NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Ale w plecy do przerwy
Dziś Kawhi i PG mają wsparcie w reszcie zespołu. A w zasadzie to ta dwójka dziś gra dość przeciętnie, a reszta nadrabia.
A Luka w drugiej i trzeciej kwarcie póki co kiepsko, dużo złych wyborów.
 
Last edited:
Dziś Kawhi i PG mają wsparcie w reszcie zespołu. A w zasadzie to ta dwójka dziś gra dość przeciętnie, a reszta nadrabia.
A Luka w drugiej i trzeciej kwarcie póki co kiepsko, dużo złych wyborów.
Rozpoczęli grubo 3 kwartę, z 8 w plecy na +2, a zakończyli ją... dobranoc ;)
 
No to chyba śmiało można powiedzieć, że Phoenix Suns melduje się w finale konferencji. Denver dziś jakieś takie bezradne, bez pomysłu, Suns wyglądali jakby to zwycięstwo bardzo łatwo im przyszło. Pytanie tylko czy będzie czysty sweep czy Jokić coś tam jeszcze powalczy.
 
coś tam jeszcze powalczy.
jokić powalczy, ale może być sweep.
:lol:

perspektywa obejrzenia pojedynków bookera z mitchellem jest na tyle kusząca, że chce się wysłać clippers na wakacje już teraz.
 
Chyba za bardzo wziął sobie do serca tą walkę:


Dla mnie Phoenix Suns.

Z mistrzem loteria straszna w tym roku...
Phoenix? Z miękkim bookerem i aytonem oraz starym chrisem?
Brooklyn? Za te trzy gwiazdeczki, nie należy się ;)
76ers? Embid wymiata, ale czy będzie zdrowy do końca?
Utah? Mitchell dobry świr, ale zdrowie... bez niego nie maja argumentów (poza francuzikiem)
Clippers? Zajebisty właściciel ;D ale nie lubię tej bandy krzykaczy na ławce...

Ciężka sprawa, ciekawa końcówka gdzie dużo rozegra zdrowie zawodników.
 
chris paul ma wynik pozytywny- 10-14 dni z głowy.

kawhi uszkodził acl i to może być koniec grania.
 
chris paul ma wynik pozytywny- 10-14 dni z głowy.

kawhi uszkodził acl i to może być koniec grania.
:siara: Jaki to jest zjebany sezon. Embiid też gra posklejany taśmą i zszywaczami. Harden też chyba zdrowy nie jest.
 
terence mann w pierwszych pięciu meczach serii nie rzucił 30 punktów.
młody chłopak z końca ławki.
skorzystał na kontuzji kawhi'a.
zresztą co tutaj pisać:



rudy gobert został zabity w tej serii.
awaryjnie postawiony na nogi conley, to nie to samo co conley w rytmie meczowym.
a tego faceta zabrakło jazz w tej serii.
w utah będą mieli o czym myśleć.
 
Last edited:
terence mann w pierwszych pięciu meczach serii nie rzucił 30 punktów.
młody chłopak z końca ławki.
skorzystał na kontuzji kawhi'a.
zresztą co tutaj pisać:



rudy gobert został zabity w tej serii.
awaryjnie postawiony na nogi conley, to nie to samo co conley w rytmie meczowym.
a tego faceta zabrakło jazz w tej serii.
w utah będą mieli o czym myśleć.

Utah koncertowo spierdolili ten 6 mecz. Mieli już ponad 20 punktów przewagi. Szkoda liczyłem na finał zachodu Utah - Phoenix.
 
Suns - Clippers końcówka drugiego meczu :antonio:
Nie będę spoilerował ale co tam się działo!
Nie dałem rady obejrzeć, ale już pierwsze spotkanie to był kosmos. Świetnie się to oglądało.

 
Last edited:
Jak zobaczyłem te 0,8 sekundy do końca to pomyślałem nichuja, tylko jakiś alley oop ich ratuje, no ale nie wierzyłem, że są w stanie to rozegrać.
mnie się od razu przypomniała podanie kidd'a nad yao.
tam nawet czasu było mniej.

 
2:0 po dwóch meczach. Kluczowe dwa mecze w Milwaukee. Bucks muszą zebrać oba żeby liczyć jeszcze na tytuł. Póki co CP3 i Booker wiozą słońca do tytułu, mimo iż nie mają kompletnie odpowiedzi na izolacje dla Giannisa.
Z drugiej strony jak się tak rusza piłką to co się martwić:
 
2:0 po dwóch meczach. Kluczowe dwa mecze w Milwaukee. Bucks muszą zebrać oba żeby liczyć jeszcze na tytuł. Póki co CP3 i Booker wiozą słońca do tytułu, mimo iż nie mają kompletnie odpowiedzi na izolacje dla Giannisa.
Z drugiej strony jak się tak rusza piłką to co się martwić:

Świetne PO rozgrywa również Ayton. Gra na kosmicznej skuteczności. Bucks bez pomysłu, wszystko leci przez Greka. Nawet jak narzuca +40 to i tak Suns mają na to odpowiedź. Świetnie zbilansowany zespół. Gdyby jeszcze mieli na ławce bardziej fizycznego centra to "ło panie! "
 
Świetne PO rozgrywa również Ayton. Gra na kosmicznej skuteczności. Bucks bez pomysłu, wszystko leci przez Greka. Nawet jak narzuca +40 to i tak Suns mają na to odpowiedź. Świetnie zbilansowany zespół. Gdyby jeszcze mieli na ławce bardziej fizycznego centra to "ło panie! "
Oprócz Aytona nie ma tam praktycznie nikogo. Jak w pierwszym meczu kontuzję złapał Sarić (który też asem nie jest) to musiał wejść Kaminsky :crazy:
Fajne jest to co z tą dobrze rokującą drużyną zrobił Chis Paul. Można go nie lubić za styl bycia, ale kurde ten tytuł należy mu się jak psu buda. Giannis jeszcze coś zdobędzie.
Z drugiej strony już ciągnie się opinia, że "O zbili połamanych Lakersów, bo bez Davisa. Zbili połamanch Nuggets bo bez . Zbili połamanych Clippers bo bez Kawhi'a"
 
Back
Top