NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Po zeslorocznym najlepszym konkursie wsadow od czasow Cartera (2000), wszystko wrocilo do normy, czyli szkoda tracic czas na weekend gwiazd. Moze zobacze jakies skroty po meczu ale na pewno nie przyszlo by mi do glowy zarywac nocki. By zobaczyc ja prawde ciekawe rzeczy trzebq czekac do kwietnia na playoffy.
 
Po zeslorocznym najlepszym konkursie wsadow od czasow Cartera (2000), wszystko wrocilo do normy, czyli szkoda tracic czas na weekend gwiazd. Moze zobacze jakies skroty po meczu ale na pewno nie przyszlo by mi do glowy zarywac nocki. By zobaczyc ja prawde ciekawe rzeczy trzebq czekac do kwietnia na playoffy.
tegoroczny konkurs wsadow to porazka, nuda paanie straszna. Konkurs trojek tez mocno sredni
 
tegoroczny konkurs wsadow to porazka, nuda paanie straszna. Konkurs trojek tez mocno sredni
Obejrzalem jakies 2 najlepsze momenty i nie chcialo mi sie ogladac, skills challange tylko widzialem Jokic vs Davis w 1. rundzie, nie wiem nawet kto wygral calosc, Gordon props za trojki, zawsze go lubilem. Mecz allstar dzisiaj, pewnie zobacze skroty jakies, a tak to czekam na playoffy liczacz ze LeBron i spolka przejada sie po gsw, bo nie podoba mi sie to, ze skladu gsw bylbys w stanie utworzyc 2 (jak nie 3) trzony do druzyn ktore bylyby wciaz stawiane w roli faworytow..dlatego mocno kibicuje LeBronowi niech zostawi swoje dziedzictwo jako Greatest Off All Time. Jebac GSW, a Ty co uwazasz?
UP; jebac Diuranta ..i..
 
Obejrzalem jakies 2 najlepsze momenty i nie chcialo mi sie ogladac, skills challange tylko widzialem Jokic vs Davis w 1. rundzie, nie wiem nawet kto wygral calosc, Gordon props za trojki, zawsze go lubilem. Mecz allstar dzisiaj, pewnie zobacze skroty jakies, a tak to czekam na playoffy liczacz ze LeBron i spolka przejada sie po gsw, bo nie podoba mi sie to, ze skladu gsw bylbys w stanie utworzyc 2 (jak nie 3) trzony do druzyn ktore bylyby wciaz stawiane w roli faworytow..dlatego mocno kibicuje LeBronowi niech zostawi swoje dziedzictwo jako Greatest Off All Time. Jebac GSW, a Ty co uwazasz?
UP; jebac Diuranta ..i..
Tak szczerze piszac to nie obserwuje juz rozgrywek NBA za dokladnie od kilku lat. Poza, wlasnie all star weekend. Ja to z rocznika jestem co sie jaral Jordanem tudziez moim ulubionym zawodnikiem ever Shawnem Kempem, pozniej Carterem, O'Nealem. Koszykowke, oczywiscie dalej bardzo lubie, to moj pierwszy sport, w ktory mialem wkretke na maxa. Nigdy nie zapomne tych zarwanych nocek, za malolata jak grali Bullsi w finalach...
 
Od siebie bym dodał, że dużo ludzi za bardzo zapatrzyło się na konkurs wsadów z tamtego roku i liczyło na powtórkę bo to najlepszy konkurs od paru lat, a dla niektórych pewnie najlepszy. Wiadomo, że bez LaVine'a i z kontuzjowanym Gordonem ciężko było o powtórkę.
Jeśli chodzi o sam konkurs to fakt, poziomem nie powalił, ale nie mówcie, że nie można było znaleźć fajnych dunków. Wsad Jonesa z boku tablicy z przełożeniem pod nogami - mega sprawa, wsad Glenna Robinsona przeskakującego przez gościa trzymającego drugiego gościa na barana też mega rzecz więc perełki jak najbardziej są. DeAndre to dla mnie gość do mega wsadów w czasie meczów (alley-oopy i te sprawy), tutaj mimo wszystko zaprezentował się OK. Gościowi o wzroście ponad 210cm i wadze pewnie koło 120 kilo ciężko zrobić wsad z przełożeniem piłki pod nogami do tego z obrotem.
Derricka Jonesa wcześniej nie znałem, dopiero jak oglądnąłem sobie jego highlight to widze mega potencjał (polecam zobaczyć), imo trochę go presja zjadła, ale jednak 4 osoby przeskoczył. Także aż tak bardzo krytycznie bym do tego konkursu nie podchodził ;)
 
Po zeszłorocznym konkursie wsadów na kolejny taki musimy poczekać następne 15 lat. Na meczu gwiazd wytrzymałem jedną kwarte. Dobrze, że mamy to już za sobą i rusza prawdziwa gra :)
 
Cousins przeszedł do New Orleans najlepsza dwojka pod koszem w lidze teraz będzie. Ciekawie sie robi
 

staram się nie przeklinać, gdy coś piszę na forum, ale tym razem się nie da.
kurwa mać.... :bleed:
 


noc z soboty na niedzielę polskiego czasu (1/2 kwietnia)
godz. 00:00 polskiego czasu: mecz półfinałowy Gonzaga - South Carolina
godz. 02:40 polskiego czasu: mecz półfinałowy North Carolina - Oregon

noc z poniedziałku na wtorek polskiego czasu (3/4 kwietnia)
godz. 03:00 polskiego czasu: mecz finałowy
 
Back
Top