NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

nie wierzę, że to napiszę, ale w game 7 cavs faworytem.
chciałbym się pomylić i niech tytuł powędruje do gsw!
 
golden state pięknie załatwili sobie sezon, przegrywając finał.
dramat.
ostatnie 5 minut meczu to jakiś dramat.
 
1 kwarte tylko zobaczyylem i odlecialem :crazy:po robie trzeba nadrobic
pierwszy raz jest chyba taka sytuacja ze ze stanu 3:1 zrobilo sie 3:4

 
Last edited:
Jako kibic bostonu chciałem żeby podpisał kontrakt z celtics i stworzył tam swoja legendę zdobywając mistrzostwo jako lider zespołu ale wybrał drogę na skróty dołączając do drużyny ktora wygrala w zeszłym sezonie 73 mecze i ma 3 allstarow. Lebron przynajmniej stworzył swoja pakę w miami. Ehhh dzisiejsze nba
 
KD, Klay, Curry, Green, Iguodala
przecież oni będą nie do zajebania i polecą na pobicie własnego rekordu

Jako kibic bostonu chciałem żeby podpisał kontrakt z celtics i stworzył tam swoja legendę zdobywając mistrzostwo jako lider zespołu ale wybrał drogę na skróty dołączając do drużyny ktora wygrala w zeszłym sezonie 73 mecze i ma 3 allstarow. Lebron przynajmniej stworzył swoja pakę w miami. Ehhh dzisiejsze nba
bardzo prawdopodobne że KD poszedł w tym roku wygrać mistrza, a za rok wyjebie własnie na Boston albo gdzieś bo ma kontrakt 1+1 opcja zawodnika tylko
 
Z drugiej strony lawka gsw będzie bardzo krotka i prawdopodobnie slaba wiec jedna kontuzja którejś z gwiazd i robi się nieciekawie.
 
Na pewno kilku weteranów za minimum się skusi. Nawet jak nie teraz to w środku sezonu. O ławkę bym się nie martwił.
 
Barnes pewnie dostanie z 25 za sezon, na ezeliego nie ma kasy i zostanie free agent, boguta gdzieś opchną za free. Trzeba przeczyscic by podpisać Duranta. Potem będą kusić tanich weteranów
 
dużo się dzieje na ligowym podwórku, a tutaj po cichu bez wielkiego bum karierę zakończył chyba największy smutas w historii nba.

tylko jaką karierę.....!!!!!!!
top 10 graczy w historii ligi?
najlepszy silny skrzydłowy w historii, bo top 3 na pewno?

jedyny gracz w nba, który mistrzostwa zdobywał w trzech dekadach.
jeden z trzech graczy w historii z co najmniej 19 sezonami w jednym klubie.

gość nigdy nie wzbudzał mojej sympatii, szacunek zawsze.
 
dużo się dzieje na ligowym podwórku, a tutaj po cichu bez wielkiego bum karierę zakończył chyba największy smutas w historii nba.

tylko jaką karierę.....!!!!!!!
top 10 graczy w historii ligi?
najlepszy silny skrzydłowy w historii, bo top 3 na pewno?

jedyny gracz w nba, który mistrzostwa zdobywał w trzech dekadach.
jeden z trzech graczy w historii z co najmniej 19 sezonami w jednym klubie.

gość nigdy nie wzbudzał mojej sympatii, szacunek zawsze.

To swoją drogą jest niesamowite, Kobe odchodzi z fanfarami, wszędzie oklaski, okrzyki 'We hate but love You" itd a Duncan odchodzi jakby właśnie wyszedł z pracy i miał do niej nie wrócić. Pewnie wysłał smsa do Popa że retired i wyjebane.

I piękny obrazek podsumowujący to odejście.

13619816_1407221269306393_1951250959189423795_n.jpg
 
To swoją drogą jest niesamowite, Kobe odchodzi z fanfarami, wszędzie oklaski, okrzyki 'We hate but love You" itd a Duncan odchodzi jakby właśnie wyszedł z pracy i miał do niej nie wrócić. Pewnie wysłał smsa do Popa że retired i wyjebane.

I piękny obrazek podsumowujący to odejście.

13619816_1407221269306393_1951250959189423795_n.jpg
to chyba chodzi o to że w SA troche inna mentalność panuje niż w LA, a sam Duncan też do końca nie wiedział czy to jego ostatni sezon skoro nie podjął decyzji to jak mieli to nagłaśniać
 
to chyba chodzi o to że w SA troche inna mentalność panuje niż w LA, a sam Duncan też do końca nie wiedział czy to jego ostatni sezon skoro nie podjął decyzji to jak mieli to nagłaśniać

Mi się wydaje że Timmy dobrze wiedział że kończy tylko jest po prostu takim człowiekiem że nie chciał tego ogłaszać. Mentalność SAS na pewno inna niż w LA ale i u nich zdażały się ancymony typu Rodman.
 
Back
Top