NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

aaron wiggins z thunder do hawks.
w zamian dwie drugie rundy (2030 i 2032).
OKC powoli się dusi z salary... obstawiam wylot Dorta i jakiegoś zadaniowca, żeby na maksa obniżyć z podatku od luksusu. A w kolejnych sezonach 2028, 2029 czeka ich rozbiórka powolna, albo wymianę jednego z trójki SGA/Chet/JDub
 
OKC powoli się dusi z salary... obstawiam wylot Dorta i jakiegoś zadaniowca, żeby na maksa obniżyć z podatku od luksusu. A w kolejnych sezonach 2028, 2029 czeka ich rozbiórka powolna, albo wymianę jednego z trójki SGA/Chet/JDub

Niekoniecznie. Dort jakoś specjalnie dobrze nie grał w tych playoffach, ale to dalej solidny obrońca i trochę go szkoda.
Do tego czytałem jakiś wywiad, jak Dort mówił, że chcę zostać w Thunder kosztem kasy - pytanie ile w tym prawdy? :werdum:
Imo lepiej zrzucić Isaiah Joe i Kenricha Williamsa, bo oni się mało co łapali do rotacji, a z Dortem i Hartensztajnen się dogadać na nowe umowy, oni obaj mają opcje drużyny w tym sezonie. Na Wigginsie zeszli 60 baniek z podatku, jak jeszcze zrzucą Joe i Williamsa to kolejne ~90 baniek. Drugi apron ma iść w górę na 222 mln, to jakoś mogliby to upchać, ale zobaczymy co Presti z draftem wykombinuje.

Lejkiers przedłużają dziada i nie mają siana na nic.

:beczka:

Nom, ciekawe też jakie tu będą decyzję, James na mle się pewnie nie zgodzi. Reaves trochę stracił na wartości, ale może zrobią z nim jakiś sign and trade. Lakers to jak zawsze w lato, każdego mają na celowniku :jjsmile:
 
Nom, ciekawe też jakie tu będą decyzję, James na mle się pewnie nie zgodzi. Reaves trochę stracił na wartości, ale może zrobią z nim jakiś sign and trade. Lakers to jak zawsze w lato, każdego mają na celowniku :jjsmile:
Czytałem na Loży, że Luka może się wyjebać na Lejkiers jak nie spełnią tego co z nim dogadali przed podpisaniem umowy.

Dziad podpisze przedłużenie na rok. Luka za rok zagra primadonne i potężne Lejkiers zostaną z McLovinem.

:beczka:
 
Czyli rzeczywiście, ktoś się jutro wyczyści z assetów w wymianie po Giannisa.

E.
Ten Kessler z Jazz podobno odrzucił 140/5. Biały center, bez obrony i bez trójki, po tym jak cały sezon był kontuzjowany. Pojebany? Co on myśli, że jest RoboCop?
 
Czyli rzeczywiście, ktoś się jutro wyczyści z assetów w wymianie po Giannisa.

E.
Ten Kessler z Jazz podobno odrzucił 140/5. Biały center, bez obrony i bez trójki, po tym jak cały sezon był kontuzjowany. Pojebany? Co on myśli, że jest RoboCop?
ciekawa sytuacja.

z jednej strony najprościej oddać greka do celtics.
kontrakt wymienny 1 do 1 z brownem (tatumem) + hugo gonzalez, którego chcą podobno bucks.
pewnie będą musieli dorzucić coś z draftu.

1782149328655.png

worka wyborów nie rzucą, bo w wymianie byłby brown/ tatum.

tym ruchem celtics nie utoną.
mogą dać rundę, nawet dwie pierwsze.

pytanie, jak poradzi sobie z tym guardiola, bo z giannisem gra lawiną trójek może nie działać.
jakieś ruchy w składzie są naturalne.

dalej, co chcą bucks?
zostają z brownem, czy pchają dalej?
pick z 27 oddają hawks
pick z 28 wymieniają z portland
pick z 29 oddają portland
pick z 30 wymieniają z portland.
to najbliższe pierwsze rundy.
jest też dodatek- 22 mln przez 4 kolejne lata.
kontrakt lillarda.

słaba perspektywa na przebudowę.
przeciętność z giannisem, czy z brownem to dalej przeciętność.

puścić browna za draft- ma to sens.
tu kandydat jest jeden- blazers.
odzysuję swoje + ktoś z młodzieży portland.
zaczynam przebudowę.

heat mają większy kłopot, bo muszą wyrównać kontrakty kilkoma graczami.
ich draft nie jest zły, bo tylko z charlotte muszą dzielić wybór 2027 (ew 2028).
resztę mogą oddawać.
możliwe, że wysokość podatków będzie tu magnesem.

ciekawe najbliższe godziny.
 
ciekawa sytuacja.

z jednej strony najprościej oddać greka do celtics.
kontrakt wymienny 1 do 1 z brownem (tatumem) + hugo gonzalez, którego chcą podobno bucks.
pewnie będą musieli dorzucić coś z draftu.

View attachment 150511
worka wyborów nie rzucą, bo w wymianie byłby brown/ tatum.

tym ruchem celtics nie utoną.
mogą dać rundę, nawet dwie pierwsze.

pytanie, jak poradzi sobie z tym guardiola, bo z giannisem gra lawiną trójek może nie działać.
jakieś ruchy w składzie są naturalne.

dalej, co chcą bucks?
zostają z brownem, czy pchają dalej?
pick z 27 oddają hawks
pick z 28 wymieniają z portland
pick z 29 oddają portland
pick z 30 wymieniają z portland.
to najbliższe pierwsze rundy.
jest też dodatek- 22 mln przez 4 kolejne lata.
kontrakt lillarda.

słaba perspektywa na przebudowę.
przeciętność z giannisem, czy z brownem to dalej przeciętność.

puścić browna za draft- ma to sens.
tu kandydat jest jeden- blazers.
odzysuję swoje + ktoś z młodzieży portland.
zaczynam przebudowę.

heat mają większy kłopot, bo muszą wyrównać kontrakty kilkoma graczami.
ich draft nie jest zły, bo tylko z charlotte muszą dzielić wybór 2027 (ew 2028).
resztę mogą oddawać.
możliwe, że wysokość podatków będzie tu magnesem.

ciekawe najbliższe godziny.

Imo Bucks i tak się bardziej opłaci brać Browna, bo ta paczka z Heat to śmiesznie wygląda.

Brown ma duży kontrakt, ale tak jak piszesz, nim można jeszcze handlować z kimś kto chcę wskoczyć do szerszego grona contenderów.
Blazers mogliby się skusić: Grant, Sharpe i Weasley/Hansen + picki - to przechodzi finansowo.
Ewentualnie jeszcze to rozszerzyć i wyciągnąć też Portisa z Bucks za kogoś.
 
trae podpisał nowy kontrakt z wizzards.
212 mln/ 4 lata.

wolves wysyłają randle do nets.
bulls jako trzecia drużyna w wymianie.
claxton do bulls.

mavs wybierają z #9, thunder z #12 i #17.
podobno gadają o zamianie wyborów
 
Last edited:
herro, ware, jaquez, młody litwin.
13 pick z tego roku, dwie pierwsze rundy 31 i 33, dwie zamiany picków.

z giannisem idzie portis.
 
Kto tam będzie rzucał od 4 metra od kosza?
roster jest jeszcze do skompletowania.
cała wymiana klepnięta będzie dopiero na początku lipca, także jej kształt może się wydłużyć.

heat są obecnie pod pierwszym progiem podatku.
 
Back
Top