajcie kciuki. Może dojdzie do walki boksera z zawodnikiem MMA. Nigdy nie wiadomo - powiedział "Money" Floyd w rozmowie z zaprzyjaźnionym portalem fighthype.com.
Atmosferę podgrzał następnie McGregor, który opublikował w mediach społecznościowych nieoficjalny plakat, na którym widać jego i 39-letniego boksera. "MMA Vs Boxing" - napisał przy nim Irlandczyk.
Mayweather od września przebywa na emeryturze, ale pytany przez wspomniany portal potwierdził, że może wrócić na ring. - Ale muszę oczywiście otrzymać co najmniej 100 milionów dolarów - zaznaczył.
Za walkę z McGregorem, która miałaby się odbyć na zasadach bokserskich, według The Sun amerykański pięściarz otrzymałby gwarantowane 144 miliony.
Redakcja, fighthype.com / @TheNotoriousMMA
http://www.bokser.org/content/2016/05/09/103757/index.jsp
 
McGREGOR PUBLIKUJE PLAKAT. MAYWEATHER: TA WALKA JEST MOŻLIWA

Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO) i Conor McGregor dolewają oliwy do ognia spekulacji. Czyżby walka najlepszego boksera XXI z największą gwiazdą MMA rzeczywiście miała dojść do skutku?
Doniesienia brytyjskiej bulwarówki The Sun na temat tej walki mało kto traktował poważnie, jednak później potwierdził je ojciec Mayweather, a w końcu i sam bokser.
- Jest taka możliwość. To ja dałem początek plotkom, które słyszycie. A może to nie plotki. Trzymajcie kciuki. Może dojdzie do walki boksera z zawodnikiem MMA. Nigdy nie wiadomo - powiedział "Money" Floyd w rozmowie z zaprzyjaźnionym portalem fighthype.com.
Atmosferę podgrzał następnie McGregor, który opublikował w mediach społecznościowych nieoficjalny plakat, na którym widać jego i 39-letniego boksera. "MMA Vs Boxing" - napisał przy nim Irlandczyk.
Mayweather od września przebywa na emeryturze, ale pytany przez wspomniany portal potwierdził, że może wrócić na ring. - Ale muszę oczywiście otrzymać co najmniej 100 milionów dolarów - zaznaczył.
Za walkę z McGregorem, która miałaby się odbyć na zasadach bokserskich, według The Sun amerykański pięściarz otrzymałby gwarantowane 144 miliony.
Redakcja, fighthype.com / @TheNotoriousMMA
http://www.bokser.org/content/2016/05/09/103757/index.jsp
do skóry to
 
Skandynawskie portale branżowe podają że UFC planuje w 2017 gale w Szwecji lub Finlandii.
 
Wielka szkoda, że powrót Cebuli znowu przesunie się w czasie, tym bardziej że zestawienie z Wójcikiem zapowiadało się wybornie. Widzę jednak idealnego kandydata na zastępstwo. Andre Muniz, który szykowany był już na rywala Narkuna byłby optymalnym wyborem. Zwycięzca takiej walki mógłby spokojnie zostać pretendentem do pasa na jakiejś gali pod koniec tego roku!
 
Back
Top