Nazwa dla Bloga MMA - Pomocy!

  • Thread starter Mariusz Olkiewicz
  • Start date
Ze względu na tematykę tylko i wyłącznie mmainstream.pl
 
MMarmolada.pl



MMagic.pl



[strike]MMasturbacja.pl [/strike]



MMarysia.pl



MMAkasztan.pl
 
Heavy MMA to już amerykańska marka co prawda działająca obecnie pod adresem fightday.com
 
a MMABLOG.PL już kiedyś było i chyba nawet przez chwilę było większe niż mmarocks.pl, w każdym razie rywalizowały. Oczywiście wygrała jakość, serce i oddanie sprawie (kurde zaraz dostanę bana za Isze zdanie)


Proponuję BigFatMMA.pl
 
@Adib <- już masz zniżkę na dowolną koszulkę! padłem...



HeavyMMA - pasuje choć nie tak jak kiedyś bo 15kg zrzuciłem:-) lecz pasuje do ksywki ale jeszcze nie wiem czy nick na cohones będzie też funkcjonował na blogu. Za to jest druga strona medalu czyli to, że pasujący podpis to tematyki będzie np. "Groobo/Ciężko o MMA".



Blogoplata.pl - bardzo pomysłowe. Wiadomo, że to blog, drugi człon związany z MMA i to nie tylko z gogoplatą ale też omoplatą. Chyba kandydat #2.



Moim faworytem jak wielu też jest www.mmainstream.pl które można rozumieć dwojako. Mmainstream czyli blog traktujący o tematach MMA głośno komentowanych w mediach oraz MMAinStream czyli w wolnym tłumaczeniu MMA w strumieniu i tu można sobie dopowiedzieć. Jeszcze jakbym umieszczał linki do STREAMów przed galami to już zupełnie nabrałaby nazwa multiznaczenia.



ilovemma.pl też niezłe lecz dalsze od tematyki



Wiadomo, że tak naprawdę jeśli blog będzie dobry to nazwa jest drugoplanowa. Najlepiej MMABlog.pl ale za późno. MMAnto.pl byłoby niezłe ale bez przesady, to coś jak MMARoks by było albo Cockones czy Highking



Wielkie dzięki za pomoc, zobaczymy czy jutro jeszcze coś ciekawego wynajdziemy i w piątek najpóźniej klepnę domenę, a potem zrobię wszystko żeby strona stanęła przed MMAA3 bo już mam w głowie 1szy wpis:-)
 
Ten łeb z którym kiedyś współtworzyłem mmabloga potem jakoś zdobył domenę mma.pl i trochę na niej jeszcze pisaliśmy. Przed chwilą jak tam wszedłem to ostatnim tematem są wyniki z... Overeem vs Werdum. Nie wiedziałem, że to aż tak umarło. Może zagadasz z tym gościem i odkupisz od niego domenę mma.pl? Może akurat ma kryzys finansowy i odsprzeda za bezcen. ;) Jak nie to wg mnie najlepsza nazwa z dotychczas padających to blogoplata. Jakoś mocno wchodzi w ucho.
 
mma.pl nie należy do tego gościa o którym myślisz i nikt jej nie sprzeda, na pewno nie za te pieniądze o których myślisz :)
 
mmainstream.pl - wymawiajac te nazwe mozna sobie jezyk polamac a wpisac w przegladarke tez nie prosto dla kogos nie kumatego w jezykach :)



blogomma.pl lepsze ;)
 
Nię będe taki ;)
Ale mam nadzieję że jeżeli autor bloga zbije miliony na stronce,zachowa się porządnie i jednak ten milion euro dostanę ;)
 
@Fresh <- jakaś racja w tym jest, sam dopiero nauczyłem się wymawiać ale te nazwa do marketingu szeptanego się nie nadaje - w ucho nie wpada kompletnie w przeciwieństwie do Blogoplaty.



Zrobiłem mały research i istnieje MMAinStream Radio na fb i twitterze oraz coś takiego ->



http://home.spilledbagofice.com/?p=81
 
Magiel kojarzy Mi się z plotkowaniem i dialogiem - Blog to monolog który jest potem ewentualnie komentowany, a od plotek są portale które wrzucają jakieś newsy do przeMMAglowania przez użytkowników, Blog to trochę inna charakterystyka bo zamierzam tam komentować fakty
 
Back
Top