Newsy MMA Userów

Nie rozumiem, jak można być profesjonalnym sportowcem i tak się zapuścić. Osobiście żadnej diety nie przestrzegam, amatorsko sobie trenuję i jeszcze nigdy nie miałem problemów z dodatkowymi kilogramami. Co oni tam w Stanach jedzą, że tak często na co dzień są zatłuszczonymi Januszami i Grażynami, pomimo tego, że treningi pod MMA należą do jednych z najbardziej intensywnych? Swoją drogą dziewczyna tez powinna się stosownie ubrać do swojej obecnej formy, choć i tak dobrze, że leginsów nie założyła...
 
Nie rozumiem, jak można być profesjonalnym sportowcem i tak się zapuścić. Osobiście żadnej diety nie przestrzegam, amatorsko sobie trenuję i jeszcze nigdy nie miałem problemów z dodatkowymi kilogramami. Co oni tam w Stanach jedzą, że tak często na co dzień są zatłuszczonymi Januszami i Grażynami, pomimo tego, że treningi pod MMA należą do jednych z najbardziej intensywnych? Swoją drogą dziewczyna tez powinna się stosownie ubrać do swojej obecnej formy, choć i tak dobrze, że leginsów nie założyła...
hamburgery, frytki i cole
 
Nie rozumiem, jak można być profesjonalnym sportowcem i tak się zapuścić. Osobiście żadnej diety nie przestrzegam, amatorsko sobie trenuję i jeszcze nigdy nie miałem problemów z dodatkowymi kilogramami. Co oni tam w Stanach jedzą, że tak często na co dzień są zatłuszczonymi Januszami i Grażynami, pomimo tego, że treningi pod MMA należą do jednych z najbardziej intensywnych? Swoją drogą dziewczyna tez powinna się stosownie ubrać do swojej obecnej formy, choć i tak dobrze, że leginsów nie założyła...
Ona będzie w tym 16-osobowym turnieju w RIZIN z Gabi się bić.
 
Ronda gotowa do powrotu :mamed:


noga-wieprzowa-270g-1.jpg


A tak na poważnie, ona się załamała psychicznie jak mało który zawodnik po przegranej. Pewnie był mcdonald i całodniowe sesje w WOWa.
 
noga-wieprzowa-270g-1.jpg


A tak na poważnie, ona się załamała psychicznie jak mało który zawodnik po przegranej. Pewnie był mcdonald i całodniowe sesje w WOWa.
A może poprostu je tyle samo ale nie trenuje + po odstawieniu KOKSU jest bajzel w hormonach i daje to takie efekty
 
Wiem, że to tylko rankingi ale mimo wszystko cieszy każdy znaczący awans polaków. Daniel Omielańczuk po wygranej z Oleinikiem w rankingu FightMatrix wskakuje na 33 lokatę :)
 
http://wp.tv/i,joanna-jedrzejczyk-w...,mid,1962053,cid,8050,klip.html?ticaid=617635
http://sportowefakty.wp.pl/mma/wideo/24223/joanna-jedrzejczyk-w-glowie-mialam-muhammada-alego
Joanna Jędrzejczyk: w głowie miałam Muhammada Alego

- W głowie miałam Muhammada Alego. Czułam, że kłułam ją lewym prostym bardzo mocno i konsekwentnie. Claudia Gadelha nie potrafiła na to odpowiedzieć już od 3. rundy. Ostatnie rundy były zdecydowanie na moją korzyść. Byłam gotowa na jej sprowadzenia, myślałam, że bardziej zaskoczy mnie w parterze. Nie miałam obaw o werdykt - powiedziała Joanna Jędrzejczyk po trzeciej obronie pasa UFC. Zapraszamy do obejrzenia drugiej części rozmowy z naszą mistrzynią, która 8 lipca w Las Vegas pokonała Brazylijkę Claudię Gadelhę.
 
Coker potwierdza rozmowy z Rorym, uważa że rozmowy idą w dobrym kierunku.


Bellator opłaci pobyt w szpitalu Evangelisty Santosa.
 
Back
Top