NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

to trochę lekcji masz do odrobienia.
:wink:











kilka sztuk, takich na szybko.
oczywiście z minionych czasów.

Trochę tak jest, plus tego taki, że nie mam faworyta(bo znam tylko kilkunastu zawodników) i każdy zespół mnie interesuje.

A jak zrobiłem przegląd składów to wychodzi na to, że w Brooklyn Nets i Lakers znam najwięcej.
 
Zrobiłem listę klubów, które mnie zainteresowały, im dłużej będę śledził NBA to pewnie kilka z listy odpadnie. W nawiasie zawodnicy, którzy mnie skłonili do wybrania klubu:
Golden State Warriors(Stephen Curry, Klay Thompson)
Brooklyn Nets(Kyrie Irving, James Harden)
Los Angeles Clippers(Paul George, Rajon Rondo, Kawhi Leonard)
Los Angeles Lakers(Alex Caruso)
Charlotte Hornets(Bridges, LaMelo Ball, Gordon Haywarth)
Philadelphia 76ers(Joel Embiid)
Phoenix Suns(Chris Paul, Devin Booker, DeAndre Ayton)
Atlanta Hawks(Trae Young)
Portland Trail Blazers(Damian Lillard, Carmelo Anthony)
Indiana Pacers(Domantas Sabonis)

I zajawka cały czas trwa, nadrabiam skróty najnowszych meczów i oglądam te mecze, które są o normalnej porze oraz jak mam czas to te najwcześniejsze o 1:30.
 
Zrobiłem listę klubów, które mnie zainteresowały, im dłużej będę śledził NBA to pewnie kilka z listy odpadnie. W nawiasie zawodnicy, którzy mnie skłonili do wybrania klubu:
Golden State Warriors(Stephen Curry, Klay Thompson)
Brooklyn Nets(Kyrie Irving, James Harden)
Los Angeles Clippers(Paul George, Rajon Rondo, Kawhi Leonard)
Los Angeles Lakers(Alex Caruso)
Charlotte Hornets(Bridges, LaMelo Ball, Gordon Haywarth)
Philadelphia 76ers(Joel Embiid)
Phoenix Suns(Chris Paul, Devin Booker, DeAndre Ayton)
Atlanta Hawks(Trae Young)
Portland Trail Blazers(Damian Lillard, Carmelo Anthony)
Indiana Pacers(Domantas Sabonis)

I zajawka cały czas trwa, nadrabiam skróty najnowszych meczów i oglądam te mecze, które są o normalnej porze oraz jak mam czas to te najwcześniejsze o 1:30.
Polecam gwiazdy basketu. Dużo ciekawych artykułów.
 
Możesz rozwinąć dlaczego ? ;)
Caruso, to zajebisty gracz, serio.
Świetny w obronie, bardzo inteligentny, nie pęka w końcówkach, nie popełnia głupich błędów w dodatku jest energizerem. Idealny zadaniowiec
 
Zrobiłem listę klubów, które mnie zainteresowały, im dłużej będę śledził NBA to pewnie kilka z listy odpadnie. W nawiasie zawodnicy, którzy mnie skłonili do wybrania klubu:
Golden State Warriors(Stephen Curry, Klay Thompson)
Brooklyn Nets(Kyrie Irving, James Harden)
Los Angeles Clippers(Paul George, Rajon Rondo, Kawhi Leonard)
Los Angeles Lakers(Alex Caruso)
Charlotte Hornets(Bridges, LaMelo Ball, Gordon Haywarth)
Philadelphia 76ers(Joel Embiid)
Phoenix Suns(Chris Paul, Devin Booker, DeAndre Ayton)
Atlanta Hawks(Trae Young)
Portland Trail Blazers(Damian Lillard, Carmelo Anthony)
Indiana Pacers(Domantas Sabonis)

I zajawka cały czas trwa, nadrabiam skróty najnowszych meczów i oglądam te mecze, które są o normalnej porze oraz jak mam czas to te najwcześniejsze o 1:30.
Piękna koszykówkę grają Utah Jazz ( dopisz do listy ), bardzo fajnie ogląda się też Phoenix Syna, a wcześniej Charlotte Hornets ( dopóki się nie posypali ) no i Denver Nuggets z Jokicem na 5ce.
No i bym zapomniał. New York Knicks w tym sezonie są must watch
 
Piękna koszykówkę grają Utah Jazz ( dopisz do listy ), bardzo fajnie ogląda się też Phoenix Syna, a wcześniej Charlotte Hornets ( dopóki się nie posypali ) no i Denver Nuggets z Jokicem na 5ce.
No i bym zapomniał. New York Knicks w tym sezonie są must watch
Dopiszę, póki co to chyba najbardziej jestem za Golden State Warriors dzięki Steph Curry`emu, aczkolwiek 1 zawodnik im meczów nie wygra, brakuje Klaya.
 
Zrobiłem listę klubów, które mnie zainteresowały, im dłużej będę śledził NBA to pewnie kilka z listy odpadnie. W nawiasie zawodnicy, którzy mnie skłonili do wybrania klubu:
Golden State Warriors(Stephen Curry, Klay Thompson)
Brooklyn Nets(Kyrie Irving, James Harden)
Los Angeles Clippers(Paul George, Rajon Rondo, Kawhi Leonard)
Los Angeles Lakers(Alex Caruso)
Charlotte Hornets(Bridges, LaMelo Ball, Gordon Haywarth)
Philadelphia 76ers(Joel Embiid)
Phoenix Suns(Chris Paul, Devin Booker, DeAndre Ayton)
Atlanta Hawks(Trae Young)
Portland Trail Blazers(Damian Lillard, Carmelo Anthony)
Indiana Pacers(Domantas Sabonis)

I zajawka cały czas trwa, nadrabiam skróty najnowszych meczów i oglądam te mecze, które są o normalnej porze oraz jak mam czas to te najwcześniejsze o 1:30.

Nie chce wyjsc na wujka Ryska, ktory caly czas opowiada jak to dawniej bylo lapiej, ale zaluj, ze wczesniej sie nie interesowales, kiedys to byla duzo lepsza liga do ogladania. Teraz same trojki, sedziowe gwizdza gowniane faule, jakies pojebane wyniki w stylu 147-144. Czytalem gdzies, ze nba traci duzo widzow kosztem nfl(europa) i pilki noznej(usa - ciezko uwierzyc co?) i wcale mnie to nie dziwi.

Co do tej listy - gdzie Doncic i Jokic? Jestes pan slowianinem, czy murzynem z blm?::duszenie::
 
Nie chce wyjsc na wujka Ryska, ktory caly czas opowiada jak to dawniej bylo lapiej, ale zaluj, ze wczesniej sie nie interesowales, kiedys to byla duzo lepsza liga do ogladania. Teraz same trojki, sedziowe gwizdza gowniane faule, jakies pojebane wyniki w stylu 147-144. Czytalem gdzies, ze nba traci duzo widzow kosztem nfl(europa) i pilki noznej(usa - ciezko uwierzyc co?) i wcale mnie to nie dziwi.

Co do tej listy - gdzie Doncic i Jokic? Jestes pan slowianinem, czy murzynem z blm?::duszenie::
A z faulami to wiem, że dawniej można było na dużo więcej sobie pozwolić.

Doncica i Jokica mam na drugiej liście z ciekawymi zawodnikami
Dallas Mavericks - (PG/SF)Luka Dončić[22]
New Orleans Pelicans - (PF)Zion Williamson[21]
Minnesota Timberwolves - (SG)Anthony Edwards[20]
Memphis Grizzlies - (PG)Ja Morant[22]
Denver Nuggets - (C)Nikola Jokić[26]
Utah Jazz - (SG)Donovan Mitchell[25]
 
Aleksander Balcerowski zgłosił się do draftu do NBA. Polak w NBA to by większe zainteresowanie było w Polsce, tylko czy go ktoś weźmie?
 
14 punktów
21 zbiórek
24 asysty
niecałe 39 minut na parkiecie.

russelll westbrook ostatniej nocy.
grubo.

podają internety, że to pierwsze w historii 20/20 bez udziału punktów.
 
14 punktów
21 zbiórek
24 asysty
niecałe 39 minut na parkiecie.

russelll westbrook ostatniej nocy.
grubo.

podają internety, że to pierwsze w historii 20/20 bez udziału punktów.
W końcu te liczby, które wykręca przekładają się też na bardzo dobre wyniki drużyny, a nie tylko statystyki dla statystyk. Jak utrzymają formę to rozjadą te play-in'y jak walec, a potem kto wie. Jak dojdą do 8 miejsca na koniec sezonu to w serii z Nets będzie strzelanina, w której nie są bez szans.
 
Jak dojdą do 8 miejsca na koniec sezonu to w serii z Nets będzie strzelanina, w której nie są bez szans.
będzie ciekawie.
meczów do końca zastało po 5-6, a różnice nieduże między miejscami premiowanymi.
nie będę zdziwiony, jak nets jeszcze spadną na trzecie.
 
podpatrywałeś tabelę.
ciekawie to wygląda przed tym, by nie być w play in.
:corn:

miami/boston tam może być.
lakers też tam mogą być.

rosną szanse clippers i bucks.
to był mój typ na finał przed rokiem.
zostawię go na ten sezon.
 
podpatrywałeś tabelę.
ciekawie to wygląda przed tym, by nie być w play in.
:corn:

miami/boston tam może być.
lakers też tam mogą być.

rosną szanse clippers i bucks.
to był mój typ na finał przed rokiem.
zostawię go na ten sezon.
Jasne. Na wschodzie będzie zacięta walka żeby uniknąć 7 miejsca. Boston, Miami, Atlanta, NY. To tylko dwa mecze różnicy między tymi zespołami, a Knicks mają ciężki terminarz.
Na zachodzie walka między Lakers, Dallas i Portland i dziś w nocy może być decydujący mecz Lakers - Portland.
Zdecydowanie play-iny dodały pikanterii końcówce sezonu, nie ważne co mówi LBJ.
Co do finału to jak dla mnie Bucks/76ers (taki finał konferencji typuje, ale kto go wygra to za cholerę nie wiem, choć dla mnie więcej szans ma Phila, w Nets nie wierzę, szczególnie bez Hardena) z... Suns.
Utah moim zdaniem nie da rady wygrać zachodu, już w drugiej części sezonu słabną, Clippersi pewnie znów nie dojadą w decydującym momencie, Lakersi to jedna wielka niewiadoma po tych kontuzjach, a Denver mimo genialnego Jokicia też według mnie nie da rady, a w Phoenix złożyli wydaje się idealną mieszankę młodości i doświadczenia.
Choć karty w playoffach będą rozgrywały kontuzje.
 
Choć karty w playoffach będą rozgrywały kontuzje.
I pewnie jebani sedziowie, ktorych pracy powinny sie przyjrzeć komisje stanowe. To ile meczy zostalo wypaczonych w tym regular season przechodzi wszystkie absurdy.
Dlatego wlasnie Suns nie wygra zachodu, im sie nie gwiżdże. A skoda, CP3 jest niesamowity. W zeszlym roku odmienił OKC w tym napedza SUNS. Chylę czoła
 
podpatrywałeś tabelę.
ciekawie to wygląda przed tym, by nie być w play in.
:corn:

miami/boston tam może być.
lakers też tam mogą być.

rosną szanse clippers i bucks.
to był mój typ na finał przed rokiem.
zostawię go na ten sezon.
Niee Panie, Clippers nie zrobią nawet WCF, skończy się jak rok temu, a Kawhi po sezonie zwinie mandżur z LA.

Sixers/Heat na wchodzie i Suns/Lakers na zachodzie, ja bym tak obstawiał. Bucks nie dadzą rady, trafią znowu na Heat to Budenholzer zostanie zaorany w adjusments jak co roku w PO.
 
Niee Panie
drogi panie zobaczymy, jak to będzie na koniec.
wskazani przeze mnie kandydaci na pewno są mądrzejsi o ubiegłoroczną pomyłkę.
kadrowo nie wydają się być gorsi.
oczywiście, mam świadomość specyfiki sezonu i to, że fala kontuzji może przerzedzić któregoś faworyta.

heat na pewno będą niewygodni, tutaj się zgodzę i to prawdopodobnie dla każdego na wschodzie.
nie będę zaskoczony, jak będą mocni i dojdą daleko.

:beer:
 
Back
Top