NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.



Zemsta jest słodka :D Blake kiedyś coś podobnego zrobił KG :D

A GSW dalej robi niesamowite rzeczy 23 - 0 .. Kosmos...
 
Dzisiaj dla odmiany DAJ zabił Grega Monroe:



Swoją drogą uważam, że DAJ to najbardziej przereklamowany zawodnik ligi. Potworny kontrakt, który jeszcze długo będzie kopał w dupę Clippersów.
Gościu poza wielkością nie ma nic do zaoferowania. Kompletnie nieużyteczny w ataku, poza dunkami. Rzuty osobiste na poziomie 40%.... Sory, ale ja nie grając od kilku lat, po tygodniu treningu robiłbym lepszy wynik...

----------------------------------------------------------
Mam dziwne przeczucie, że dzisiaj Boston zupsetuje GSW :(

Rozgrzewka przedmeczowa Stepha (kto nie widział, musi zobaczyć):

 
Jimmy B pobił rekord Jordana w ilości rzuconych punktów w trakcie jednej połowy - 40 oczek.
 
wybrano już pierwsze 5 do meczu gwiazd

CZTic2vUMAAIapf.jpg:large


CZTiSRVWcAAxhuF.jpg:large
 
Bylem pewny ze Butler wyjdzie w pierwszej 5
a wyprzedził go jeszcze irving...
i rzutem na taśmę anthony gasola.
butler, drummond do, lowry ,anthony z i byłaby moja piątka.

na zachodzie szkoda, że zabrakło miejsca w piątce dla greena.
no i najważniejsze, czy kobe pójdzie po mvp meczu?
nic innego w tym roku nie wygra, także ten ostatni raz....
 
szkoda, że nie ogłosili obu jako wygranych.
jak dla mnie powinien wygrać gość z orlando.
obaj finaliści chyba przywrócili ten konkurs do żywych po latach posuchy.
 
Koszem nie interesuję się już od dawna, ale na konkurs wsadów zawsze zaglądam i ten w tym roku mnie zniszczył :o o: Poziom taki sam, a moze nawet lepszy niż Carter czy Richardson w ich szczytach.
 
@ridz wieki nie oglądałem NBA, pamiętam że kiedyś zbierałem karty rookie ale to jak po boisku biegał jeszcze Rodman, Pippen i Jordan. Powiedz mi jak dobry jest ten dzieciak Curry, grą mi przypomina troche Iversona ?
 
może ja odpowiem jak dobry jest Curry? jest prawdopodobnie najlepszy w historii w rzutach z 3, jeżeli utrzyma skuteczność to może ustrzelić 388 trójek czym pobił by swój własny rekord z zeszłego sezonu o 102 liczby kosmiczne, po za tym umie podać i kozioł ma ostry jak żylety itd. zawodnik właściwie kompletny jak będzie tak robił przez jeszcze kilka lat i zdobywał mistrzostwa zostanie jednym z najlepszych w historii takie moje zdanie fana, nie eksperta :smile:
 
Ja znawcą koszykówki nie jestem, ale nie trzeba być, aby widzieć, że to co robi Curry to jest coś wyjątkowego. Jestem takim trochę Januszem koszykówki, bo najbardziej z tej dyscypliny, to interesują mnie pojedyncze akcje (wsady itd. dlatego lubie Clippersów), ale Stephen to jakiś kosmita.
 
Curry i jego game winner z 11m.


Rekord Allena w ilości trójek w historii pobije na pewno, pytanie tylko na ilu skończy. Inna sprawa aż strach pomyśleć ile tych trójek by miał jakby nie stracił tylu meczów przez kontuzje w początkowych sezonach w NBA.
 
draymond green jest pierwszym graczem w historii ligi, który w jednym sezonie zdobył:
1000 punktów
500 zbiórek
500 asyst
100 przechwytów
100 bloków.

co za koleś....
 
jeżeli w stanie illinois jest wykonywana kara śmierci to gm byków powinien być jej poddany, za swoje dokonania.
 
Mamba Out

Cf-phN7WcAAibFm.jpg


Kobe w swoim ostatnim meczu w karierze zdobył 60 punktów z Utah, nie interesuję się NBA tak jak kiedyś, z czasów Allena Iversona czy Vince Cartera, ale to Bryant zawsze był moim idolem. #ThankYouKobe

i
 
Warriorsi natomiast pobili rekord Bullsow - 73 zwyciestw w sezonie zasadniczym...
 
Back
Top