Newsy MMA Userów

Ja tez, jestem rozczarowany :lol:.
Nie chciałem zawieść :( Ale popatrz tak - moja teoria spiskowa zakłada, że nie przywrócą lajków bo są albo leniwi, albo niedoszkoleni!

No jasne, ze to zabawa z backupem i modelem danych. Trzeba SELECTy i INSERTy napisac. Ot co.
Może zbyt się zasugerowałem teraz tym postem, ale mam nadzieję, że nie próbujecie tego zrobić samym sql. Bo w taki sposób to lajków (a może nawet liczby postów userów) raczej nie odzyskacie, a przynajmniej byłoby to strasznie czasochłonne. Nie czuję się wcale ekspertem, ale na bazach danych robiłem już dużo bardziej skomplikowane operacje. Jakbyście mieli problem to mogę spróbować pomóc.

Kończę już z tym spamowaniem w newsach :)
 
Ja tam mniej więcej (z naciskiem na więcej :kaczy:) domyślam się powodów zniknięcia tematu.
Ale ,że nie raz już podpadłem, za jakieś moje domysły i insynuacje, także tym razem, swoją wiedzę tajemną zatrzymam tylko dla siebie.
Ps. Dodam tylko , że na 97 % główny temat wróci . Jak nie dziś , to po weekendzie.

Mark my words - biacz!
EOT.
Detektyw Kaczka w akcji. Może wróć do tego cyklu? ;-)
 
Chyba nie było
Nowe zestawienia FEN 12
Miłek vs Głąb
Strzelczyk vs Boczek
i według grafiki na stronie FENu Kiełek został przeniesiony na kartę wstępną, czyli rywal będzie typowo na odbudowanie.
+

 
Last edited:
Back
Top