Newsy MMA Userów




BOOM Oficjalnie!
giphy.gif

tumblr_nhnooggfug1u2ragso1_500.gif

giphy.gif
:płacz:

Przecież to się wszystko składa w jakiś jebany żart i wyglada jakby UFC zapłaciło za „niewinność” Jona...
 
O JEBANY SKURWIEL :juanlaugh:Zredukowali mu wyrok, bo kogoś zakablował :DC:



Bonsik GOAT konfident.

A teraz na serio, co za jebana rura. Jebać siekierami takie ścierwa.

EDIT

Dnf0yuDX4AAwL5x


A teraz najlepsze:

Dnf1-oEXcAAQ2wo


BONS JEST SZEŚDZIESIĄTKĄ :juanlaugh:Poszedł w korone i jak przestanie strzelać z pizdy albo przykonfabuluje, to mu przywrócą zawieszenia na te 30 miechów. :jarolaugh:
 
Janek Błachowicz awansował na 3 miejsce w oficjalnym rankingu UFC.
Ex aequo z Ilirem Latifi.

Nikita Krylov uplasował się na 15 miejscu.
 
U Stachury 4 tematy już na temat decyzji USADA, na MMARocks cisza. @defthomas potem się wkurwia, że userzy nie doceniają, @Cloud zaraz wyskoczy z pierdolololo ze statystykami, że wczoraj było tysiąc pińcet niusów, ale o najważniejszej sprawie cisza.
Eh. :siara:
To zrób sam taki artykuł i wstaw , ja z chęcią przeczytam Twoją twórczość.
mgr inż menadżerze Aj Pi Si Dżi
 
U Stachury 4 tematy już na temat decyzji USADA, na MMARocks cisza. @defthomas potem się wkurwia, że userzy nie doceniają, @Cloud zaraz wyskoczy z pierdolololo ze statystykami, że wczoraj było tysiąc pińcet niusów, ale o najważniejszej sprawie cisza.
Eh. :siara:

Tak wyszło, news z Jonesem poszedł chyba w nocy z tego co widzę ale wszystko jest już od rana na stronie. Nie wiem jak Bartek to robi, chyba nie śpi bo piszę o MMA :lol: Pozdr!
 
Ja nie rozumie tego calego oburzenia decyzja usady. Skrocili mu zawieszenie, poszli na reke ufc po to zeby najlepszy zawodnik lhw ever mogl wrocic i odebrac co swoje. Co w tym dziwnego?
Chyba ze tu wpisuja sie sami fani Cormiera to rozumie ten bol dupy.
 
Ja nie rozumie tego calego oburzenia decyzja usady. Skrocili mu zawieszenie, poszli na reke ufc po to zeby najlepszy zawodnik lhw ever mogl wrocic i odebrac co swoje. Co w tym dziwnego?
Chyba ze tu wpisuja sie sami fani Cormiera to rozumie ten bol dupy.

Każdy chyba chce żeby Jones się bił, dobrze by było gdyby jednak UFC / USADA traktowała wszystkich sprawiedliwie. Tylko tyle
 
Każdy chyba chce żeby Jones się bił, dobrze by było gdyby jednak UFC / USADA traktowała wszystkich sprawiedliwie. Tylko tyle

Najlepiej by było gdyby usada wypuerdoliła, i bylo tak jak wcześniej :werdum: ja tam mam wyjebane czy ktos coś bierze czy nie, czy szkodzi swojemu zdrowiu czy nie, klade na to kielbase . Ja oglądam walki a nie wyniki morfologii i organizmy zawodników . Chcę ogladac walki na najwyzszym możliwym poziomie, a że doping/sterydy pomagają do tego doprowadzić to juz mnie nie interesuje . Przeciez nawet z tego co DC powiedział, to miedzy wierszami idzie wyczytać że on doslownie sie przyznaje do dopingu . Po prostu nie daje się złapać . Jak sam zreszta celnie zauważył :fjedzia:
 
Najlepszy zawodnik w UFC Artem Lobov uważa, że Conor jest lepszy zapaśniczo od Khabiba i ubije go w 1 rundzie :lol::lol::lol:



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Diego zapłacił zaległości za dżym.

"Ninetine" :DC::DC:


VSTjg1e.jpg
 
Back
Top