NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

IMO nawet bez Duranta GSW dysponowali taka iloscia talentu, ze spokojnie mogli rozjechac Raptors. Jestem mega ciekawy tego lata i wolnej agentury, oby po transferach liga się zbilansowała.

talentu jest, a może było, w tej drużynie ogrom.
jednak talent finałów nie wygrywa.
team spirit- tutaj ekipa z kanady królowała nad rywalem.
ten duch drużyny szedł w górę od serii z 76ers.
mavericks z 2011 to podobny przykład albo pistons 2004- jeszcze lepszy.

a sezon ogórkowy zapowiada się niezwykle ciekawie.
i mam wrażenie, że mimo tej kontuzji dalej ligowe podwórko czeka na to co ogłosi durant.
 
Knicks go bierze ma maksymalny bez względu na kontuzje
znawcy tematu podają, że takich ofert ma cztery.

innego wyjścia nie mają i tak
zdecydowanie.
muszą startować w zasadzie po każde duże nazwisko.
nie zazdroszczę kibicom knicks, to najbardziej zabawna organizacja w tej lidze i to dobrze od ponad dekady.
mają jednak miejsce na kontrakty, mają teraz wysoki wybór w drafcie i przede wszystkim nowy york to potężny rynek.
mają też niestety sąsiada z brooklynu, który wysokiego wyboru nie ma, ma za to jednak ciekawszy skład.

nowy jork, boston, nowy orlean, kalifornia- gorące miejsca tego lata.
a za tydzień draft...
 


jaką ten facet musi mieć pozytywną energię.
w hawks gra kilku ludzi 20 lat młodszych od vince'a ...:lol:

dunk i pół drużyny robi jego cieszynkę- cudowny widok.
 
AD właśnie został wytrejdowany do Lakers za Balla, Ingram, Harta, and three first-round picks – including the No. 4 overall in 2019 Draft
 
5d05773a7974a.jpg


no trochę nas wszystkich oszukał.
często grał w takiej koszulce- no la ...
a tutaj proszę...
:lol:

AD właśnie został wytrejdowany do Lakers za Balla, Ingram, Harta, and three first-round picks
pozostałe dwa wybory to: wybór 2021 chroniony w top 8, rok później będzie już niechroniony (gdyby drużyna z nowego orleanu chciała przekazać go dalej oraz niezabezpieczony wybór w 2024.

też masz wrażenie, że teraz ciekawiej będzie się patrzyło w stronę nowego orleanu niż lakers?
moim okiem laika, to wyciągnęli dość dobrze.
i to bez udziału trzeciej ekipy.

a pan davis...
teraz zostanie zredukowany z gracza top 10 ligi do dobrego zadaniowca, jak kiedyś bosh, wade, czy allen.
 
moim zdaniem Lonzo jest bezużyteczny bo nie ma rzutu i jest podatny na kontuzje, dodatkowo Jrue jest lepszy - powinni go handlować za coś, może nawet przy użyciu tego 4 picku w paczce jeżeli pojawi się jakieś fajne nazwisko

Ingram, Hart i Zion + Jrue spoko nawet, no ale wiadomo że to nie jest team który będzie w stanie coś zdziałać z marszu
 
Last edited:
nawet przy użyciu tego 4 picku w paczce
to jest dość mocny argument.
tym bardziej, że mogą nawet ten wybór zamienić z kimś na inny wybór kiedyś tam.

ciekawi mnie też, co się wydarzy w nowym jorku.
gdybym miał pewność, że durant podpisze mając (rok gry z głowy), wybór oddaję i staram się tankować.
 
gdybym miał pewność, że durant podpisze mając (rok gry z głowy), wybór oddaję i staram się tankować
oni i tak będą tankowali
problem jest taki że po ostatnich zmianach w loterii nawet najgorszy bilans może się dla nich skończyć gorszym numerem niż wylosowali w tym roku, więc nie ma co tego oddawać - tym bardziej że tegoroczny draft wydaje się być dość solidny
imo Barrett do nich + kolejny wysoki pick za rok
do tego poskładany Durant i kolejny (duży/średni) FA w 2020 który uzupełni lineup (w zależności od tego co się będzie działo w kolejnym drafcie) gdzie też kilku zawodników będzie i mogą coś zacząć grać wtedy

pytanie tylko czy Durant nie weźmie opcji w GSW, skoro ma cały rok się składać - ale może wrócić w okolicach playoffs, GSW mimo problemów raczej powinni wejść tam bez problemu i powalczyć o pierścienie
więc teoretycznie to jest sensowniejszy ruch
nic to nie zmieni w sumie dla Knicksów bo mogą się z nim dogadać teraz i dopiąć deal za rok
 
Last edited:
problem jest taki że po ostatnich zmianach w loterii
tak.
jest teraz trudniej, trzy ostatnie drużyny mają takie same szanse procentowo.
no i to zawsze draft- można zaliczyć wtopę.
gdzieś też krążą opinie, że to będzie draft trzech graczy...

zobaczymy.
będzie ciekawie- tyle pytań i jeszcze więcej rozwiązań.
a draft już z piątku na sobotę...
 
ale się porobiło
z dupy nagle 3 contenderów urosło + osłabione GSW + pare drużyn bez tak dużego all-star courtu ale z ciekawymi rosterami mogącymi powalczyć
to będzie najlepszy sezon w historii

ciekawe kto Westbrooka weźmie, bo chyba nie ma sensu go trzymać skoro i tak trzeba robić full rebuild
 
Last edited:
Kyrie, K-K-K-Kyrie
Ballin' like I'm Kyrie, K-K-K-Kyrie
I mix it, like Byrie,
B-B-B-Byrie
Sauce 'em up, Kyrie, K-K-K-Kyrie
 
mnie zastanawiają ruchy po 15 grudnia.
wtedy do ruszenia będą ci, co teraz podpisali.
 
vuc w chicago.
tego się nie spodziewałem.

zobaczymy co przyniesie dalsza część dnia.
dziś trade deadline.
 
Chciałbym tak jak Ty, niestety ja ogladalem lata '90 mialem przerwe od ogladania 2004-2012 a dzisiejsze NBA? Dla mnie stracilo na atrakcyjnosci.
Ja się zajarałem po obejrzeniu The Last Dance, wcześniej to jedynie czytałem poszczególne newsy co mi na sportowych faktach wyskoczyły.
 
Back
Top