Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

To jest kontrakt, jak się nie ma kasyjose alvarado zrezygnował z opcji gracza i podpisał nowy 3 letni kontrakt z knicks.
14 mln/ 3 lata.

alvarado miał opcję 4,5 mln, którą odrzucił.Ciekawe, 25 mln rocznie przy ich salary to sporo. Mają teraz 4-5 centrów? To chyba ten Sorbet czy jak mu tam też poleci. Dwóch, w sumie rookie centrów im nie trzeba.
Zakładając, że Niemiec będzie 3x25, to Thunder są ~3 bańki nad pierwszym apronem - nie wliczam Dorta i Kenricha Williamsa. Chyba jednak Dort poleci, bo zaraz Presti nie będzie miał już kogo zrzucać za te picki drugiej rundy, bo mu się roster skończy
To jest kontrakt, jak się nie ma kasy![]()