Newsy MMA Userów

Czterech byłych zawodników UFC ogłoszonych na nowo powstałą federację European Fighting Challenge.
13103254_1259496310742322_8297372967226283459_n.jpg


takie kwiatki na mmanews
 
36 w Szczecinie, sprzeda się na pniu.
Gala w Szczecinie też fajna ale wydaje mi się że potencjał Michała jeśli chodzi o sprzedaż biletów + marka KSW sprawdziłyby się na jakiejś większej hali.
 
Last edited:
Po walce z OSP nagrał się dźwięk z narożnika Jonesa. Gregor Jackson wypomniał trenerowi od zapasów dźwiganie ciężarów przez Jona w stylu: "A nie mówiłem...? Za szybko się teraz męczy!".
 
Polak z pasem One FC? Dla mnie bomba, to ogromny rynek i łatwo tam zostać gwiazdą.
Nie chce przesadzac, ale jest spora szansa, ze jesli Michalowi uda sie wygrac ten pojedynek to znajdzie sie w absolutnym topie polskich zawodnikow MMA jesli chodzi o globalna rozpoznawalnosc. Tego mu zycze.
 
Nie chce przesadzac, ale jest spora szansa, ze jesli Michalowi uda sie wygrac ten pojedynek to znajdzie sie w absolutnym topie polskich zawodnikow MMA jesli chodzi o globalna rozpoznawalnosc. Tego mu zycze.


Osobiście jego fanem zostałem od momentu jego pierwszej walki w ONE FC gdy walczył pomimo kompletnie uszkodzonego kolana prawie całą walkę(tu brawa dla trenera za motywacje , świetną strategie na taki wypadek tak, ze przeciwnik sie nie połapał w kontuzji Michała) i wygrał. To jest serce mistrzowskie! Życzę mu by znalazł się w tym topie.
 
Kolejna rozprawa Czeczenów i zawodników MMA. Będą wyroki za wymuszenia?

W środę (27 kwietnia) w Sądzie Rejonowym w Olsztynie odbędzie się kolejna rozprawa dotycząca procesu Czeczenów i Polaków oskarżonych m.in. o nielegalne wymuszanie długów.
Na godz. 12:30 zaplanowano kolejną rozprawę Polaków i Czeczenów oskarżonych m.in. o nielegalne wymuszanie zwrotu długów. Sprawa zmierza ku końcowi, jednak nie wiadomo, czy oskarżeni usłyszą dziś wyroki.

Przypomnijmy, że do zatrzymania Aslana A., Asłambeka S., oraz Piotra P. i Michała Sz. doszło już pod koniec sierpnia 2014 roku. Zakończenie procesu wstępnie planowano na listopad ubiegłego roku, jednak z powodu niestawienia się dwóch świadków, sąd zmienił termin rozprawy.

 
Back
Top