Newsy MMA Userów

56636371655720961.jpg


:mamed:
 
Jak coś to Bibulatova mam wpis gotowy, czekam jedynie na jakieś oficjalne potwierdzenie.

Dobranoc!
 
W lutym w Olsztynie kolejna gala ACB
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl
W lutym w Olsztynie odbędzie się kolejna gala federacji ACB. Nie jest znana jeszcze konkretna data wydarzenia, ale od jakiegoś czasu trwają prace nad organizacją gali i nad listą walk.
We wrześniu 2016 roku organizacja ACB zorganizowała pierwszą galę w olsztyńskiej Uranii. Już wtedy zapowiadano, że jest to pierwsze wydarzenie z całego cyklu, które druga w świecie organizacja MMA chce organizować w naszym mieście.
Do kolejnego wydarzenia ma dojść już w lutym tego roku. Nie znamy jeszcze daty gali i jej uczestników, ale jest to kwestia kilku dni.
- Od jakiegoś czasu trwają prace organizacyjne ze strony ACB i przygotowanie sportowe z naszej strony. To kwestia może dwóch dni, może tygodnia i będzie znana konkretna data i fightcard gali. Na razie nie chcę mówić jacy zawodnicy wystąpią ze strony Arrachionu, niech listę podadzą organizatorzy gali - powiedział dla sport.egit.pl trener olsztyńskiego klubu Szymon Bońkowski.


http://sport.egit.pl/artykul/5643/W-lutym-w-Olsztynie-kolejna-gala-ACB
 
Proces zawodników MMA: Polacy i Czeczeni skazani. Wyroki w zawieszeniu

Przed sądem Rejonowym w Olsztynie zapadł w czwartek wyrok w głośnej sprawie dwóch Polaków i dwóch Czeczenów oskarżonych m.in. o nielegalne odzyskiwanie długów. Wszyscy otrzymali wyroki w zawieszeniu.

Piotr P. i Michał Sz. skazani zostali na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat i dozór kuratora. Aslan A. usłyszał wyrok 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata, a Aslambek S. - 10 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata. Obaj Czeczeńcy także otrzymali dozór kuratora. Aslambek S. rozważa odwołanie od wyroku.

Przy ogłaszaniu wyroku sąd wyraźnie podkreślił, że w Olsztynie nie było żadnego gangu Czeczenów, ani wymuszenia haraczy.

http://olsztyn.wm.pl/409938,Proces-...azani-Wyroki-w-zawieszeniu.html#axzz4UsLDeCtk 
Back
Top