NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.


Ciekawe, 25 mln rocznie przy ich salary to sporo. Mają teraz 4-5 centrów? To chyba ten Sorbet czy jak mu tam też poleci. Dwóch, w sumie rookie centrów im nie trzeba.

Zakładając, że Niemiec będzie 3x25, to Thunder są ~3 bańki nad pierwszym apronem - nie wliczam Dorta i Kenricha Williamsa. Chyba jednak Dort poleci, bo zaraz Presti nie będzie miał już kogo zrzucać za te picki drugiej rundy, bo mu się roster skończy :lol:

jose alvarado zrezygnował z opcji gracza i podpisał nowy 3 letni kontrakt z knicks.
14 mln/ 3 lata.
To jest kontrakt, jak się nie ma kasy :frankapprove:
 
Doncic chciał klasowego centra, to Pelinka dał z siebie 100% i załatwił Abdul-Jabbara :frankapprove:



HLrHwmnXwAAsTU_.jpg
 
Ciekawe, 25 mln rocznie przy ich salary to sporo. Mają teraz 4-5 centrów? To chyba ten Sorbet czy jak mu tam też poleci. Dwóch, w sumie rookie centrów im nie trzeba.

Zakładając, że Niemiec będzie 3x25, to Thunder są ~3 bańki nad pierwszym apronem - nie wliczam Dorta i Kenricha Williamsa. Chyba jednak Dort poleci, bo zaraz Presti nie będzie miał już kogo zrzucać za te picki drugiej rundy, bo mu się roster skończy :lol:


To jest kontrakt, jak się nie ma kasy :frankapprove:
alvarado miał opcję 4,5 mln, którą odrzucił.
on został za te same pieniądze, bo tam różnica jest niewielka.
pewnie rynek oferował mu więcej, ale to chłopak miejscowy.
swoje na koncie ma, ważniejsza chęć bycia tu i teraz.
jose daje dobrą energię na parkiecie.

thunder.
thunder mają 14 graczy w składzie, czyli niby miejsce będzie na końcu ławki.

niemiec poszedł na ustępstwa.
miał w opcji 28,5 mln.
teraz pewne 3 razy po 25 mln.
ale....!!!!!
jeden zapis to- obustronna możliwość renegocjacji po drugim roku.
dwa: trade kicker 15%.

zespoły uciekają od apronów, znaczy że są skuteczne.
uciekają nie z powodu pieniędzy, które trzeba dopłacić, bo to jest mniejszy problem.
każdego z właścicieli byłoby stać dopłacić.
nawet tego z portland.
większy problem to zakazy, które nakładają na drużyny.
dużo trudniej zrobić wtedy ruchy kadrowe.
wolny rynek po trade deadline często bywa zbawienny, szczególnie gdy się wysypie skład.
 
Back
Top