NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

YearRound#From
20231-DET
20231-WAS
20231-DAL
20231-Own
20241-Own
20242-DET
20242-UTA or CLE
20242-MIA
20251-MIL
20251-Own
20252-Own
20252-DET
20252-BKN
20261-Own
20271-Own
20272-Own
20281-Own
20282-Own
20291-Own
20292-Own

powyżej przyszłe wybory w drafcie new york knicks.

pierwszorundowe wybory w 2023:
dallas- chroniony w top 10
detroit- chroniony w top 18
waszyngton- chroniony w top 14

pierwszorundowy wybór w 2025:
milwaukee- chroniony w top 4

knicks podobno rozmawiają z toronto.
tematem og anunoby.
 
Skończcie pierdolić, że to Polak. Co on ma wspólnego z naszym krajem poza tym, że mama się wyjebała na erazmusie?
 
nazwisko mylesa turnera przewijało się w kilku możliwych wymianach (kierunek los angeles).
właśnie podpisał przedłużenie z pacers.
 
1675393849472.png


1675393877957.png
 
mavericks, lakers, suns i heat.
pierwsi chętni.

kyrie postawił sprawę tak: transfer do czwartku albo kończymy po sezonie i nie podpisuję przedłużenia.
 
Jak Irving wyląduje w Lakers, to Papa James mógłby jeszcze zrobić The Last Dance, tylko żeby AD się nie połamał, ale raczej mało prawdopodobny transfer, Lakers nie mają za bardzo assetów do wymiany po gracza tego kalibru, a Nets nie pójdą im na rękę, jeszcze trzeba by Wesbtricka wyjebać.
Każda drużyna może dać im większe paczki niż Lakers, jeśli Irving zagra w Lakers, to to wszystko grubymi nićmi będzie szyte :eddieconspiracy:
 
Last edited:
Jak Irving wyląduje w Lakers, to Papa James mógłby jeszcze zrobić The Last Dance, tylko żeby AD się nie połamał, ale raczej mało prawdopodobny transfer, Lakers nie mają za bardzo assetów do wymiany po gracza tego kalibru, a Nets nie pójdą im na rękę, jeszcze trzeba by Wesbtricka wyjebać.
Każda drużyna może dać im większe paczki niż Lakers, jeśli Irving zagra w Lakers, to to wszystko grubymi nićmi będzie szyte :eddieconspiracy:
sprawa wygląda ciekawie.
w myśl niepisanej zasady- mocnego gracza oddajesz na drugą półkulę.
tylko teraz po tej drugiej stronie musi być klient, który uzgodni z irvingiem przedłużenie.
po sezonie kyrie może podpisać z kim chce.
suns mają dużo możliwości (kontrakty i wybory).

brooklyn ma nie po drodze z tankowaniem, bo kolejne picki oddają lub podlegają zamianie z houston.

coś w zamian muszą wyciągnąć, nawet być może z własnej konferencji, a nawet dywizji.

jeszcze jedna ważna rzecz.
co zrobi z tym wszystkim kevin?

mają o czym myśleć ludzie od transferów.

za to my kibice: :corn:
 
Ten szur Irving pójdzie na bank do LAL. Jeszcze pewnie Durant to samo odwali w przyszłym sezonie i skończy się eksperyment Nets z "wielkim trio".
 
Ten szur Irving pójdzie na bank do LAL. Jeszcze pewnie Durant to samo odwali w przyszłym sezonie i skończy się eksperyment Nets z "wielkim trio".
pójdzie tam, gdzie go wyśle brooklyn.
może też posiedzieć na trybunach do końca sezonu i wtedy będzie panem swojego losu.
stać go na to.
finansowo też.

chętny po drugiej stronie musi też dogadać z irvingiem przedłużenie, bo za pół sezonu może zostać z niczym.

los angeles pewnie.
clippers czemu nie, a w na początku o nich nie myślałem.
mają kontrakty, które można wysłać w drugą stronę.
w drafcie nie poszaleją, bo pierwszorundowy wybór mają dopiero w 2027.
za to mają właściciela, który w ogóle nie patrzy na podatek od luksusu.
tam nikt kasy nie liczy.

oczywiście lakers też są opcją, tylko z punktu widzenia nets dużo słabszą.
jak pisałem wczoraj- tankowanie im się w ogóle nie opłaca.

wybory nets w najbliższych latach:

YearRound#From
20231-Own
20231-HOU or PHI
20252-MIA
20262-Own
20271-PHI
20281-Own
20282-Own
20291-Own
20292-Own

piękny tydzień nas czeka.
:corn:
 
Ja tam nie siedzę aż tak w tym wszystkim, żeby mieć jakieś super info to zapytam. Irving jeszcze jest brany na kogoś na poważnie? Znaczy jasne, na tu i teraz jest znaczącym wzmocnieniem, ale za pół roku wolny kontrakt, trzeba się z nim dogadać i ułożyć, a nawet jak się ułoży i dogada to... Albo będzie kwas w zespole, albo coś odjebie, albo nagle będzie chciał transferu. To przecież jest tykającą bomba i tylko desperaci powinni się nim interesować z mojego punktu widzenia.
 
Ja tam nie siedzę aż tak w tym wszystkim, żeby mieć jakieś super info to zapytam. Irving jeszcze jest brany na kogoś na poważnie? Znaczy jasne, na tu i teraz jest znaczącym wzmocnieniem, ale za pół roku wolny kontrakt, trzeba się z nim dogadać i ułożyć, a nawet jak się ułoży i dogada to... Albo będzie kwas w zespole, albo coś odjebie, albo nagle będzie chciał transferu. To przecież jest tykającą bomba i tylko desperaci powinni się nim interesować z mojego punktu widzenia.
Odpowiedziałeś sobie.
 
Ja tam nie siedzę aż tak w tym wszystkim, żeby mieć jakieś super info to zapytam. Irving jeszcze jest brany na kogoś na poważnie? Znaczy jasne, na tu i teraz jest znaczącym wzmocnieniem, ale za pół roku wolny kontrakt, trzeba się z nim dogadać i ułożyć, a nawet jak się ułoży i dogada to... Albo będzie kwas w zespole, albo coś odjebie, albo nagle będzie chciał transferu. To przecież jest tykającą bomba i tylko desperaci powinni się nim interesować z mojego punktu widzenia.
o wartości czysto sportowej nie ma się co rozpisywać, bo to kawał gracza.
cała reszta to już temat chyba na dużą rozprawkę.

czy znajdzie się potencjalny desperat?
stawiam, że tak i to w liczbie większej niż jeden.

liga graczy.
 
Czekam, aż w końcu w takiej sytuacji klub, a w zasadzie kluby pokażą jaja i powiedzą: "Ok, nie chcesz grać, nie graj". Nowego kontraktu nie będzie, życzmy powodzenia, szukaj szczęści w Chinach czy na Tajwanie. Liga bez takiego przykładowego Irvinga sobie poradzi, a czy Irving bez ligi sobie poradzi?
 
Czekam, aż w końcu w takiej sytuacji klub, a w zasadzie kluby pokażą jaja i powiedzą: "Ok, nie chcesz grać, nie graj". Nowego kontraktu nie będzie, życzmy powodzenia, szukaj szczęści w Chinach czy na Tajwanie. Liga bez takiego przykładowego Irvinga sobie poradzi, a czy Irving bez ligi sobie poradzi?
Spokojnie, NBA to biznes. Oni nie obrażają się na pieniądze. Kurie to marketingowo dużo więcej pieniędzy przynosi. Także odpowiedz na twoje pytanie brzmi ‚nie!’.
 
NBA to biznes. Oni nie obrażają się na pieniądze. Kurie to marketingowo dużo więcej pieniędzy przynosi.
dokładnie.
jeszcze istnieje taka komórka jak związek graczy, który ma się coraz lepiej.
jak napisałem wcześniej liga graczy.

nba staje się taką od dobrych kilkunastu lat.
przełomowym momentem był 2010 rok i program telewizyjny pewnego zawodnika.
ów zawodnik tytułuje się królem.
 
Back
Top