Newsy MMA Userów

Pimblett i Stewart również się świetnie zapowiadają, warto im poświęcić trochę uwagi. Ten pierwszy ma ledwo 21 lat, od dwóch lat nie zaznał porażki, w przed ostatniej walce kompletnie zdominował faworyzowanego Grimshawa (niespodzianka a'la Bomba, z tym że Kamil go znokautował ;d), a teraz jeszcze odklepanie solidnego Francuza. Drugi z kolei z powodzeniem nokautuje kolejnych rywali, może namieszać w niezbyt szerokiej wadze półciężkiej. :boss:
Pimblett był faworytem z Grimshawem, i to dość dużym. Niemniej zgadzam się, kot w chuj, zapasy do poprawy, co poniekąd wynika z warunków fizycznych, ale może sporo namieszać za 2-3 lata
 
Pimblett był faworytem z Grimshawem, i to dość dużym.
Serio? Zdaje mi się, że czytałem m.in. na Twitterze, że nie dają mu wielkich szans. :lol: Ale tak czy siak to mu raczej nie umniejsza, jest młody, a ma na rozkładzie całkiem solidne nazwiska. Kariera też rozsądnie jest prowadzona, chłopak ma szansę na prawdę daleko zajść.
 
Serio? Zdaje mi się, że czytałem m.in. na Twitterze, że nie dają mu wielkich szans. :lol: Ale tak czy siak to mu raczej nie umniejsza, jest młody, a ma na rozkładzie całkiem solidne nazwiska. Kariera też rozsądnie jest prowadzona, chłopak ma szansę na prawdę daleko zajść.
Według buków na pewno był faworytem, w tych kategoriach bardziej to rozpatruje, na logike też mi się wydawało, że to wygra Paddy, oglądałem lajw, definicja dominacji. Ale żeby nie było tak słodko, to jest szkopuł, ujmę to w krótkiej rymowance: Kiedyś pewnie mistrz, duży prospekt teraz, ale mu potrzeba dobrego barbera. Rzekłem :sparta:
 
Podstawy są dla paziów. Liczy się PPV CUT, BITCH.
Jeszcze nie było nawet ogloszonych.
Ale tu też rekord ma Brock
4sCtgB4.jpg


Poza tym gale promowały Tate vs Nunes :D i zrobiły rekord większy niż Aldo vs Conor :DC:
 
DC będzie krezusem za najchujowsza i najlatwiejsza walkę w UFC. Tyle wygrać.
Lesnar życzył DC wesołych świąt gdy ogłoszono, że zawalczy na UFC 200 z racji tego, że Cormier ma % z ppv :D
Spider nie lepszy. Wszedł w ubraniach na wagę ściągnięty z rodzinnej wycieczki i wrócił z 600k z kieszeni.
Trochę szkoda mi Jonesa :p
 
Wg. Króla Bones wpadł na dwóch blokadach estrogenu. To takie coś żeby mu nie urosły cycki za bardzo i żeby obniżyć poziom estrogenu po cyklu. Trochę dziwne aby takie rzeczy były w 'odżywce'...
to chyba apropo tego, nie ma jeszcze całego podcastu, oby go nie zdjeli bo chetnie posłucham co chael ma na ten temat do powiedzenia, w koncu jest ekspertem w tych sprawach :D
 
Back
Top