NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

embiid:
33,1 pkt na mecz w sezonie regularnym
23,7 pkt na mecz w playoffs

-9,4 pkt.
nigdy w historii mvp sezonu nie zaliczył takiego regresu, jeżeli chodzi o punkty.
sixers w meczach bez embiida byli 2-0 w playoffs.

nie tylko on nie dojechał na dwa ostatnie mecze.
"proces" połączony z "eksperymentem harden" raczej dobiega końca.
doc rivers również.

nie będę zdziwiony, jak mvp embiid postanowi się spakować.
miasto nowy jork jest na tyle duże, że zmieści kameruńczyka i greka razem, bądź w dwóch klubach.

gm sixers, podobnie jak suns, powinni pojechać na dobre wakacje przed ciężkim offseason.
 
miasto nowy jork jest na tyle duże, że zmieści kameruńczyka i greka razem, bądź w dwóch klubach.
Eeee Giannis nie jebnie raczej trade reguesta.

Knicks jakby wyjebali Randle i ogarnęli sobie jakiegoś Embiida lub Siakama to mocna ekipa, tam support funkcjonuje. Nawet bym im kibicował, Brunson i Hart spoko ziomki.
 
Został już tylko jeden zawodnik, któremu kibicuje w tym roku, prawdziwy gangster :bleed:

IMG_2290.jpg
 
Pewne rzeczy się nie zmieniają. I jak masz serie, w której trener jednej z drużyn jest największym przegranym w historii w 7 meczach, masz zawodnika, który nie dojeżdża na najważniejsze mecze, masz zawodnika, który ma problemy zdrowotne i to wszystkie te czynniki dotyczą jednej drużyny no to cóż... Można się było tego spodziewać. Pierwsza połowa była wyrównana, ale już tam Harden grał straszliwe gówno. Potem reszta się do niego dostosowała i po sixers został tylko smród. Żal było patrzeć.
 
Ogólnie co Harden się wydygał w tym meczu to głowa mała.. Bał się rzucać, rozgrywał na siłe żeby tylko nie rzucać i te penetrację gdzie jest już pod koszem i rozrzuca na łuk… :brainoverload:
 
Ogólnie co Harden się wydygał w tym meczu to głowa mała.. Bał się rzucać, rozgrywał na siłe żeby tylko nie rzucać i te penetrację gdzie jest już pod koszem i rozrzuca na łuk… :brainoverload:
Nawet gdyby miał najlepiej ułożoną rękę w NBA, a głową nie dojedzie na halę to ... nie pomalujesz , zupełnie jak z amelinium.
 
Eeee Giannis nie jebnie raczej trade reguesta.

Knicks jakby wyjebali Randle i ogarnęli sobie jakiegoś Embiida lub Siakama to mocna ekipa, tam support funkcjonuje. Nawet bym im kibicował, Brunson i Hart spoko ziomki.
jeżeli nowi właściciele bucks nie będą wzmacniać, a nawet skąpić, to kto wie.
milwaukee to nie jest top rynek w lidze.

knicks mają duże pole manewru.
mają dużo wyborów, mogą pogonić randle'a.

mają też takiego pana, jak evan fournier.
gość w listopadzie wylądował na końcu ławki, w playoffs- wiadomo- 0 minut.
kontakt na przyszły sezon 18,5 mln i opcja drużyny na następny.
mogą wysłać dużą paczkę za gracza, który zrobi różnicę.
 
jeżeli nowi właściciele bucks nie będą wzmacniać, a nawet skąpić, to kto wie.
milwaukee to nie jest top rynek w lidze.
Ale to nie jest ten typ zawodnika, który się obrazi po nieudanym sezonie i ma już mistrzostwo, z tych allstarów poniżej 30stki jakby ktoś miał jebnąć trade request, to obstawiam Embiid, Doncic. Giannis raczej dogra swój kontrakt w Bucks i nie będzie naciskał na wymianę, przynajmniej nie w najbliższy offseason.
 
:muttley:



Po meczu było tak.



Jeszcze na dobitkę. @chaoz pewnie będzie zadowolony z takiego wzmocnienia Suns :lol:

o Panie nie :) ja dalej uważam że Suns w 2021 to była kompletna drużyna do małych poprawek, oni ją po prostu rozwalili i teraz zostali bez głębi rotacji, z niewykorzystanym Aytonem, z 38letnim CP3 i 35letnim Durantem... te pogłoski o Hardenie czy Irvingu w Suns tylko sprawiają, że ten pierścień do Phoenix nie nadejdzie :( jestem podłamany. Jedyna dobra decyzja to wywalenie Montego Williamsa który od trzech lat się kompromituje w fazie playoff.
ps. plotki są takie że Suns robi kolejną rewolucje i Ayton z CP3 wylatują, a zaoszczędzone w ten sposób salary cup (około 80mln) pójdzie na kolejnego superstara. Ale ja się obawiam, że będzie powtórka z tego sezonu, czyli nie będzie miał kto bronić i nie będzie miał kto biegać. A ławka będzie zdobywała 1/4 punktów ławki przeciwników. I koło się zamyka :(
 
o Panie nie :) ja dalej uważam że Suns w 2021 to była kompletna drużyna do małych poprawek, oni ją po prostu rozwalili i teraz zostali bez głębi rotacji, z niewykorzystanym Aytonem, z 38letnim CP3 i 35letnim Durantem... te pogłoski o Hardenie czy Irvingu w Suns tylko sprawiają, że ten pierścień do Phoenix nie nadejdzie :( jestem podłamany. Jedyna dobra decyzja to wywalenie Montego Williamsa który od trzech lat się kompromituje w fazie playoff.
ps. plotki są takie że Suns robi kolejną rewolucje i Ayton z CP3 wylatują, a zaoszczędzone w ten sposób salary cup (około 80mln) pójdzie na kolejnego superstara. Ale ja się obawiam, że będzie powtórka z tego sezonu, czyli nie będzie miał kto bronić i nie będzie miał kto biegać. A ławka będzie zdobywała 1/4 punktów ławki przeciwników. I koło się zamyka :(

Jak się wpierdolą w Irvinga, Hardena to kaplica, mogliby spróbować wyciągnąć Siakama + Poeltla i jeszcze zostanie na 2 dobrych rolesów z ławki. Tylko z Raptors, to pewnie pół ligi będzie chciało handlować, a Suns bez picków i assetów, wszystko zależy od tego jak sprzedadzą CP3 i Aytona.
Ogólnie to są w piździe jak i Sixers, tyle, że ja mam jeszcze trochę nadziei w Moreyu, że komuś wciśnie Hardena za dobrą paczkę, chyba, że ten chujek sprawdzi rynek FA, on ma w sumie opcję gracza, ale raczej pójdzie na rękę Moreyowi, a ten wyjebie najpierw Riversa.
 
o Panie nie :) ja dalej uważam że Suns w 2021 to była kompletna drużyna do małych poprawek, oni ją po prostu rozwalili i teraz zostali bez głębi rotacji, z niewykorzystanym Aytonem, z 38letnim CP3 i 35letnim Durantem... te pogłoski o Hardenie czy Irvingu w Suns tylko sprawiają, że ten pierścień do Phoenix nie nadejdzie :( jestem podłamany. Jedyna dobra decyzja to wywalenie Montego Williamsa który od trzech lat się kompromituje w fazie playoff.
ps. plotki są takie że Suns robi kolejną rewolucje i Ayton z CP3 wylatują, a zaoszczędzone w ten sposób salary cup (około 80mln) pójdzie na kolejnego superstara. Ale ja się obawiam, że będzie powtórka z tego sezonu, czyli nie będzie miał kto bronić i nie będzie miał kto biegać. A ławka będzie zdobywała 1/4 punktów ławki przeciwników. I koło się zamyka :(
Ale samo wydalenie cp3 i aytona złym pomysłem nie jest tylko by nie kupili znowu jakieś gwiazdy.
A co sądzisz o wembenyamie tak poza tym?
 
A jak dzisiejszy draft obstawiacie? Do kogo francuzik? Będzie drugim lebronem?
Lebron to kompletnie inna budowa, on od dzieciaka był dobrze zbudowany i atletyczny. Już prędzej bym go do Davisa porównał czy Duranta
Wemby jest strasznie wysoki i patrząc jak się porusza to będzie u doktorów często, poza tym jakies dryblas jak giannis skoczy na niego to sie połamie. Jak przymierze na wadze to nie bedzie taki szybki.
Konkluzja taka że będzie bustem i nie przetrwa w lidze
 
Lebron to kompletnie inna budowa, on od dzieciaka był dobrze zbudowany i atletyczny. Już prędzej bym go do Davisa porównał czy Duranta
Wemby jest strasznie wysoki i patrząc jak się porusza to będzie u doktorów często, poza tym jakies dryblas jak giannis skoczy na niego to sie połamie. Jak przymierze na wadze to nie bedzie taki szybki.
Konkluzja taka że będzie bustem i nie przetrwa w lidze
Tylko teraz nie ma takiej fizycznej gry a on dużo gra na dystansie… także przy każdym kontakcie będą gwizdali faul a czy ktoś go ‚mocniej’ potraktuje? Teraz nawet powtórki dają, żeby zobaczyć czy nie faul intencjonalny :(



Też mi się coś te charlotte rzuciło w oczy, ale fajnie tez byłoby go zobaczyć z sochanem w SAS.
Jordan już na 100% sprzedaje udziały?
 
Ale taki gość 2.20m może się połamać od samego ruszania się. Wystarczy jedno złe lądowanie przy próbie bloku i dramat w ośmiu aktach gotowy bez żadnej "fizycznej gry". Minęły dopiero 4 lata od czasu, gdy Zion miał zostać drugim LeBronem, ale nawet media w USA już wywaliły lachę na wiecznie kontuzjowanego dziada i teraz szukają nowego LeBrona. Zobaczymy ile meczów VW będzie w stanie zagrać, coś mi się wydaje, że będzie ich dużo mniej, niż wszyscy myślą.
 
giannis w pierwszym sezonie byl patyczakiem:fjedzia:
41YMUkLPnnL._AC_.jpg
Dalej był lepiej zbudowany plus Giannis jest znacznie niższy od Francuza.
Ale taki gość 2.20m może się połamać od samego ruszania się. Wystarczy jedno złe lądowanie przy próbie bloku i dramat w ośmiu aktach gotowy bez żadnej "fizycznej gry". Minęły dopiero 4 lata od czasu, gdy Zion miał zostać drugim LeBronem, ale nawet media w USA już wywaliły lachę na wiecznie kontuzjowanego dziada i teraz szukają nowego LeBrona. Zobaczymy ile meczów VW będzie w stanie zagrać, coś mi się wydaje, że będzie ich dużo mniej, niż wszyscy myślą.
Zajon to mógłby się nauczyć od LeBrona który nie skakał ciaglę na maksa tylko tyle by wystarczyło plus trzymanie wagi
Tylko teraz nie ma takiej fizycznej gry a on dużo gra na dystansie… także przy każdym kontakcie będą gwizdali faul a czy ktoś go ‚mocniej’ potraktuje? Teraz nawet powtórki dają, żeby zobaczyć czy nie faul intencjonalny :(



Też mi się coś te charlotte rzuciło w oczy, ale fajnie tez byłoby go zobaczyć z sochanem w SAS.
Jordan już na 100% sprzedaje udziały?

Słyszałem że lepiej jakby Scott Henderson zagrał w SAS. Nawet jeśli nie ma tak fizycznej gry to i tak uważam że będzie stracony talent
 
Ale to nie jest ten typ zawodnika, który się obrazi po nieudanym sezonie i ma już mistrzostwo, z tych allstarów poniżej 30stki jakby ktoś miał jebnąć trade request, to obstawiam Embiid, Doncic. Giannis raczej dogra swój kontrakt w Bucks i nie będzie naciskał na wymianę, przynajmniej nie w najbliższy offseason.
ja sobie zdaję z tego sprawę, że on focha nie strzeli od tak.
czytałem dużo jego wypowiedzi deklarujące przywiązanie do klubu, miasta, lokalnej społeczności.
tak jak napisałem wcześniej, w jego przypadku wyprzedaż drużyny/nieudana przewodowa może spowodować chęć zmiany.
tutaj zgadzam się z tobą, że w czasie tegorocznych wakacji nic w tej sprawie się nie wydarzy.

A jak dzisiejszy draft obstawiacie? Do kogo francuzik? Będzie drugim lebronem?
https://www.tankathon.com/

proszę.
masz jeszcze ponad 8 godzin na wszelakie symulacje.
:lol:

draft wygra waszyngton- tak mnie się śniło.
:lol:
ciekawie będzie, gdy wygra drużyna taka poniżej top 5.
portland, indiana, chicago, waszyngton- tego typu ekipy.

wybór bulls jest chroniony w top 5.
przy dużym szczęściu orlando może mieć dwa wybory w top 6.
przejmują 6 wybór od chicago i gdzieś wyżej mieć swój.
 
Last edited:
ja sobie zdaję z tego sprawę, że on focha nie strzeli od tak.
czytałem dużo jego wypowiedzi deklarujące przywiązanie do klubu, miasta, lokalnej społeczności.
tak jak napisałem wcześniej, w jego przypadku wyprzedaż drużyny/nieudana przewodowa może spowodować chęć zmiany.
tutaj zgadzam się z tobą, że w czasie tegorocznych wakacji nic w tej sprawie się nie wydarzy.


https://www.tankathon.com/

proszę.
masz jeszcze ponad 8 godzin na wszelakie symulacje.
:lol:

draft wygra waszyngton- tak mnie się śniło.
:lol:
ciekawie będzie, gdy wygra drużyna taka poniżej top 5.
portland, indiana, chicago, waszyngton- tego typu ekipy.

wybór bulls jest chroniony w top 5.
przy dużym szczęściu orlando może mieć dwa wybory w top 6.
przejmują 6 wybór od chicago i gdzieś wyżej mieć swój.
I jak wam wyszła pierwsza symulacja?
Mi: sas, hou i char… :)
 
I jak wam wyszła pierwsza symulacja?
sen się nie sprawdził...
:lol:
det, hou i oklahoma na 3 wskoczyła.
za to dallas spadli na 11 i wybór idzie do knicks!
:lol:

za kolejnym poszło ciekawiej:
portland, nowy orlean (0,5% szans) i detroit.
a dallas znów na 11.
 
Doc Rivers wyleciał z Sixers. Długo nie czekali z tą decyzją :lol:
rano jeszcze czytałem, że da radę jeszcze dwa lata.
nie dali mu szansy.
:lol:

licząc od sezonu 20-21 najwięcej wygranych w sezonie regularnym to:
phoenix, milwaukee i philadelphia.
teraz cała trójka szuka trenera.
 
Back
Top