Newsy MMA Userów

Ale mam nadzieję, że przynajmniej nie wiwatowałeś na widok Conora, jak katolicy na widok papieża? :)
No jakoś udało mi się zachować zimną krew.
W rzeczywistości go nawet nie widziałem ani nie próbowałem go zobaczyć.Jak już wspomniałem miałem okazuje być na dwóch galach gdzie Conor występował i wiem jak się zachowują jego fani(psychowani).
Z innej strony kiedyś byłem w SBG i miałem okazję z nim porozmawiać i zrobić fotkę(wydawal się całkiem sympatyczny)
 
NIEEEEEEEEEEEEEEE
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.jpg
 
Ciekawe czy chciała za dużo pieniędzy, czy dostała ofertę z UFC dlatego KSW zrezygnowało z jej usług, broń Boże nie odwrotnie :beczka:
 
Ze słów Martina wynika, że nie przedłużyli kontraktu.

"Federacja KSW informuje, że nie korzysta z przysługującego jej prawa do przedłużenia kontraktu zawodniczego z Ariane Lipski."

Arianne do UFC - nawet Juras wspominał w jednym z wywiadów, że jedna z gwiazd odejdzie do końca roku z KSW do UFC - widać teraz chodziło o Arianne :-)
 
yyyyy cooo ?



-----------------------------------------------------------------------------------

W Irlandii tylko dwie można wziąść takie zapotrzebowanie :lol:



-----------------------------------------------------------------------------------

brain damage




------------------------------------------------------------------------------------



:lol::lol::lol:

 
W Irlandii tylko dwie można wziąść takie zapotrzebowanie :lol:

Albo dogadany chwyt marketingowy, albo kretyni zarządzają tym tesco.

Jaki sprzedawca nakłada limit na ilość produktów, które mogą kupować klienci? Czyli jak pójdę z rana i mogę kupić tylko 2 butelki, wyjdę i wrócę za dwie godziny i będę mógł znowu kupić? Przecież mogę przyjść z 4 kumplami i oni wezmą dla mnie. No co za kretyni :jarolaugh: Co za różnica dla sprzedawcy, czy 100 butelek weźmie 20 klientów, czy 50 klientów? Z kalkulacji ekonomicznej opłaca się, aby inwestycja zwróciła się jak najszybciej, więc takie ograniczenie sprawia tylko, że sprzedawca będzie dłużej czekał aż koszt się zwróci.
 


Ciekawe ile Conor mu płaci, żeby promować jego Whiskey i jeszcze akurat przed największą walką w menedżerskiej karierze Abdelaziza, ujawniać jego brudy.

BTW te wszystkie zarzuty były już opisane dawno temu w dwóch książkach, więc to nie są żadne nowości.
 
Ciekawe ile Conor mu płaci, żeby promować jego Whiskey i jeszcze akurat przed największą walką w menedżerskiej karierze Abdelaziza, ujawniać jego brudy.

BTW te wszystkie zarzuty były już opisane dawno temu w dwóch książkach, więc to nie są żadne nowości.

Conor raczej nic mu nie płaci, pracuje nad materiałem od dłuższego już czasu. Podobno te książki nie do końca pokazały całą sprawę. Zobaczymy sami lada moment bo już niedługo premiera 1 odcinka.

kiedy ten podcast będzie ?

Fight week UFC 229
 
Pies Kadyrova już straszy Conora, że go dojadą jak nie przeprosi.



Przecież podobno Conor zbija piątki z Czeczeńcami :jarolaugh: Rudy takie pierdoły gadał na tej konfie, że sam się już zakręcił. Z jednej strony propsuje Putina, a z drugiej atakuje Kadyrova, który przecież jest człowiekiem Vladimira. Tak samo Khabib i jego ojciec trzymają sztamę z Kadyrovem, bo Putin używa ich do kontrolowania ekstremistów. Khabib ma przecież kosę z ISIS, a bojownicy w Dagestanie nie lubią ojca kebaba, bo podbiera im młodych terrorystów i przerabia na sportowców. Rudy nie ma pojęcia co się dzieje w tamtej części świata i coś pierdoli po pijaku, a ludzie się spuszczają, że był przygotowany i że wchodzi Kebabowi do głowy :beczka:
 
Back
Top