Newsy MMA Userów

No kurwa prawdopodobnie ostatnia walka Szoguna, a oni Go wrzucają do wstępnej, a do głównej jakieś dwie bardzo nieprzyjemne dla oka cukinie :stevecarell:

Pewnie tak na wszelki wypadek gdyby mu się gerriator zamarzył na emeryturce
 
Co by mu się nie zamarzyło, to uważam że zasługuje na miejsce na głównej karcie, nawet jako otwarcie.

Jasna sprawa ale UFC robiło takie rzeczy już wcześniej. Nie wiem czemu jest na karcie wstępnej, tak sobie strzeliłem po prostu, że może z tego powodu bo tak jak ty nie widzę w tym żadnego sensu. Gość był mistrzem UFC, legendą Pride FC i powinien z tego oktagonu wyjechać na plecach Dana White`a :lol:
 
Jasna sprawa ale UFC robiło takie rzeczy już wcześniej. Nie wiem czemu jest na karcie wstępnej, tak sobie strzeliłem po prostu, że może z tego powodu bo tak jak ty nie widzę w tym żadnego sensu. Gość był mistrzem UFC, legendą Pride FC i powinien z tego oktagonu wyjechać na plecach Dana White`a :lol:
Kiedyś podawali, że robią takie akcje, że na koniec wstępnej jest ciekawsza walka niż na początek głównej by podbić zainteresowanie nią i cieszy się ona większą oglądalnością, ale tutaj powinni dać Shogunowi główną bo jednak zasługuje na godne pożegnanie, a nie bycie "ciekawostką karty wstępnej".
 
Ostatnie tygodnie ale w sumie każdy miesiąc tak wygląda :tiphatb:

318820677_543435440721497_8215819821361373587_n.jpg
 
Nie napiszę o tym wyniku poniżej 66 000 co sądzę, ale sądziłem, że oni mają większe zasięgi.

Wyniki z tego similiars web są trochę zaniżane, my przeważnie mamy x2 tyle co w raporcie ale dość dobrze oddają skalę porównawczą. Dla nas najważniejsza jest wiadomo porównanie z mma.pl bo oni od lat idą ostro i nie pierdolą się w tańcu więc zawsze cieszy jak ciężka praca i pisanie głównie o sporcie robi robotę.

ITC robi za to dobrą robotę na yt i pewnie na tym sie skupiają żeby nie było, że hejtuje ;)
 
Last edited:
Bellator podpisał kontrakt z Shakalovą.

Nadal jest zawodniczką FEN :)
 
UFC docenia szalonego dziecika gangstera z Polski

OFICJALNIE:

Kuuurwa Pany Michał umie wsadzić sęka! Cudownie się to ogląda jako materiał UFC. WAR LORD - wiem, że czytasz grubasie zrzucający wagę teraz!

2x KO bodyshotem Villante i Brodajeba!

Smajlinowi ryj rozwalił na kawałki!


 
Last edited:
Jasna sprawa ale UFC robiło takie rzeczy już wcześniej. Nie wiem czemu jest na karcie wstępnej, tak sobie strzeliłem po prostu, że może z tego powodu bo tak jak ty nie widzę w tym żadnego sensu. Gość był mistrzem UFC, legendą Pride FC i powinien z tego oktagonu wyjechać na plecach Dana White`a :lol:
Oddałbym mojego pięknego januszowego passata żeby móc cofnąć się do tych czasów jak Shogun w Pride mielił Jacksona, Overeema i dawał fight of the year z Noguierą. No pitok mi odlatuje w kosmos jak sobie o tym przypominam.
 
Back
Top