Nazwa dla Bloga MMA - Pomocy!

  • Thread starter Mariusz Olkiewicz
  • Start date
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
blogger-vs-wordpress1.jpg
Chciałbym się do Was zwrócić z prośbą o pomoc w znalezieniu nazwy dla Bloga który planuję stworzyć.Nazwa będzie oczywiście domeną i powinna wskazywać na to, że to blog o MMA.Planuję zrobić Blog na własnej domenie, a nie na jakiejś platformie blogowej choć może niesłusznie, Wasza pomoc będzie nieoceniona bo Ja w tych kwestiach nie jestem tak biegły jak w Photoshopie;)Od razu napiszę, że nie będzie to konkurencja dla bloga @naivera bo tak analitycznych treści i tak dostosowanych do bardzo wąskiej(hardkorowej) grupy fanów MMA tam na dzień dzisiejszy się nie spodziewam. Nie chcę napisać, że pójdę w stronę pudelka oraz tylko i wyłącznie chwytliwych tematów ale będzie to subiektywne spojrzenie na sprawy szerzej komentowane, a forma jaką przebierze może niejednokrotnie otrzeć się o kontrowersję ponieważ autorem często targają różne emocje:-) Zdecydowanie będzie to bardziej przypominało blog Jurasa niż @naivera i będzie pewnie co oczywiste dość ściśle związane z tym co jest potężnie komentowane na Cohones.Ponieważ często Wasze komentarze pewnych sytuacji są tak trafne i tak pokrywające się z Moimi myślami to będę się pewnie zwracał z prośbą o publikację na swoim Blogu również Waszych treści oczywiście podpisane Waszym imieniem i nazwiskiem/pseudonimem.Do Sedna, do tej pory wymyśliłem takie nazwy:- MMA Show (www.mmashow.pl)- MMA HD - wyraźnie o MMA (www.mmahd.pl)- MMAinstream (www.mmainstream.pl)- Bloghones (www.bloghones.pl) <- to była pierwsza myśl lecz nie wiem czy nie za bardzo ingeruję w nazwę forum oraz czy promocyjnie ma to sens bo nic nie wskazuje na MMA.Mam swojego faworyta lecz gdy któraś z Waszych propozycji przypadnie Mi do gustu to postaram się odwdzięczyć jakąś zniżką na koszulkę.Z góry Dzięki!
 
Z tych co podałeś to ja bym się wahał pomiędzy to MMA Show i MMAinstream. Chociaż raczej ta druga, bo dość dobitnie pokazuje na to co chcesz publikować na tym blogu.A moją propozycją jest MMA on time (www.mmaontime.pl) - bo chcesz komentować rzeczy, które aktualnie na czasie, także jakby same "hot news". A przynajmniej ja tak to zrozumiałem.MMA HD bardziej pasuje mi do portalu na którym wrzuca się filmiki ;). Sądzę, że mało osób widząc ten adres pomyśli, że chodzi o to, że HD symbolizuje wyraźnie.Tyle ode mnie i powodzenia w pisaniu ;)
 
Zgoda od pana Miroslawa Okninskiego na prowadzenie bloga o tematyce MMA jest ? GOWNIARZU ? :D
 
Dzięki @Halny!Najpierw 800pln na konto redakcji, teraz 100pln na konto PZMMA, jak Ja mam niszczyć MMA bez środków! :-)Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?
 
"mmashow" to chyba najlepszy pomysł, bo krótkie i łatwe do zapamiętania. Dooży, skąd u Ciebie wzięło się zamiłowanie do pisania "ja, mnie, moje", itd. z wielkich liter? To jest błąd.
 
Coś tak na szybko:FunMma.plŚwiatMma.pl lub WorldMma.pl Globalmma.plKopcios.pl lub Cioskop.pl :)Badboys.plCombatsports.plNie musi mieć chyba w nazwie MMA... w dzisiejszych czasach idzie wszystko coś fajnie wypromować :)
 
Pojdz w tandete dodaj M przed slowo na MA bedzie bardziej chwytliwa nazwa :D.
 
MMacho - blog dla prawdziwych mezczyzn :D.Mix Martial Artist - malo chwytlita i beznadziejna, ale sugeruje ze jestes artysta :P.Made in MMA - to co sie wydarzylo w MMA.MMagiel - od programu na TVN "magiel towarzyski" czy jakos tak.Z tych co podales to jak juz mowilem o dodawaniu M przed nazwe wiec wybieram MMAinstream.
 
Weź po prostu DuzyiGruby.pl - na początek powinno ci nieźle podbić oglądalność. A może i trafi się jakaś reklama pompek do p....
 
Czytam i :-)MMAgiel.pl całkiem całkiem (wolna)MMABlog.pl oczywiście świetna ale zajęta ew. MMABlogger.plBlogMMA.pl jest wolnaNajMMAn.pl to promocja osoby która na to nie zasługuje ale gdybym poszedł ostro w pudelkowe klimaty to niegłupieMMACocks.pl? :-)MMAHeavy.pl/HeavyMMA.pl - groobo o MMAobalam.pl - jakis sens jest
 
mmainstream jest najlepszy jak narazie.a ode mnie?


  • MMAsochista.pl jest pudelek, jest i masochista :]

  • MMAsive.pl

    MMAsa.pl
 
Back
Top