Newsy MMA Userów

Z tego co zauważyłem, to się nie pojawiło a news ciekawy:

Były ring announcer WWE - Todd Grisham przeszedł do UFC. Grisham do 2011 roku pracował w World Wrestling Entertaiment a następnie w stacji ESPN, w którym prowadził ESPNEWS a później został przeniesiony do SportsCenter. Grisham ma zadebiutować na UFC Fight Night 15 stycznia jako gospodarz w studio FOX 1 a także ma współkomentować gale UFC. Póki co, nie ma informacji na temat tego, że miałbym zastąpić Mike'a Goldberg'a który pożegnał się z Ultimate Fighting Championship.
 
Co słychać w Arrachionie Olsztyn?

Olsztyński klub MMA rozpocznie 2017 rok z wysokiego C. W lutym czeka olsztynian gala organizacji ACB w Olsztynie, a w marcu walka Mameda Chalidowa podczas gali w Manchesterze.
Jak już pisaliśmy, organizacja ACB zorganizuje w lutym kolejną galę w Olsztynie. Nie jest jeszcze znana dokładna data, wiadomo jednak, że impreza odbędzie się w hali Urania i weźmie w niej udział liczna reprezentacja zawodników olsztyńskiego Arrachionu.
- Zaczął się nowy rok i mamy nowe wyzwania. Już w pierwszej połowie roku mamy kilka istotnych walk. W lutym sporo naszych zawodników będzie walczyło w Olsztynie w gali ACB. Potem Mamed Chalidow walczy na początku marca w Manchesterze, a i kolejne powinny być niedługo zakontraktowane. Do tego dochodzi zakontraktowana już majowa gala KSW na Stadionie Narodowym, podczas której Mamed ma bronić pasa - powiedział trener Arrachionu Olsztyn Szymon Bońkowski.
W Manchesterze Chalidow będzie walczył 11. marca z Lukem Barnattem, byłym zawodnikiem UFC.
- Mamed będzie walczył z zawodnikiem, który jest bardzo wysoki i będziemy musieli się posiłkować partnerami z Polski, bo dalszych wyjazdów na sparingi nie zakładamy. Mamed w okresie noworocznym pojechał na tydzień do Czeczenii. Przed jego wyjazdem byliśmy na etapie budowania siły specjalnej. Mamed podtrzymywał teraz te treningi i jest w drodze powrotnej do Polski. Będziemy teraz wchodzić w etap wytrzymałości i delikatnych sparingów - wyjaśnia Bońkowski.
Wiadomo także, że olsztyński mistrz będzie bronił pasa organizacji KSW podczas gali 27. maja, która będzie wydarzeniem bez precedensu w polskim MMA, bo odbędzie się na Stadionie Narodowym przy udziale prawie 60 tys. widzów.

http://sport.egit.pl/artykul/5657/Co-slychac-w-Arrachionie-Olsztyn
 
Official.

15826625_10155461453914041_3121152157893326082_n.jpg
musiałem wpisać w google kto to jest ten Strachu :lol:
 
A Khabib ponoć Chiesę teraz chce. :) Już się dziwnie wpisy o tym robi, zero jasności.
Kurwa kręcą i kręcą a to przecież najlepsza walka jaką da sie teraz zestawić w UFC. Ale jestem dobrej myśli. Według mnie i tak do tego dojdzie.
 
Ty
No to zamiast Barszczyka. Jakaś historia była i spina wcześniej, więc można to dobrze sprzedać.

Ty ja to już widze jaki to ma potencjal zwlaszcza teraz po tych aferach z Aslanami i Materla. Pogromca przestepczego polswiadka, rekord 10-0-1 (8 poddan przez zawiniecie na dolek, 2 ko przez trupy, 1 nc (uniewinniony) przed panstwem Slawek Despero Despeeerski!!!
 
A Khabib ponoć Chiesę teraz chce. :) Już się dziwnie wpisy o tym robi, zero jasności.

Kurwa kręcą i kręcą a to przecież najlepsza walka jaką da sie teraz zestawić w UFC. Ale jestem dobrej myśli. Według mnie i tak do tego dojdzie.

Chiesa - dobry dzik. Swego czasu życzył Khabibowi (i nie tylko) Wesołych Świąt "Merry Christmas" eHeHeH. :crazy:

edit

 
Back
Top