Newsy MMA Userów

AKA Ostatnia nadzieja rudych xD
rudy pewnie wygra ale jestem za ciapatym:mamed:
ogolnie dobry weekend w boksie będzie
06-05-16
Andriy Rudenko vs. Mike Mollo
06-05-16
Pablo Cesar Cano vs. Alan Sanchez
07-05-16
Patrick Teixeira vs. Curtis Stevens
07-05-16
David Lemieux vs. Glen Tapia
07-05-16
Saul Alvarez vs. Amir Khan
07-05-16
Frankie Gomez vs. Mauricio Herrera
07-05-16
Dereck Chisora vs. Kubrat Pulev
07-05-16
Dariusz Sęk vs. Yevgeni Makhteienko II
07-05-16
Ewa Piątkowska vs. Karina Kopińska
tu jeszcze jest o ciapatym
Za pięć dni w Las Vegas Amir Khan (31-3, 19 KO) stanie przed bardzo trudnym zadaniem, kiedy spróbuje odebrać pas WBC w wadze średniej większemu i silniejszemu Saulowi Alvarezowi, ale pięściarz z Boltonu myśli już o innych wyzwaniach w dalszej częsci kariery. Amir nie wyklucza pojedynków w formule MMA i rozważa starcie z gwiazdą UFC Conorem McGregorem.

- Zawsze byłem fanem MMA. Podoba mi się to co robi Conor McGregor i sposób w jaki promuje walki. Wierzę, że wygrałbym z mistrzem UFC w limicie około 147 funtów. Nie wykluczam przejścia do MMA. Nie wiadomo co przyniesie przyszłość. Zrobiłbym to pod swoim własnym sztandarem, bo to byłoby coś. Moja szybkość byłaby idealna do taktyki uderzyć i zniknąć
- analizuje Khan.

- Przypomnijcie sobie jak McGregor pokonał Aldo. Brazylijczyk poszedł naprzód i uderzył. Wpadł w dystans Irlandczyka, dzięki temu że Conor zrobił krok do tyłu. To był świetny, bokserski manewr. Ja nie pozwoliłbym nikomu do mnie się zbliżyć tylko poruszał się i trzymał dystans. Bokserzy zresztą uderzają mocniej niż zawodnicy MMA - uważa Amir.
http://www.boxing.pl/forum/newsy/40322-khan-nie-wyklucza-przeja-cia-do-mma-i-walki-z-mcgregorem.html
 
midern jaki przystojny na tych wywiadach
Emm... Nie wiem jak zareagować, ale biorę to za komplement :D Jestem sobą po prostu.

#gejalert

A odnośnie wywiadu, to elokwencja zawodnika prawie taka jak Tymka
Dla mnie to takie duże wyluzowanie. Chociaż gdzieś na FB przewinął mi się komentarz odnośnie "porównania wywiadów Mosgalika i Przybysza".
 
Do tego jak wygląda :facepalm: niech lepiej idzie do filmów
Ale ona ani nie jest ładna, ani grać nie potrafi. Co moim zdaniem dyskwalifikuje ją jako aktorkę. Jedyne na co może liczyć to złota malina.
 
Ale ona ani nie jest ładna, ani grać nie potrafi. Co moim zdaniem dyskwalifikuje ją jako aktorkę. Jedyne na co może liczyć to złota malina.

Ale w ostatnim F&F fajnie ją wykorzystali. Co do reszty to oczywiście zgadzam się.
 
Nie pierdolcie że Antek rywalem Mameda bo jebne chyba:joer:Antek w studio Punchera i zaraz coś mają ogłosić... dobra jednak z Cipkiem to już lepiej wygląda...
 
Odczepić mi się od Rondy, kurna 123!

Mega mi się nie podoba wypadnięcie Kendala z KSW, no kurde...

Pozostałości ze Slava Republi 1:








 
Claudia Gadelha: "Joanna is a B*tch"

http://www.flocombat.com/article/41419-claudia-gadelha-joanna-is-a-b-tch
Claudia Gadelha doesn't like to talk trash—it's not in her nature.

“[Jedrzejczyk] always started it in the house,” Gadelha said. “I am always the one that gets the last word. I don’t know any girls like her. She likes to bully people. She likes to be on people. I don’t like that. I grew up with the BJJ philosophy. As a kid I was training BJJ. I learned how to respect you, to respect every child, every adult, every old person, how to respect coaches and trainers. I learned all that inside martial arts. That is my lifestyle.

“When I see people who don’t show that respect, it really upsets me. That’s how Joanna is. She wants to talk sh** and she is very disrespectful. You never see me trash talk, but I had to do it with her because she was so vocal about it. She is trying to break one thing that is so serious in my life. Kids look up to you. You can’t be that b**** in the house.”
 
Oficialnie :)

sajewski.PNG
 
Apeluje do wszystkich aby pamietac o piatku. Oby Michal wyszedl z takim nastawieniem jak na tym zdjeciu zamieszczonym przez Rogera ;)
 
Mistrz TFL Michał Oleksiejczuk już 28 maja 2016 w Garwolinie, w pierwszej obronie pasa Thunderstrike Fight League, zmierzy się z Krzysztofem "Chińczykiem" Pietraszkiem. Będzie to historyczna obrona pasa TFL od początku istnienia organizacji.
 
Mistrz TFL Michał Oleksiejczuk już 28 maja 2016 w Garwolinie, w pierwszej obronie pasa Thunderstrike Fight League, zmierzy się z Krzysztofem "Chińczykiem" Pietraszkiem. Będzie to historyczna obrona pasa TFL od początku istnienia organizacji.

Typ ma 10 przegranych w 11 ostatnich walkach i bedzie walczył o jakiś pas? Beka :rofl:
 
Back
Top