Newsy MMA Userów

Yair Rodriguez vs Lucas Martins in the works for TUF Latino America 3: Liddell vs Franklin finale in Mexico City in November
 
[/QUOTE]
Po tym jak moj post z wywiadem z tego portalu zostal usuniety myslalem, ze jest embargo ;)
Polecam ten wywiad zwlaszcza @Jakub Bijan , jak widac chlopaki czytaja i moze czesc wyciagna ostatecznie wlasciwe wnioski.
 
Olsztyn. Trener MMA na dyskotece wybił zęby rywalowi

Policjanci zatrzymali 31-letniego Wojciecha A., który podczas zabawy w jednym z klubów na olsztyńskiej starówce z niewyjaśnionych przyczyn pobił innego młodego mężczyznę. Poszkodowany stracił dwa przednie zęby.
Do zdarzenia tego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w jednym z klubów na olsztyńskiej starówce. Około godz. 1.30 policjanci otrzymali zgłoszenie, że młody mężczyzna został uderzony w twarz, kiedy tańczył na parkiecie. Cios był tak silny, że stracił dwa przednie zęby. - Policjanci na miejscu zatrzymali sprawcę 31-letniego Wojciecha A. - mówi Anna Balińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. - Mężczyzn miał w organizmie 2 promile alkoholu, dlatego noc spędził w areszcie.
Policjanci chwilę nie wiedzą, co było przyczyną tak agresywnego zachowania Wojciecha A. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że A. jest trenerem mieszanych sztuk walki. Dodajmy jednak, że mężczyzna jest spoza Olsztyna i nie jest związany z żadnym olsztyńskim klubem MMA.

Wojciechowi A. grozi teraz kara do 5 lat więzienia.
http://olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/...ner-mma-na-dyskotece-wybil-zeby-rywalowi.html
:joe:

 
Last edited by a moderator:
Olsztyn. Trener MMA na dyskotece wybił zęby rywalowi

Policjanci zatrzymali 31-letniego Wojciecha A., który podczas zabawy w jednym z klubów na olsztyńskiej starówce z niewyjaśnionych przyczyn pobił innego młodego mężczyznę. Poszkodowany stracił dwa przednie zęby.
Do zdarzenia tego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w jednym z klubów na olsztyńskiej starówce. Około godz. 1.30 policjanci otrzymali zgłoszenie, że młody mężczyzna został uderzony w twarz, kiedy tańczył na parkiecie. Cios był tak silny, że stracił dwa przednie zęby. - Policjanci na miejscu zatrzymali sprawcę 31-letniego Wojciecha A. - mówi Anna Balińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. - Mężczyzn miał w organizmie 2 promile alkoholu, dlatego noc spędził w areszcie.
Policjanci chwilę nie wiedzą, co było przyczyną tak agresywnego zachowania Wojciecha A. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że A. jest trenerem mieszanych sztuk walki. Dodajmy jednak, że mężczyzna jest spoza Olsztyna i nie jest związany z żadnym olsztyńskim klubem MMA.

Wojciechowi A. grozi teraz kara do 5 lat więzienia.
http://olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/...ner-mma-na-dyskotece-wybil-zeby-rywalowi.html
:joe:

Dymy jak na live u @mahonek :DC:
 
Olsztyn. Trener MMA na dyskotece wybił zęby rywalowi

Policjanci zatrzymali 31-letniego Wojciecha A., który podczas zabawy w jednym z klubów na olsztyńskiej starówce z niewyjaśnionych przyczyn pobił innego młodego mężczyznę. Poszkodowany stracił dwa przednie zęby.
Do zdarzenia tego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w jednym z klubów na olsztyńskiej starówce. Około godz. 1.30 policjanci otrzymali zgłoszenie, że młody mężczyzna został uderzony w twarz, kiedy tańczył na parkiecie. Cios był tak silny, że stracił dwa przednie zęby. - Policjanci na miejscu zatrzymali sprawcę 31-letniego Wojciecha A. - mówi Anna Balińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. - Mężczyzn miał w organizmie 2 promile alkoholu, dlatego noc spędził w areszcie.
Policjanci chwilę nie wiedzą, co było przyczyną tak agresywnego zachowania Wojciecha A. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że A. jest trenerem mieszanych sztuk walki. Dodajmy jednak, że mężczyzna jest spoza Olsztyna i nie jest związany z żadnym olsztyńskim klubem MMA.

Wojciechowi A. grozi teraz kara do 5 lat więzienia.
http://olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/...ner-mma-na-dyskotece-wybil-zeby-rywalowi.html
:joe:

Inicjały i wiek mogą wskazywać na Antczaka z Husarii Pyrzyce, organizatora Gladiator Areny
 
KHAN: W MMA NIKT BY SIĘ DO MNIE NIE ZBLIŻYŁ
Amir Khan (31-3, 19 KO) nie wyklucza, że w przyszłości spróbuje swoich sił w MMA. Angielski bokser ma już nawet za sobą podstawowy trening w tym zakresie.

- Moja szybkość byłaby idealna do MMA. Tam chodzi o to, żeby uderzać i dużo się ruszać. Nikomu bym nie pozwolił, żeby się do mnie zbliżył - mówi pewny siebie 29-latek.

Khan jest właścicielem organizacji Super Fight League. - Mamy wiele gal w Dubaju. Byłem na pierwszej gali i obserwowałem gości w mojej wadze. Choć nie mam doświadczenia w MMA, przysięgam, że mógłbym do nich wyjść i załatwić sprawę. Poważnie zastanawiałem się, czy nie zrobić czegoś szalonego. Na szczęście się nie zdecydowałem. Pewnie dostałbym zakaz dalszego boksowania - stwierdził.

Khan już w najbliższy weekend przystąpi do kolejnej walki między linami. Jego rywalem w starciu o pas WBC wagi średniej Las Vegas będzie Saul Alvarez (46-1-1, 32 KO). Pretendent twierdzi, że mieszane sztuki walki pozwoliły mu się lepiej przygotować do tej potyczki.

- Trenowałem już trochę MMA, grappling i inne elementy. To dobry trening przed walką z kimś takim jak Alvarez, który lubi wywierać presję. Dzięki treningowi MMA lepiej wiem, w jakiej powinienem się znajdować pozycji. Bardzo ważne są tutaj stopy - powiedział.
Redakcja, BBC
 
Back
Top