Nazwa dla Bloga MMA - Pomocy!

  • Thread starter Mariusz Olkiewicz
  • Start date
wściekłepięściwęża.pl



A tak serio to chyba wszystkie najlepsze propozycje zostały wymienione.



Ta chyba najlepsza:



BlogMMA.pl
 
@Meru <- biorę w ciemno! :-)



@MMAFFUN <- nie aż tak, pisząc coś ocierającego się o pudelka miałem na myśli to, że takie nazwiska jak Burneika czy Ozdoba będą się pojawiać na stronie, trochę wchodzenia w prywatne życie ale nie na zasadzie: "Mamed zdradza żone!" itp tylko interesujące wielu sprawy np. areszt domowy Rafała, banery obrażające Antka, prawdziwa "działalność" Pilifasa w Polsce, tematy na granicy sportu...tak bym to ujął.



Poza tym nazwa bardzo pomysłowa ale osobiście chciałbym oddzielić grubą kreską MMA od jakichkolwiek Psów bo to się źle kojarzy chociaż chciałbym aby nazwa wskazywała na to, że wpisy będą często ostre, kontrowersyjne i podsycone emocjami - tak jak to bywa z autorem :-) i tu faktycznie Mastif jako pies powiedzmy rasy "groźnej" miałby jakieś przełożenie ale właśnie ze względów skojarzeń psów z klatką i podziemiem nie skorzystam z Twojej opcji.



Tak jak pisałem, nazwa bloga w wypadku tak niszowego jeszcze sportu w mediach nie będzie mieć decydującego znaczenia ale nie chce sobie utrudniać bo My czyli HFani wszystko rozumiemy i kochamy ten sport ale niedzielny kibic raczej nie doda MMAstifka do ulubionych, oczywiście wiem, że taki fan też nie ma pojęcia co to omoplata czy gogoplata ale nazwa wpada w ucho, wiadomo, że to blog i widzę w tej nazwie przyszłość choć w ostatecznym głosowaniu chciałbym wybrać spośród 3 opcji...



MMAinstream? (www.mmainstream.pl)



BlogMMA? (www.blogmma.pl)



Blogoplata? (www.blogoplata.pl)
 
Podbijam temat ostatni raz żeby nie nadwyrężać uprzejmości redakcji.



Jest 16 głosów więc sensowna grupa reprezentatywna ale może jeszcze ktoś się zdecyduje.->



http://webankieta.pl/ankieta/wv1c1l7r



Oczywiście obiecałem się odwdzięczyć i dotrzymam obietnicy. Ponieważ odzew przeszedł Moje oczekiwania to od piątku do piątku wszystkie koszulki w Moim sklepie -10pln czyli po 35pln!
 
Hehe, D&G ostatnio po głowie chodził mi pomysł, aby założyć sobie bloga dla zabawy. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Po części przemyciłem w Twoim temacie fragment adresu, ale czekam na pozwolenie wrzucenia adresu do sygnatury :D
 
No mam tylko nadzieję, że Mi nazwy nie podpier...i będziemy bliżej kooperacji niż konkurencji.
 
Nie, nazwa zupelnie inna. Oczywiscie, ze kooperacja. Będę pisał o czym mi się zachce, a... leniwy jestem. Trochę lipa wyszła, ze sie tak zbieglismy w czasie, bo akurat jak wrzuciłeś ten temat mialem nazwe w glowie i rozglądałem się na jakiej platformie zalozyc bloga.



Tak swoją drogą, blogoplata mi się najbardziej podoba :)
 
Nie lepiej zebyscie polaczyli sily ? Bo wydaje mi sie ze taka zjednoczona moc moze miec wieksza sile przebicia.
 
Z ostatniej chwili



Środkowym palcem pozdrawiam osobę która Mi zajebała wszystkie domeny biorące udział w ankiecie. Liczyłem się z tym, że ktoś zawistny się znajdzie albo ktoś kto jest kretynem i zrobi głupi żart.



Jeśli to był głupi żart to się nie udał, jeśli miało to podnieść wysoko poziom Mojego wkurwienia to się udało. Bez względu na pobudki które Tobą kierowały Blog powstanie z jakąkolwiek inną nazwą i treścią się obroni, skutek uboczny Twojego działania to 101% zmotywowania Mnie więc



6f5d4b9c741cab917d8ad35cbcb9e1ae.png
 
Informacje o domenie "blogoplata.pl"

DOMAIN NAME: blogoplata.pl
registrant type: individual
nameservers: ns3.netart.pl. [85.128.130.10]
ns1.netart.pl. [85.128.128.10]
ns2.netart.pl. [85.128.129.10]
created: 2013.04.11 00:49:15
last modified: 2013.04.11 00:49:16
renewal date: 2014.04.11 00:49:15

no option

dnssec: Unsigned

REGISTRAR:
NetArt Spolka Akcyjna S.K.A.
ul. Cystersow 20A
31-553 Krakow
Polska/Poland
+48.801 33 22 33
+48.12 297 88 10
+48.12 297 88 08
[email protected]


Tu najważniejsze : IP
77.55.224.187



oraz inne zarejestrowane domenty przez ten IP :

http://www.domaintools.com/research/reverse-ip/?hostname=77.55.224.187
 
77.55.224.187i wszystko jasne . to teraz do admina kto piszę z takiego ip ... i najpierw załóżmy temat w którym każdy wyzwie tego śmiecia a później bana frajerowi i do wora !
 
Wszystkie domeny? Kurwa, współczuje. Pewnie ktoś pomyślał, że zarobi na Tobie, na odsprzedaży. Jednak mimo wszystkich przeciwności życze ci wytrwałości w uruchomieniu i prowadzeniu bloga! :-)
 
To nie jest IP użytkownika, tylko chyba firmy która rejestruje domene. Przynajmniej u nas nie ma nigdzie tego ip



D&G sprawdź mejla
 
Dzieki @Navalha. Mamy do czynienia z kretynem i nieudolnym handlarzem domenami. Posiada ich ponad 30, rejestruje na
najdroższym serwisie i pewnie gówno z tego ma.

Wie doskonale, że nie kupie od niego żadnej z nich bo tym samym przyznałby się do swojego frajerstwa co oznacza, że zrobił to po złości bo nikt inny też od niego nie kupi żadnej z tych domen. Wiemy też, że jest użytkownikiem cohones bo przez google do tego tematu nie trafil...
 
Na nazwa.pl 0pln ale przedĺużenie jest drogie i są to w perspektywie najdroższe serwisy - nazwa.pl i home.pl
 
Back
Top