NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Fajnie, ze Hans już wrócił oby tylko złapał dobry rytm na playoffy i żeby już żadnych jebanych kontuzji nie było.

Rockets już bez szans na playiny, nie przegonią GSW, zostanie po staremu, emeryci w walce o 8 seed.

Wemba jakby dzisiaj trochę lepiej trafiał, to sam mógł Nuggets jebnąć, 23/15/8 i 9 bloków vs. mistrz NBA :awesome:

Ciekawe co Spurs będą kombinować w lato z tymi pickami w drafcie, jakby im tak jeszcze wpadł pick od Raptors. Wembanyama w drugim sezonie, może być już na poziomie top10 w lidze, pojebane jak chłopak się rozwinął od ASG grając jako center, tylko klasowego PG tam trzeba.
 
jeżeli w pierwszej rundzie dostaniemy na wschodzie:
bucks- heat (doc vs spo)
:jarolaugh:

celtics- 76ers
:dobry:

i gdyby do tego jeszcze
knicks- pacers
Reggie Miller – May 8, 1995More 80s & 90s NBA gifs at:... on Make a GIF


:brainoverload:
 
jeżeli w pierwszej rundzie dostaniemy na wschodzie:
bucks- heat (doc vs spo)
:jarolaugh:
Dawaj mnie to! Heat in 5!
Będzie to ostateczny argument, że Dyzma koszykówki spierdoli każdą drużynę.

Rondo już na emeryturze to Doc powinien mu do końca życia striptizerki opłacać za tamten pierścień.
:jjsmile:
 
powinni mu w przyszłym sezonie ściągnąć dziadka Chrisa Paula, co by grali pick&roll i zasłony to poezja :D Spurs muszą mieć jakąś sensowną jedynkę, bo Wemby nie ma z kim tam grać.
Też nawet o tym myślałem, jakby wzięli jakiegoś młodego rozgrywającego z draftu, tego Topica np + zgarnąć CP3 na jeden sezon, trochę by ich nauczył podstaw koszykówki, SGA się przecież pod jego okiem szkolił :corn:

Martwi mnie tylko, że w lato pewien grubas, który lubi Teksas będzie dostępny z rynku wolnych agentów, ale Spurs chyba tak pierdolnięci nie są.
 
Last edited:
Czyli bez zaskoczenia, też miałem takie top3, a reszta w tyle.


Ja ogólnie myślałem, że w tym roku Luka może realnie powalczyć o MVP bo gra całkiem dobry sezon, ale jak widać na Jokica nie ma chuja.
A tak w ogóle to siema wszystkim
 
Dawaj mnie to! Heat in 5!
Będzie to ostateczny argument, że Dyzma koszykówki spierdoli każdą drużynę.

Rondo już na emeryturze to Doc powinien mu do końca życia striptizerki opłacać za tamten pierścień.
:jjsmile:
Na netflixie umieścili go w serialu o trenerach różnych dyscyplin sportu. Żenada w opór. Rola tylko za kolor skóry bo przecież nie za wyniki.
 
Ja bym wolał z Bucks :lesnarhappy:
pewnie przez duży sentyment do byłego trenera.
:lol:

celtics i sixers to największa rywalizacja na wschodzie.
nie wiem czy są jakieś inne drużyny, które grały ze sobą częściej w playoffs.
 
pewnie przez duży sentyment do byłego trenera.
:lol:

celtics i sixers to największa rywalizacja na wschodzie.
nie wiem czy są jakieś inne drużyny, które grały ze sobą częściej w playoffs.
Panowie Miami vs Bucks w 1 rundzie. Żeby ostatecznie pogrzebać pewnego kulawego doktora.
:roberteyeblinking:

76 niech sobie zagra z kimś trudniejszym jak już mają hansa.
:mamed:
 
76 niech sobie zagra z kimś trudniejszym jak już mają hansa.
:mamed:
76 to najgorszy przeciwnik dla bostonu.
warunek: zdrowy embiid.

raz: kto na embiida, bo tillman sam nie da rady.
dwa: obrona trenera nursa na obwodzie- ona czasem nieźle działa.

bucks ma podobny problem- najgorszy przeciwnik 76ers.
 
Last edited:
Clippers - Mavs jak zagrają ze sobą w pierwszej rundzie, to nic lepszego w drabince zachodu już chyba nie zobaczymy, o ile Kawhi kolan nie rozpierdoli.
Kidd po transferach tak tych Mavs ułożył, że ja nie wiem jaki oni mają teraz sufit :corn:
 
Last edited:
Miałem Clippers na ważnym kuponie. Wygrali, ale chyba sobie zrobię przerwę od bukmacherki.
:beczka:
Dla nieświadomych liczb, Clippers przegrywali u siebie w trzeciej kwarcie już 26 punktami i zanotowali jeden z najlepszych powrotów w tym sezonie wygrywając w samej końcówce dwoma oczkami. Dwoił się i troił Harden, ale bohaterem był P. George który zagrał jeden z najlepszych meczów w tym sezonie. W pierwszych dwóch kwartach defensywa Clippers nie istniała, dali sobie wjebać 80 punktów.
 
Obejrzałem sobie właśnie finał NCAA, nic niekawego, Purdue jednowymiarowy zespół, wszystko ładowali na tego olbrzyma pod kosz, żadnego innego pomysłu, ciężko się to oglądało, szczególnie w drugiej połowie, jak już dosłownie każde posiadanie i to samo ze strony Purdue, zacząłem nawet na przewijaniu lecieć. UConn zasłużony tytuł drugi rok z rzędu. Clingan i Castle z Connecticut przymierzani do pierwszej piątki draftu, mecz można zobaczyć, ale nic ciekawego, Huskies szybko zbudowali przewagę i kontrola do końca.

Tu link jak coś:

Albo hltsy sobie zobaczyć.

 
w meczu bucks- celtics oddano tylko dwa rzuty wolne w całym meczu!
gracze celtics w ogóle nie stali na linii.

:brainoverload:
 
Back
Top