Newsy MMA Userów


Tak szczerze to denerwują mnie takie zdjęcia wrzucane po walce, po przegranej. Nie obchodzi mnie jak bardzo przeżywała ścinanie wagi. Sama zdecydowała się na walkę w tej dywizji. Jak ma problemy z wagą, to niech idzie do Invicty, tam ma pełne spektrum kategorii wagowych. Dla mnie to usprawiedliwianie się. Może Nunes miała jeszcze gorsze chwile, ale nie wrzucała fotek do sieci?
 
Tak szczerze to denerwują mnie takie zdjęcia wrzucane po walce, po przegranej. Nie obchodzi mnie jak bardzo przeżywała ścinanie wagi. Sama zdecydowała się na walkę w tej dywizji. Jak ma problemy z wagą, to niech idzie do Invicty, tam ma pełne spektrum kategorii wagowych. Dla mnie to usprawiedliwianie się. Może Nunes miała jeszcze gorsze chwile, ale nie wrzucała fotek do sieci?
No rację masz, ale ja to akurat po prostu nie myślałem że ona się tak katowała
 
No rację masz, ale ja to akurat po prostu nie myślałem że ona się tak katowała

Aśka też się katowała by zrobić limit słomkowej. Dziwne, że Miesha jak wygrywała to takich fotek nie wrzucała (lub nie udostępniała mediom by one ją rozprowadziły). Weight cut leaked picture - taaa jasne.
 
Aśka też się katowała by zrobić limit słomkowej. Dziwne, że Miesha jak wygrywała to takich fotek nie wrzucała (lub nie udostępniała mediom by one ją rozprowadziły). Weight cut leaked picture - taaa jasne.
Ja to mam wyjebane czy przed czy po, pewnie też nie każde ścinanie takie ale też to pewnie nie 1szy raz, że JJ to nie wiedziałem chyba
 
Ja to mam wyjebane czy przed czy po, pewnie też nie każde ścinanie takie ale też to pewnie nie 1szy raz, że JJ to nie wiedziałem chyba

Gdy Joanna przechodziła do UFC, to uwierz mi, nie miała już z czego zrzucać wagi by zmieścić się w limicie, wraz z trenerem kadry Polski w Tajskim Boksie zastanawialiśmy się czy utnie sobie nogę by zejść niżej - a mimo to jakoś jej sztabowi się udało zbić i dziś jest mistrzynią. Usprawiedliwianie się ścinaniem wagi jest mega słabe.
 
Gdy Joanna przechodziła do UFC, to uwierz mi, nie miała już z czego zrzucać wagi by zmieścić się w limicie, wraz z trenerem kadry Polski w Tajskim Boksie zastanawialiśmy się czy utnie sobie nogę by zejść niżej - a mimo to jakoś jej sztabowi się udało zbić i dziś jest mistrzynią. Usprawiedliwianie się ścinaniem wagi jest mega słabe.
No według mnie też, jak to tak wpływa na dyspozycję albo potem mdlejesz itp. nie ścinaj tyle tylko idź wyżej proste
 
Niech sobie wyjmie plastikowe cycki to jej będzie lżej. Nabrała gabarytów żeby się wypinać to teraz ma problem z robieniem wagi a kiedyś bez problemu chodziła w 125.
Jak jej tak ciężko zrobić 135 to Cybrogowa zaprasza do 140... pacnie ją w mazak to aż jej silikon pocieknie.
 
Jak dla mnie pomysł godny pochwały. W tamtym rejonie Polski ich prawie nie ma. Dodatkowo nowa hala na 6000 na pewno lepsza od starej we Wrocławiu gdzie muszą konkurować z FEN-em.
 
Kolejne elektryzujące starcie dwóch młodych, utalentowanych fighterów MMA dopisała federacja Fight Exclusive Night do karty wstępnej gali FEN 13 Summer Edition. 13 sierpnia w Gdynia Arena w klatkoringu FEN walczyć będą Kamil Gniadek z Berserkers Team Szczecin i Klemens Ewald z MMA Team Trójmiasto.
 
Kolejne elektryzujące starcie dwóch młodych, utalentowanych fighterów MMA dopisała federacja Fight Exclusive Night do karty wstępnej gali FEN 13 Summer Edition. 13 sierpnia w Gdynia Arena w klatkoringu FEN walczyć będą Kamil Gniadek z Berserkers Team Szczecin i Klemens Ewald z MMA Team Trójmiasto.
Na grafice jest napisane 66kg, ale to chyba kolejny błąd FENu...
 
Bagi kiedyś mówił, że Gniadek prędzej do 77kg pójdzie bo nabiera mięsni, więc raczej pomyłka.
FEN przejął zawodnika KSW
 
FEN przejął zawodnika KSW

Dziwisz się? Możecie się śmiać, ale to FEN dla tak młodego jest lepszym rozwiązaniem. Po co mu pierwsza walka jak ludzie wpieprzają popcorn a hala wypełniona w 30% i nikt tego nie widział? Na FEN-ie będzie na Polsat sport to mu wpadną $ od sponsorów i na jedno wyjdzie, a wyjdzie na plus bo zamiast raz w roku, dwa razy minimum zawalczy a kto wie czy nie trzy.
 
więcej walk nie jest równe więcej kasy, Polacy tak chętnie szli do UFC bo tam jedna walka dawała tyle co zarabiali na kilku poza UFC. Fajnie jakby Kamil miał te 3-4 walki w roku ,czego mu zycze
 


Main card:
Douglas Lima (170.8) vs. Paul Daley (170.8)
Matt Mitrione (256.5) vs. Oli Thompson (234.8)
Michael Page (169.8) vs. Evangelista “Cyborg” Santos (170)
Francis Carmont (205.3) vs. Lukasz Klinger (204.9)
James Gallagher (144.7) vs. Mike Cutting (148.3)
Preliminary Card:
James Mulheron (244.7) vs. Neil Grove (266.8)
C.J. Meeks (185.1) vs. Danny Mitchell (185.7)
Alex Reid (183.1) vs. Manuel Garcia (186.9)
Chase Morton (145.1) vs. Nathaniel Wood (145.3)
Jason Radcliffe (185.3) vs. Jack Mason (185.2)
Luiz Tosta (135.6) vs. Dean Garnett (135.7)
Pietro Menga (124.7) vs. Spencer Hewitt (125.5)
Michael Shipman (185.9) vs. Dom Clark (185.4)

 
Back
Top