Newsy MMA Userów

Nie słuchałem wywiadu, bo gówno mnie obchodzi jego zdania, a ziomka prowadzacego tez jakos nie lubie xD ale patrzac na tytul wywiadu. . . co z tego, ze ma tych zawodników jak zadnego z nich nie "wychowal". Dzis sa, jutro ich nie bedzie, a zabor przepadnie w zapomnienie bo "hajp" sie skonczy.
 
Nie słuchałem wywiadu, bo gówno mnie obchodzi jego zdania, a ziomka prowadzacego tez jakos nie lubie xD ale patrzac na tytul wywiadu. . . co z tego, ze ma tych zawodników jak zadnego z nich nie "wychowal". Dzis sa, jutro ich nie bedzie, a zabor przepadnie w zapomnienie bo "hajp" sie skonczy.
Głupio Ci, że ma tylu zawodników na takim poziomie.
:DC:
 
Tybur ma już niby w tym roku nie walczyć, a GPS z Pająkiem w jakiej wadze?

Dlatego nie brałbym tego na poważnie. Jak doskonale wiemy UFC zmienia często decyzje bądź podejmuje je w ostatniej chwili. GSP z Silvą faktycznie jest cos na rzeczy ale reszta moze byc wymysłem badz pobożnym zyczeniem autora. Twitter nie potwierdza ani nie zaprzecza, bo nie wie
 
Ja myślę, że GPS z Diazem jeśli w ogóle pierwszy poważnie chce wrócić, a drugi karę zapłaci. Obaj przerwie, jedna dywizja, rewanż i znane nazwiska.

Co do Silvy, to Dana już nawet do niego nie dzwoni. :mamed:
 
Dzisiaj w Puncherze m.in. ogłoszenie nowego rywala Tyberiana.
Goście: Roman Szymański, Tyberiusz Kowalczyk, Paweł Jóźwiak.
Prowadzący: Mateusz Borek.
 
Dzisiaj w Puncherze m.in. ogłoszenie nowego rywala Tyberiana.
Goście: Roman Szymański, Tyberiusz Kowalczyk, Paweł Jóźwiak.
Prowadzący: Mateusz Borek.
Puncher dzisiaj z tego co pamietam ze wzgledu na mecze eliminacji jest o 18 10 bodajze... Zeby ktos nie nastawil sie na 20...
 
Chuj wie o co tutaj chodzi




I odpowiedź Dany z wczoraj, który udaje? że nie ma żadnych informacji odnośnie powrotu



Z tego co mówi Dana to na bank Silva - GSP już zaklepane. Osobiście nie jestem fanem tego zestawienia i jak GSP przegra to będzie wstyd.
 
KSW znów nie jest drugą organizacją świata.Hmm czyżby do Ruskich nie dotarły wieści o angażu Mikołajewa...
SGGNxDgXaZQ.jpg
 
Back
Top