Newsy MMA Userów

Dla przypomnienia ,dzisiaj walczy Krzysztof Kułak w Atlantic City dla organizacji ROC.Oprucz niego będzie też Louis Gaudinot którego matka jest Polka ,tak że gala z Polskimi akcentami .
 
DnnxEOYXcAEfAxZ.jpg:large
 
http://www.espn.com/mma/story/_/id/...erweight-champion-surgery-torn-hand-ligaments

Woodley znowu będzie miał przerwę :juanlaugh:Jebany, po każdej walce operacja. Ani razu go Till nie dotknął a i tak ciało rozjebane :jarolaugh:


Czyli na UFC 230 nie będzie Jonesa (o ile wierzyć łysemu machiaweliście), nie będzie Woodleya, nie będzie Cormniera, nie będzie GPS'a... To kto kurwa będzie? :juanlaugh:

Coś mi się wydaje, że w Nowym Jorku zobaczymy superfight TJ Dillashaw vs Henry Cejudo :bayan:
 
Krzysztof Kułak przegrał z Sidneyem Outlawem na ROC 65. Poddanie (balacha), 2 runda.
Komentatorzy na Twitterze zachwyceni Outlawem i wysyłają go do UFC i przypominają jego niejednogłośną porażkę z Gregorem Gillespie
 
Obczajcie tych bałwanów:



:jarolaugh:

Fanów biegających za Conorem widziałem już kilka razy,tak że to nic dziwnego.Nie wiem czego można było się spodziewać na TS,jak wcześniej wspomniałem wybór tego mniejsca na „oficjalna „ transmisje TV był zły z samego założenia,tam poprostu brak miejsca aby można było to obejrzeć.Ten chłopak był z Kanady i może faktycznie mógł mieć jakieś złudne oczekiwania.Ludzie kupujący butelki alkoholu jako przepustki do środka...Wow jak autor sam przyznał sami słabo w to wierzyli.
W sumie ja też zaliczam się do tych bałwanów bo tam byłem mimo,że doskonale wiedziałem czego się mogę spodziewać.Mogę się tylko prubowac usprawiedliwić,że byłem tam z opóźnieniem (wzięłam poprawkę na Conora)jak rownież miałem umówione spotkanie po konferencji z kolegą,który akurat na niej był,ale tak naprawdę byłem tam aby zobaczyć co się tam będzie działo tak jak reszta tych bałwanów .
 
Fanów biegających za Conorem widziałem już kilka razy,tak że to nic dziwnego.Nie wiem czego można było się spodziewać na TS,jak wcześniej wspomniałem wybór tego mniejsca na „oficjalna „ transmisje TV był zły z samego założenia,tam poprostu brak miejsca aby można było to obejrzeć.Ten chłopak był z Kanady i może faktycznie mógł mieć jakieś złudne oczekiwania.Ludzie kupujący butelki alkoholu jako przepustki do środka...Wow jak autor sam przyznał sami słabo w to wierzyli.
W sumie ja też zaliczam się do tych bałwanów bo tam byłem mimo,że doskonale wiedziałem czego się mogę spodziewać.Mogę się tylko prubowac usprawiedliwić,że byłem tam z opóźnieniem (wzięłam poprawkę na Conora)jak rownież miałem umówione spotkanie po konferencji z kolegą,który akurat na niej był,ale tak naprawdę byłem tam aby zobaczyć co się tam będzie działo tak jak reszta tych bałwanów .

Ale mam nadzieję, że przynajmniej nie wiwatowałeś na widok Conora, jak katolicy na widok papieża? :)
 




Ktoś się wybiera? Ja na pewno będę.

Kacper Michałowski (MMA Team Tczew) vs Olek Goździński (MMA Czarni Słupsk) MMA (amatorska)
Darek Nowacki (Ronin Gold Team Białogard) vs Szymon Dudkiewicz (Gracie Barra Łódź)
MMA
Paulina Kosakowska (Underground MMA Elbląg) vs Paulina Wiśniewska (MMA Team Ostróda)
MMA
Damian Mioduszewski (MMA Team Tczew) vs Łukasz Pietrowski (Gracie Barra Łódź)
MMA
Maciej Berkieta (MMA Czarni Słupsk) vs Sebastian Sikora (Solo Team Namysłów)
MMA
Jakub Godlewski (MMA Team Tczew) vs Marek Keller (Husaria MMA Truskolasy"
MMA
Adam Hec (MMA Czarni Słupsk) vs Sebastian Goljasz (MMA Team Ostróda)
MMA
Damian Stanek (MMA Team Tczew) vs Arkadiusz Keller (Husaria MMA Truskolasy)
 
Back
Top