Newsy MMA Userów

Z tym wylotem Popka do Tajlandii... średnio mi się to podoba.

Każdy kumaty wie, jakie są restrykcje w Tajlandii odnośnie 'substancji'. Od razu po wylądowaniu na lotniskach są informacje, że tutaj karzemy śmiercią.

Nic nie sugeruję, ale jak znajdą przy nim coś to będzie miał Król nieciekawie w chuj.
 
Przechwytywanie.JPG
 
Jacare dostaje kolejną łatwą walkę, ale mu rekord nabiją.
Nie wiem czy to dobry pomysł , szkoda mi Rafeala wolałbym go LW tam jest jeszcze wiele wyzwań i walk w których mógłby się odbudować o ile można mówić L odbudowie w LW bo tam są same kozaki , WW to niby 7 kg więcej ale tam są kolosy , a RDA jak na lekką był " mały " Ale nadrabial szybkością i umiejętnościami , w WW widzę kilka nazwisk z którymi mógłby sobie poradzić np. Masvidal czy Erick Silva ale reszta ? To wierzowce , liczyłem na zestawienie z kimś z poza 10 tki Khabilov , Martins czy Leonardo Silva
 
Nie wiem czy to dobry pomysł , szkoda mi Rafeala wolałbym go LW tam jest jeszcze wiele wyzwań i walk w których mógłby się odbudować o ile można mówić L odbudowie w LW bo tam są same kozaki , WW to niby 7 kg więcej ale tam są kolosy , a RDA jak na lekką był " mały " Ale nadrabial szybkością i umiejętnościami , w WW widzę kilka nazwisk z którymi mógłby sobie poradzić np. Masvidal czy Erick Silva ale reszta ? To wierzowce , liczyłem na zestawienie z kimś z poza 10 tki Khabilov , Martins czy Leonardo Silva
Ups to miało być przy temacie Rafaela
 


Ale zestawienie z pizdy... Joe Silva wróć.

Jak dla mnie to kicha , Rockhold pokazał co się robi z zawodnikami z poza 10 tki żeby nie mówić że Tim to ogor bo jest solidnym rzemieslnikiem w UFC bierze kogo mu dadzą , dlaczego UFC nie zestawi Jacare z Whitterem ? :boss: a nie da Boetscha z Krzychem Dzotko


Ale zestawienie z pizdy... Joe Silva wróć.
 
Back
Top